Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mit csináljak!?...

Fogalmam sincs mit csináljak!? Elég rossz helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés

A gondom a barátnőmmel van! Ő a legjobb barátnőm és tegnap elterveztük, hogy ma elmegyünk vásárolgatni. Vagyis csak nézelődni. Mivel nekem nincs túl sok cuccom vittem magammal egy tízest. Ő semmi pénzt nem hozott. Elmentünk egy cipőboltba és próbálgattuk a cipőket, az egyiket megnézte, felpróbálta és azt mondta nagyon tetszik neki, de nem veszi meg, mert nincs pénze. (Otthon sincs neki...) Én is megnéztem, felpróbáltam és nagyon nagyon nagyon megtetszett. Álmaim cipője, NAGYON szeretem. Mondtam neki, hogy megveszem (magamnak) és ő meg mondta, hogy ne, mert ő szeretné. (Bár nem tudom, hogy gondolta, mert nincs is pénze...) ((Még reggel mentünk el cipőt venni ( 7-kor), mert akkor nyílt az üzlet és másnapra sokat kell tanulni...))

Végül megvettem. Suliban úgy döntöttem felveszem, és felavatom a cipőt :DD, és rengetegen megdicsérték...

(Mielőtt azt hinné valaki, hogy szemétkedésből vettem fel, ne higgyétek, nem azért csináltam, hogy a barátnőm irigykedjen...)

És ma suliban megkérdezte tőlem, hogy mikor kapja meg/ mikor hordhatja... (!!!) Pedig én fizettem az egészet, rámentem az összes pénzem (de megérte), én se vagyok dús gazdag, aki mindennap kap egy ezrest... Így is alig bírtam egy év alatt összeszedni a pénzt... Meg megakarja venni tőlem....

Mit gondoltok? Szerintetek önző vagyok, vagy túlreagálom?


2011. jan. 4. 16:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó barátnők vagytok,néha odaadhatod neki.Barátságfüggő.Ha meg akarná venni tőled,mondd meg neki,hogy vegye meg a boltból ,elmész vele...
2011. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy önző. Tetszett és megvetted. Nem tehetsz róla, hogy neki is bejön. Nem várhatja el, hogy eladd neki. De nem volt belőle több példány? Nem tud ő is félretetetni magának egy ugyanolyat, amire összeszenved valamennyit? Akkor beszállhatnál te is egy pici pénzzel kölcsön, amennyit még nem gond adni, főlega gesztus miatt, hogy érezze, hogy együtérzel vele és mellette állsz, de az a te cipőd, magadnak vetted.
2011. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

igazuk van az elöttem szóloknak,de higéniai okokból biztos nem adnám kölcsön neki.

21/N

2011. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyszer elmentem barátnőmmel nézelődni,bementünk a deichmann-ba.Mindketten felpróbáltuk ugyanazt a csizmát,nagyon beleszerettünk.Akkor még nem dolgoztunk,szüleinktől kellett volna kérnünk pénzt.Kértem anyutól ,megvettem,amikor megtudta,nagyon berágott rám,nem értettem miért.Ő amikor venni akart már nem volt a méretében.

2011. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha egyszer fordul elő, akkor nincs miért megsértődni. Nekem volt egy barátnőm, akinek mindig az kellett, ami nekem tetszett. Ha azt mondtam valamire, hogy tetszik, akkor azt másnap megvette magának. Az ő szüleinek volt pénze, az enyémnek nem. De ezt rendszeresen csinálta, ezért idegesítő volt.
2011. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha azért megharagszik, hogy megvetted és nem adod oda, akkor ő az önző és nem is barátnő az ilyen, aki nem tud veled örülni.
2011. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem nem volt több méretben, ez egy olyan bolt (turi)ahol csak egy méreteben van kirakva... Viszont annyit kifelejtettem, hogy ő még elkezdett áradozni egy másik cipőről és mondta, hogy menjünk el és vegyük meg... Persze nemet mondtam...

Első: Persze, az teljesen rendben van, hogy néha odaadom, de egy olyan alkalomra akarja felvenni, ahova én is és mindenképpen akarja... nekem az az alkalom NAGYON fontos!

2011. jan. 4. 16:51
 8/20 A kérdező kommentje:
már több gondom is volt bnőmmel... pl. hogy nem törődik velem... a volt szerelmem előtt mindig lejáratott (vagyis én azt vettem ki...)
2011. jan. 4. 16:53
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor ezt meg kell értenie egy barátnőnek (előző vagyok),turiban vettél amúgy cipőt?ott nem vennék,max pólót,pulcsit,nadrágot.Cipő az para turiban,ki tudja kinek a lábán volt.
2011. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én nem adnám oda. Nem tartom higiénikusnak a cipők cserélgetését. Mellesleg mi az hogy megvenné meg, hogy add neki oda? Nekem sosem volt pofám ilyet mondani a barátnőimnek.
2011. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!