Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoltok az Emma névhez?...

Mit szoltok az Emma névhez? De a párom 1 m-mel szeretné, mert Csehországban fogunk majd lakni. és igyis szegény csehek, már a párom vezetéknevével bajban vannak!

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 21:35
1 2
 1/13 sz12 ***** válasza:
Szerintem szép név. Ha lehet 1 M-el anyakönyveztetni, és ha Ti is így akarjátok akkor miért ne, de később nehogy "gondja" legyen a kislánynak.(Tudod milyenek az emberek, és ezt most nem rosszindulatból!!)
2011. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
1 m-mel elég hülyén néz ki. Ha egyszer magyar a gyerek, adjatok már neki magyar nevet, ne egyszerűsítgessétek.
2011. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Emmaként szebb mint Ema ként. Amúgy szeretem ezt a nevet.
2011. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 sz12 ***** válasza:
Jogos!
2011. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Emma két m-mel elég híres. Nem lesz belőle nagy baja... Ha meg később ő hazaköltözne, vagy máshová, akkor lehet furin fog kijönni.
2011. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel az benneteket név választásnál,ohgy a csehek ki tudják-e mondani? Ti magyarok vagytok és ő a ti gyerekeket nem a cseheké.
2011. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Mintha az Emma annyira magyar név lenne :D
2011. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 sz12 ***** válasza:
igen arra gondoltam, h "baja lenne", h furin jönne ki.:)
2011. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Legyen Emma,azt mindenhol ismerik és ha később valahova elköltözik,akkor nem lesz belőle gondja.Aztán ha a cseheknek gondot okoz a kiejtése,akkor úgyis úgy fogják kiejteni ahogy tudják.
2011. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

oszintén nekem sem tetszik 1m-mel ez a név.De én ugy vagyok vele,hogy ha az apja dontott a névrol,akkor én dontok(ebben az esetben) a helyesírásrol,ugy hogy 2M lesz.

A cseheknek meg nem az Emma név kiejtésével van a baj,hanem a ,,Bottyán,, vezetéknével.De megnyugtato,hogy Csehországban ennyi magyar él és osszetartanak,mondjuk mi sem magyarországi magyarok vagyunk,hanem felvidékiek,de mindenképp fog magyarul beszélni a lányom és a helyesírást is tokéletesen fogja tudni,ezt garantálom.

Koszonom a válaszokat =)

2011. jan. 12. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!