Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nevében ír? Hogy derítsem...

Más nevében ír? Hogy derítsem ki? :O

Figyelt kérdés

Van 1 csaj,aki mindent megtett, h a közelemben legyen, folyton zaklatott msn-en, facebook-on, mindig utánzott, állítása szerint barátkozni akart velem. Én viszont nem akartam vele, mondtam is, h soha nem bíznék benne, de ő továbbra is ki akarta erőszakolni belőlem a bizalmat. Minden kapcsolatot megszakítottam vele.

Viszont:

a napokban rámírt egy szegedi srác, aki állítása szerint félig olasz(érdekes, h pont az olasz pasikra bukok, a nevem is olaszra fordítva van facebook-on).

Meglepő hasonlóságokat fedeztem fel benne, és a csajban. Mindkettő:

télen született,

nem beszélnek olaszul,

a közgáz érdekli őket,

a matek a kedvenc tárgyuk,

Moliere-t és a francia dolgokat szeretik,

szeretnek síelni,

repültek már,

rock-ot, metál-t hallgatnak,

sokat utaznak, angolul, franciául tanulnak,

tudnak főzni,

szeretnének photoshopot tanulni,

van macskájuk,

magyaros kaját szeretnek,

mindig este 7-9 ig vannak gépnél,

pénzügy, számvitel érdekli őket,

nem szeretik a szaunát,

szeretik a pezsgőfürdőt,

nem él velük az apjuk,

gazdag, pénzes apjuk van,

márkás cuccaik vannak,

jó az énekhangjuk,

fekete basszusgitárjuk van,

elte-re akarnak menni,

szófordulataik közül sok egyezik

3-4 ellentétet találtam csupán:

a pasi szereti a sört, a csaj nem,

ő nem tud jól táncolni, a csaj igen,

őt nem érdekli a divat, a csajt igen,

ő hisz a sorsban, a csaj nem

sztem a csaj 1 kitalált pasi nevében irogat nekem, h a bizalmamba férkőzzön, és majmolhasson továbbra, illetve tönkretegyen. sztetek lehet benne vmi? anyum szerint sanszos.


2011. jan. 15. 21:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen csajok? küldjél rá egy pasit, az majd lefoglalja őt.
2011. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyi egyezés van, akkor szerintem elég egyértelmű. Bár mondjuk, ha már nem a saját nevében ír, akkor írhatott volna más dolgokat magáról :D
2011. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Hát kérdezz rá. Hidd el, észre fogod venni a válaszról... ha sokára ír, annál nagyobb az esélye, hogy ő az.
2011. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a véletlen műve is természetesen de nagyobb az esélye, hogy ez a csaj....De ez nagyon beteges amit művel. Szerintem ez felér egy zaklatással...:S Nem sokára már az utcán is követni fog, vagy mi???:S:S
2011. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Van benne pár olyan, ami semmit nem jelent, mert kb. mindenkire igaz, de azért vannak benne olyanok, amikért megértem, h már így összességében gyanakodsz. Tiltsd le a "srácot" és meg van oldva.
2011. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy találkozzatok, mert szimpatikus neked kíváncsi vagy rá! Ha húzza-halogatja, vagy nem akar találkozni, akkor nem létezik, talán tényleg a csaj az...

Ha találkozik veled, és tényleg egy fickó, akkor megmondod neki, hogy azért akartál vele találkozni, mert azt hitted álember, és bocs. Vagy ha tetszik, még lehet belőle valami... :)

2011. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

a csaj az expasimmal jár, és exem dícsért engem neki, és sztem bekattant ettől v. nemtom, de azóta állandóan nyomult, és minden lépésemről tudni akart. ha elmentem fodrászhoz, őis, stb. ...és letiltottam, és akk jött ez az új srác.

ami még durva, h mikor 1szerre voltak facebook-on, direkt úgy tettem, minta írni akarnék a csetre...és akk kijelezte, h a csaj akk lépett le :S... írtam a srácnak a pasimról, de mivel gyanakodtam, nevet nem írtam, és csak annyit, h van egy szeretőm...erre a csaj írt a pasimnak! és kérdezte, h reagálna, ha én 1 idegennek úgy mesélnék róla, mintha szeretőm lenne...és a pasim akk azt mondta, h mi köze 1 idegennek egyáltalán ehhez, és h nem gáz.

2011. jan. 15. 21:48
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Nincs is több közös, vagy különböző tulajdonságuk? Nekem így kevés az infó. :)
2011. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
kül. kiírtam minden időpontot, mikor leveleket írtunk, és ő néha rögtön reagál, de egy pár kérdésnél lassabban... meg az is fura, h jött a csaj ezzel anno, h barátkozni akar, és volt 1 o.társam, aki irigykedett rám, és tippet adott, h állítsam le. erről most írtam a srácnak, és ő is u.azt a tippet adta. :S
2011. jan. 15. 21:52
 10/23 A kérdező kommentje:
szavakat u.úgy írnak, pl. Szija!:) - srác létére így írja, a csaj is... meg a rövidítések: h, ok, szégyenlősjel, télleg, a koppint-ot sokszor használják, a csúnya szavakat leírják, nem helyettesítik más betűvel, ponttal, csillaggal...sokszor ki-be jelentkeznek facebook-on, a srác egyetemista, és levelezős állítólag, de soha nem ír délelőtt levelet...levél mindig akk jön, ha a csaj már hazaért, fél1 után. :S
2011. jan. 15. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!