Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinájak? Úgy érzem...

Mit csinájak? Úgy érzem tönkrement a házasságom!

Figyelt kérdés
Két gyönyörű gyerekem van, imádom őket, de a férjem és köztem akkora szakadék van, mint ide Ausztrália. 5 éve vagyunk együtt és az utóbbi időben nincs olyan nap, de talán már óra se (ha itthon van) hogy ne ugranánk össze. De már egyre kevesebbet ugrom, belefáradtam.
2009. febr. 3. 17:57
 1/10 anonim válasza:
97%
Probálj meg vele beszélni nyugodt körülmények között, meséljétek el egymásnak, h kinek mi a problémája egymással. Ha olyan problémákra derül fény, amit nem lehet megoldani akkor lépj, és kezdj valahogy új életet, amíg fiatal vagy. De ajánlom, hogy olvasd el Csernus: Nő című könyvét, hasznos lenne.........
2009. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
hozzámentél cica meg kell oldanod.Vegyél erőt és beszéld meg vele.Javítsatok a helyzeten.Elvileg ő életed szerelme különben minek mentél volna hozzá?Ne feledd mit igértél!(jóban ROSSZBAN míg a halál el nem választ.
2009. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez a bizonyos, üljetek le, beszéljétek meg.. Esküszöm próbáltam, de valahogy mindig falakba ütközöm. Ha megbeszélünk 1 valamit, valami más probléma megint előjön. Úgy gondolom és érzem, hogy egyáltalán nem értékeli a "munkámat", soha nem jó amit csinálok, valamibe mindig beleköt. Nemrég elkezdett a konyhában rendezkedni, hogy majd ő megmutatja minek hol a helye... Pedig tényleg rendet tartok.

Hozzámentem, mert szerettem és úgy gondoltam, hogy szép és boldog családunk lesz. Hazajön, tévé bekapcsol, enni kér és kb. ennyi. Én meg csak küzdök, mint szúnyog a viharban...

2009. febr. 3. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Néha az én férjem is beleköt a konyhában a rendbe (pedig próbálok rendet tartani, de ha ideges, akkor "takarít",pakolászik, és engem cseszlet).Én ilyenkor visszavágok, hogy hagyjon engem békén, ennyi telik, meg amugy is én is szedegetem a szennyesét innen-onnan, feltörlöm utána a fürdőt, csak én nem vágom hozzá.Próbáld mondani neki, hogy azért te is kiveszed a részed, csak nem hánytorgatod, mert megérted ha fáradt,és megcsinálod helyette, erről (is) szól az együtt élés.
2009. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha már a gyerek rovására menne, akkor lépj ki, ugyanis a következő nemzedékről van szó, és ha ő pocsékul nő fel, nem nagyon lesz jövője.
2009. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ne gondolj egyből a legrosszabbra. Manapság annyi a rossz hír,mindenünnen az áramlik,az emberek utálják egymást, nő a bizalmatlanság, a munkanélküliség és ez kihat a férfiakra jobban mint hinnéd. Szerintem légy nyugodt,várd ki a vihar végét és mondd el neki,hogy tudod milyen nehéz most ebben a mai helyzetben,de te és a gyerekek mellette álltok...
2009. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
93%

Férfiként mondom... Én is voltam hasonló cipőben a nejemmel az elmúlt 15 évben többször is. Idővel minden tűz kialszik ha nem tesznek rá egy lapáttal.


Igyekezz Te magad pozitiv irányban változni. Próbáld meg levenni a főzőkötényt. Járj futni, tornázni, öltözködj. Légy vidám! Lehet hogy kacsingat másfelé az urad (csak tipp), mert unja a "háztartásbelit". Próbálj meg nő lenni!

Kíváncsi lesz mitől van a változás...

;-)


[persze a kivitelezés erőssége és milyensége tőletek függ!]

Sok sikert!

2009. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Te figyu? Milyen a szexuális életetek?

Lehet ott kéne először rendet tenni?

2009. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg tole, hogy egeszen pontosan mi a problema veled???? A tanyerok, es a poharak, vagy a villak helye zavarja a konyhaban? Nem hiszem.

Mi a baja, miert nem tudja megbecsulni amitek van.

Dolgoztok, van penzetek? Egeszsegesek vagytok mindannyian? Akkor ultesd le, es vilagositsd fel, hogy 2 gyerekkel mar megvaltozott a korabban konnyu elet, az, amikor csak magara gondolt. Hazajott, es leult a tv ele.

Ne hagyd neki. Cseszegesd te is. Mondd neki, olvasson a gyerekeknek, es jatszon veluk bujocskat, es tarsasozzon is, hetvegen pedig irany az uszoda!

Faradjon el, kellokeppen.

Utana orulni fog a tal vacsoranak, es a meleg agyban hogy hozzadbujhat.

Valoszinu azert cseszeget, mert tul sok az energiaja.

Vagy pakolj, es mondd meg neki elmesz 3 hetre. Utana ha visszajossz, elhiszed hogy befogja a szajat, ertekelni fog tegedet, a munkadat amit a haztartasban, es a gyerekekkel megcsinalsz?

Tul onzo az osszes (akinek nem inge nem veszi magara T. ffi-ak)szerintem, tul termeszetesnek veszik azt, hogy a nonek a feladata minden.

2009. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Csipegetek majd innen is onnan is. Remélem még tudunk változtatni, mert ez a gyerekeknek sem jó. További szép estét mindenkinek!
2009. febr. 3. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!