Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt mire vélhetem?...

Szerintetek ezt mire vélhetem? Mit jelent? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5 év járás után szakított velem, mert féltékeny voltam, és sajnos zárkózott, vele szemben is. (már kezdett javulni a helyzet) Pár napja felvett msnre, és azt mondta, ki fog készíteni. Ma délelőtt beszéltem vele, mondta, hogy velem beszél, meg két másik lánnyal. Mondtam hogy oké, akkor foglalkozzon velük, engem úgyis gyűlöl. Utána hozzám se szólt. Délután 2 környékén lefeküdtem aludni, este 10 előtt ébredtem, és láttam, hogy 2 nem fogadott hívásom van tőle. Ezenkívül kamumsn címen is fel szokott jönni, és kérdezősködik. Mit csináljak most? Mit jelentsen ez?
2011. jan. 16. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mittudomén, biztos hiányzol neki és azért baxtat a hülyeségeivel
2011. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És minek hívott 2x? Elvileg van neki egy lány, akivel alakul a dolog, akkor miért engem szekál?
2011. jan. 16. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem elég fura, hogy felvesz msn-re, és rádír, hogy szia, mizu, és amúgy ki fog készíteni.. na mindegy. Szóval szerintem nincs túl az egészen, őt is megviselte, és ez ilyen furán jön ki rajta. Neki se lehetett könnyű. lehet, hogy könnyebb neki úgy feldolgozni az egészet, hogy utólag felnagyítja a hibáidat – pl. a féltékenységet – és zt oly módon teszi, hogy reflektál rá ezzel a "bosszúval", hogy most akkor a szemed előtt fog csajozni, hadd féltékenykedj, most már megteheti, hehe. De talán nem számított a te reakciódra, aztán hívogatott szegény..
2011. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A rendes címét tiltottam és töröltem, de a kamucímét még meghagytam. Így ha nagyon akar valamit, elérhet, ugyanis ezer százalék, hogy a telefont neki többet nem veszem fel. Még elsőre gondoltam arra, hogy reggel felhívom, de inkább nem. Majd keres, ha akar valamit.
2011. jan. 16. 23:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tud szeretni. Ezért gyűlöl.
2011. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nincs rendben nála odabent, defektesnek tűnik.
2011. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi a baj vele. Nagyon rámszállt az elmúlt 4 napban...Először reménykedtem, hogy biztos hiányzom neki, mert hogy hallgatta a közös számainkat, meg ilyesmik, de most már nem tudom, mi van. És nem is akarom tudni, mert félek, hogy mégjobban összetörnék. Mégmindig nagyon szeretem..
2011. jan. 16. 23:59
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem megmondtam, te elcseszett szerencsétlen idióta, hogy ne írd ki sokadjára a kérdést, hülye vagy és kész, ez már legalább az ötödik nyöglődésed itt a témában, ha kell a pasid menj azt döntsd meg, ha meg nem, akkor ne nyírjátok egymást.........


áááááááááááááá alacsony a kerítés, de nagyon

2011. jan. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legalább 5ször feltetted már ezt a kérdést. Tényleg nincs más bajod, jobb dolgod?
2011. jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!