Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékra vágyik egy 5...

Milyen ajándékra vágyik egy 5 éves kisfiú? Unokaöcsémnek névnapja lesz jövőhéten, de fogalmam sincs mi a menő manapság az 5 éves kölykök körében. Régen Thomas volt az aduász, de már kinőtte. Mesekönyve már olyan sok van, van valami ajándék ötletetek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A pókemeberes játékok,könyvek,ruhák a menők.
2009. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi fiú, akkor matchbox-nak is örülni fog, ha nem akkor barbi. :)

De kérdezd meg a szüleit milyen fő érdeklődési körei vannak. A különböző "hősök" fröccsöntött figurái mostanában bejönnek nekik, ahogy az előttem szóló is írta.

2009. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól írták elöttem, pókember és egyéb hösök figurái, póloi, könyv, egyéb más játékok tölük a menök.

nekem az 5 éves unokatesóm Pókemberes polót kapott karácsonyra és Hotwheel autópályát. rettentöen örült mindegyiknek.

én karácsony elött egy vasárnap reggel végig néztem az összes mese elötti reklámot és úgy választottam. bejött. trendi nagynéni lettem.

2009. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy öt éves kisgyerek még minden kedves dolognak örül! :) De építőkocka vagy lego is jó ötlet. Én azokat szerettem. Meg a játékautókat.
2009. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Ugye Balázsnak hívják unokaöcsédet, nem Rómeónak vagy Tódornak? :)
2009. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Névnapra nem kell nagy ajándék. Mi pl. nem is tartjuk. Szerintem elég egy kis apróság, hogy lássa mégis gondoltál rá. Egy tábla csoki vagy ilyesmi.
2009. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen, Balázsnak :D

köszi a válaszokat

2009. jan. 28. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj egy öt éves gyerek nem értékel még teljes szívéből olyat, hogy csak azért kap valamit, "hogy lássa, hogy gondoltál rá". Akármennyire is jól van nevelve, valóban boldog akkor lesz, ha JÓ ajándékot adsz, egyébként kidobott pénz. Az egyik korábbi válaszoló nagyon jól mondta, hogy pl. cartoon networkön vagy minimaxon nézzél meg reklámokat! Ha játékos kedvű a család, akkor vehetsz vmi társast is, az fejleszti is és a legtöbb gyerek imád társasozni! Reklám ide, reklám oda, a www.gemklub.hu oldalon nagyon jól vannak csoportosítva a játékok, szerintem látogasd meg! Jó ünneplést!:)
2009. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!