Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le a féltékenység...

Hogy győzzem le a féltékenységemet? (nehéz, furcsa helyzet)

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és titkos kapcsolatban élek több éve egy jóval idősebb férfivel. Van 1 nő (ő is jóval fiatalabb nála) mostanában feltűnt, és mindig ott legyeskedik a párom körül, beszélget vele, teszi neki a szépet, riszálja magát, elhívja a társaságtól stb.(közös hobbi)

Nem mehetek oda hozzá, hogy kopj már le a barátomról(mert nem tudja, hogy az)...

Barátom meg mérges rám, hogy minek féltékenykedem, nem csal meg. (igaz néha viccből kijelenti hogy csodálkozik rajta hogy ennyi időt kibírt velem, ő a tipikus agglegény)


Mit csináljak, hogy győzzem le ezt?


(ja és régen együtt volt a csajjal)

köszi a válaszokat


2011. jan. 14. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár mennyivel idösebb,ha igaz szerelem lenne,már régen elismert volna.e mivel titkolóznotok kell ezért egyértelmü hogy nincs minden rendben,ezért ha tudod mit vállaltál türd el az ilyesmit,ha nem jó neked szakíts vele és keress magadhoz valót! Akik igazán szeretik egymást elismerik a szerelmüket,nem titkolóznak!
2011. jan. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell titkos kapcsolatban élnetek? Az ilyen kapcsolat már rég rossz. Én is azt mondom, ha szeretek valakit, egyértelműen felvállalom.

Nem vagy kiskorú, hogy esetleg ezért ne akarja, hogy kiderüljön a dolog.


Egyértelműen szórakozik veled, örül, hogy van egy huszonéves fiatal csaja, akit lehet hülyíteni.

2011. jan. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ki kéne törnöd a kis hülye szerepéből,akiből totál bohócot csinálnak,és ultimátumot kéne adnod Neki...bár a szíved fog beleszakadni,de hosszútávon csak Neked jó,ha nem hagyod,hogy hülyére vegyenek.
2011. jan. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a te erdekedben mondom: ilyen titkos kapcsolatnak nem szokott jo vege lenni. Ugyan miert kell titokban tartani? Nem mer felvallalni? Fel a szuleidtol? Egyszeruen undorito, hogy igy kihasznal, aztan ne csodalkozz, ha kiderul, hogy massal is osszeszuri, osszeszurte a levet, hisz te is csak egy vagy a simlis, eltitkolt dolgaibol. Nem egyenes, ha mar sok eve igy el meg olyat mond, hogy nem tudja, hogy hogy is birja veled ennyi eve. Megis mit varsz tole? Nem fog veled maradni, csak amig meg nem un.
2011. jan. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, ha megvénülök, nekem is sikerül behülyíteni egy huszonévest. És még egyet. És még egyet...

Ma ez nagyon divat, mást se látok itt, mint hogy 20 éves negyvenessel jár, HATALMAS szerelemben.

Egy idősebb férfinak ez a legkényelmesebb: nem kell felvállalnia a kapcsolatot, dughat egy húszas pipit, úgy játszik vele, ahogy akar, hiszen az fut utána, közben pedig ott a többi nő is, szabad a pálya.

Ez az ember egy zseni.

2011. jan. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem egeszseges az, hogy a parod igy titokban ismerkedik, vagy tart fennt kapcsolatot, s ezen gondolkozz el.

Akire feltekeny az is fiatalabb, s Te is mar evek ota vagy ebben a kapcsolatban, tehat meg "kislany" voltal, eretlen ahhoz, hogy egy komoly kapcsolatod legyen.

Ez a ffi nem szeret Teged, csak a sajat testi vagyai kielegitisere kellesz Neki. Ma Te, holnap majd a masik, s igy tovabb.

Legy onmagad, bizzal onmagadban, s ne engedd meg azt, hogy a ffiatal eveidet ez a ffi elvegye Toled, mivel ezt teszi eppen, de Te nem veszed ezt eszre, s majd eljon az ido, amikor majd lecserel Teged is egy masikra, mivel Neki meg mindig ffiatalabb kell! Beteges ember!

Lepj ki ebbol a kapcsolatbol, mert csak artasz onmagadnak!

2011. jan. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én simán lelépnék ilyen "öregecske" pasi mellől. Nem tenném ki magam ilyen megalázó helyzetnek. Sok más férfi is él a világon, nemcsak ez az egy. Legyen már tartásod, nincs női méltóságod? Ráadásul te jóval fiatalbb is vagy nála!!! Inkább neki kéne tepernie utánad, nem fordítva, nem gondolod?
2011. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2011. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen, arról:)

Köszi a válaszokat, mindenkinek igaza van:D Csak én vagyok a hülye liba...

2011. jan. 14. 11:09
 10/11 tetris ***** válasza:

Nem vagy hülye liba egyáltalán. Az viszont nagyon gyanus, hogy ugyan mi oka van a nagy titkolózásnak.

Mit akar takargatni azzal, hogy nem vállal fel a közösség előtt téged? Az a másik nő pedig nyilván szeretné felelevenítani a régi kapcsolatot a pároddal, és mivel nem tudja, hogy együtt vagytok, ezért közeledik.

Na és azt a régi nőjét felvállalta, csak téged nem?

Valami nem stimmel a kapcsolatotokkal, ez tuti.

2011. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!