Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek? én...

Mi erről a véleményetek? én ledöbbentem. Miért hazudozik? Nem tud leállni vagy mi?

Figyelt kérdés

a barátom 20éves.

és volt hogy nekem is füllentett 1-2 dologban, és nem bízom benne, úgyérzem folyton hazudozik nekem, megcsal stb.

de aztmondja nem, bizzak benne,szeret.

Estin végzi az érettségit, és melozik. Az önéletrajzáról sosem mesélt. Ez tény. Tudni kell azonban hogy angolból megvágták,buta hozzá, van egy szakmája, abban akar elhelyezkedni.

És megtudtam hogy az önéletrajzába ilyet ir hogy van középszintű nyelvvizsgája.:O

És a haverja kérdezi hogy "nem tulzás ez?:D" és irja rá hogy "ebbe kell egy kis lódítás:D"

Akkor mégiscsak hazudozik nekem és megcsal vagy bármi?

Vagy most mivan?

És nekem mondta hogy a szakmájábol adódóan a sulijába gyakorlaton kellett oszlopot másznia a haverjának meg leirja hogy nemkellett neki


2011. jan. 11. 19:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

átjött egy másik szakközépbe énis odajártam ott jöttünk össze, nem ment neki a matek. és otthagyta a sulit. a szli neve legyen X.

és irja neki a haverja hogy "nekem is visszakellett volna mennem matekozni X-be" (őis odajárt, de ő ott is érettségizett)erre pasim :"És miért nem?"

a srác:"nemtudom...lusta voltam felíhvni" DE KIT?:O nemértem

2011. jan. 11. 19:50
 2/19 A kérdező kommentje:
MIÉRT HAZUDIK NEKEM, HA SZERET???? HOGYAN LESZ EGY EMBERBŐL KAMUGÉP??? HOGYAN BÍZHATNÉK BENNE, ÉS HIHETNÉM EL EZEK UTÁN NEKI H CSAK ÉN VAGYOK NEKI??????:s
2011. jan. 11. 19:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megcsalás és a nyelvvizsga füllentés nem nagyon függ össze. Egyikből nem következik a másik. Mondjuk te se tartod nagyra a barátodat az már más tál tészta.
2011. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Te olvasgatod a beszélgetéseit?Mért nem kérdezed meg ahelyet hogy a háta mögött kutakodsz...
2011. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Látszik a leírásodból, hogy egy link ember a barátod.Ez nem is kérdés Döntsd el hogy vele maradsz kell neked így hogy hazudozik,nulla az egzisztenciája és elfogadod így vagy keresel egy normális srácot.
2011. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Húúú a szemét disznó.Nem lehet mindenki olyan egyenes mint te.Szerintem igazad van, teljesen.Egy hazudozós lehet, és biztos meg is csal.

Édes Istenem!Hihetetlen....

2011. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

link??? akkor most szakítsak?:(

miért érzem úgy egyfolytában hogy hazudozik nekem és ott ver át ahol tud és mással kavar?????

2011. jan. 11. 19:55
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
:D na csak írjatok még, kikapcsolom a tévét is.:D az ottani kabarés semmi ehhez. :D
2011. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

SMS-eit szoktad nézni?Szokott furán viselkedni?

Van okod rá,hogy bizalmatlan legyél vele szemben?

Az önéletrajz és a kapcsolatotok nem nagyon függ össze.Ne szakíts vele ennyi miatt.Ha már lesz okod gyanakodni akkor lépj.Viszont,ha egyáltalán nem megy az,hogy bízz benne akkor szólj neki.

2011. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

most önéletrajzába ír ilyet, hogy van középfokú nyelvvizsgája :D ...amatőr.


normálisabb helyeken azt bizonyítani is kell , hogy van , papírral, meg azért ha megkérdeznek tőle egy dolgot és fogalma sincs róla , hát ...:D


na mind1, nem is ez a lényeg, de nekem úgy tűnik mintha kb valami 13 éves értelmi szintjén lenne , 20 éves létére.


szerintem jobban járnál vele , ha otthagynád.

2011. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!