Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar már velem...

Miért nem akar már velem együtt lenni a feleségem? Olyanokat mond, hogy 3 hete fáj a melle, meg szédül. Már nem szeret?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nem akar velem érintkezni a feleségem, de most már 3. hete. "Fáj a mellem, szédülök". De akkor miért nem megy orvoshoz? Kezdem azt érezni, hogy nem kíván már. Tegnap is ez volt, meg is említettem neki, de mondta, hogy csak ennyiről van szó. Szerintetek mi az igazság? Már eléggé kellemetlen, hogy így viszonyul hozzám.


2011. jan. 19. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes, vagy esetleg a fogamzásgátlónak van ilyen mellékhatása.
2011. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Udvarolj neki úgy,mint házasság előtt.
2011. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak kedvetlen valami miatt.

nincsenek munkahelyi kudarcai, anyagi gondjaitok, családi problémák?

ha nincs semmi különös, akkor veled van baja.

de hogy mi, azt nem tudom.

eléggé valószínűtlen, hogy ennyi ideje rosszul van.

ha tényleg, valóban szédülne, rég elment volna dokihoz.

meg akkor látni is lehetne rajta, hogy nem bír felállni, bizonytalan a járása stb.

2011. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eddig milyen volt a szex?
2011. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene mennie, lehet, hogy fél. Mondd meg neki, hogy szereted és aggódsz és Neked ez így nem jó. Kérd meg, hogy mondja meg őszintén, hogy tényleg fáj és szédül, vagy csak nincs kedve hozzád. Orvosi okai lehetnek annak, amit állít és ha nincs jól, érthető, hogy nincs kedve hozzá.
2011. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

így kezdődött nálunk is.Párom az első másfél, két évben "kiégett", azóta jó, ha havonta 2 alkalommal van sex.Nem kívánja.Nem fontos neki annyira aztmondja.Na nekem mindegy mi van, én mindig szivesen sexelek.Főleg gondűzőnek használom.Jónak érzem magam az ágyban, adakozó típus vagyok, tapasztalt, sok különböző igényű párom volt.Szinte hobbi szinten szeretem a sexet.A legfontosabb dolgok közé rakom.És már nem rágom magam rajta miért van ez.Próbáltam szépen, csúnyán, de nem ment.Elegem lett.

Szeretet megvan, együtt élünk 6 éve.

Viszont azóta már isten tudja hanyadik szeretőmet cserélem.Tessék nyugodtan lehurrogni, de majd beleepedtem, hogy még jobb legyen neki.

Mindenki más élvezi velem a sexet, sajnos a párom hamar "kiégett", és tenni már nem akar ellene, csak azt várja, hogy én tegyem a csodát.

Hát én teszem a csodát olyannal, aki élvezi az élet ezen részét, és a sexel relaxál, mint én.:) 28/F

2011. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 hét után panaszkodsz???


az semmi! ha beteg esetleg és tényleg baja van, akkor az semmi..!


hogy fogod kibirni, ha terhes lesz és mondjuk a 9 hónap alatt nem fogja kivánni, és utána még jóideig?


Egyébként a mellfájdalom tipikusan hormonális eredetű, nekem is szokott fájni, én sem kivánok olyankor ilyesmit.


A közelségedet sem kívánja? összebújni sem kiván veled? mert a szex nélküli összebújás hiánya az már gond...

2011. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsőként: a hormonproblémák okozhatnak szédülést, mellfájást és erős libidócsökkenést is.


Másodsorban: ha nincs kedve valamelyikőtöknek a szexhez, akkor megmondjátok őszintén? Volt már rá példa?

Ha eddig szólt, hogy nincs kedve, akkor lehet tényleg beteg.

Amennyiben nem fordult még elő, lehet hogy csak nincs kedve.


A nők másként működnek, nem feltétlen tartozik össze olyan szorosan a szex meg a szerelem.

2011. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető,hogy terhes,vagy fogamzásgátló hatása,vagy esetleg egyéb nőgyógyászati probléma.Ez mind együttjárhat azzal,hogy nem igazán kíván téged.El kéne mennie orvoshoz.
2011. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!