Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halt már meg általános iskolai...

Halt már meg általános iskolai osztálytársad vagy középiskolai? Miben? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy meghalt az a lány, aki annakidején a legjobb barátnőm volt. Fejbe vert rendesen. Nem tartottuk már a kapcsolatot, de amikor legutóbb beszéltem vele jó 10 év hallgatás után, épp nagyon boldog volt. Párra talált, esküvőt, babát terveztek...Fél éve beszéltünk nagyjából utoljára. Akkor még semmi baja nem volt. Most azt mondják, csontrák vitte el.
2011. jan. 23. 04:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Ez borzalmas...és milyen rövid idő alatt viszi el az embert...pedig azt mondják a betegségeknek is mint mindennek lelki oka van.Ha boldog volt a párjával a családjával létezhetetlen h csak úgy lveszítsék..:(Ilyen az élet.

Egyébként a kérdésre válaszolva.Én 20 éves vagyok és már halt meg volt osztálytársam a középsuliban ő öngyilkos lett...

2011. jan. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Igen, egy középiskolai fiúosztálytársam. Ő volt az egyik legrendesebb srác az osztályban. Két évvel az érettségi után autóbalesetet szenvedett. A saját hibájából történt, mert részegen vezetett, de ennek ellenére nagyon megviselt. Csak 20 éves volt. Az ötéves osztálytalálkozón már nem lehetett ott.:(

27 éves vagyok, ma ő is ennyi lenne...:(

2011. jan. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 emlya ***** válasza:
93%

Jézusom....

Én már 2 éve nem beszéltem az egykori sulis legjobb barátnőmmel, mikor megtudtam, hogy elütötte a vonat, nagyon megviselt, de szerencsére újraélesztették és él. Műlába van, de legalább él, bár már lassan megint 2 éve lesz hogy utoljára láttam. :(

Részvétem.

2011. jan. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 emlya ***** válasza:
93%
Elfelejtettem mondani, 21 éves vagyok, az egykori barátnőm pedig 2 évvel időebb.
2011. jan. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Osztalytarsam nem halt meg, viszont 5 kozepiskolai osztalytarsamnak halt meg az apukaja/anyukaja 1 ev alatt ugy, hogy mindegyiket ilyen gyors lefolyasu rak vitte el. Megtudtak, aztan ra 1-2 honapra meghaltak. Csak 40-esek voltak. :( Biztos, hogy rossz erzes van benned. Megertelek es sajnalom. :(
2011. jan. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 emlya ***** válasza:
73%

Én is ismertem olyan hölgyet, aki 40-es volt, de nem látszott rajta a kora, és szép volt és semmi baja nem volt, megtudta, hogy rákos és napok alatt leépült és pár hónap múlva meg is halt.

Ez agyban dől el.

Aki ilyen beteg az szerintem jobb is ha nem tud róla.

2011. jan. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Általános iskolai 16 évesen motorbalesetben, egy másik 30 évesen szintén motorbalesetben.

Közép iskolai 18 évesen részegen belefulladt egy tóba...

Én 43 vagyok most...

2011. jan. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is halt meg általános iskolai osztálytársam!Autóbalesetben,disco-ból jöttek haza fele,nem ő vezetett! 16 éves volt! Én most 22, ő is ennyi lenne!! :'(
2011. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem osztálytársaim, hanem évfolyamtársaim voltak akik meghaltak. Az egyik 8 évesen (egy betegségben, de már nem emlékszem rá) a másik 30 évesen rákban. Most velem együtt 41 évesek lennének.
2011. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Középiskolai osztálytársam,barátom halt meg autóbalesetben.Olyan 20 voltam mikor megtudtam,fél évvel előtte beszéltünk utoljára.

Igazi vagány,laza,sportoló srác volt.

Ő is 33 lenne,mint én.

Heroin túladagolásban meg 3 általános iskolai ismerősöm halt meg.Őket csak látásból ismertem,néha beszéltünk.Az egyikük jött velem edzeni is pár évig,uh meglepődtem,hogy erre vitt az útja.Sikeres versenyző volt.

Részvétem

2011. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!