Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm összejött egy...

A barátnőm összejött egy hajléktalannal. Hogy segítsek neki kijönni ebből a "kapcsolatból"?

Figyelt kérdés

A szitu a következő: barátnőm egy hónapja megismerkedett egy férfival, aki az akkori elmondása szerint 49 éves volt.Nagyon rossz kapcsolatban élt a barátnőm, ezért úgy döntött, hogy otthagyja a párját ezért a vén fószerért.

A hapsi előzőleg behülyítette, hogy micsoda szép lakása van Pesten, még fotókat is mutatott.Első nap a cuccaival együtt megkereste őt a barátnőm.Elmentek egy erdőbe és kiderült, hogy egy kunyhóban lakik az ürge, ráaádásul csak ideiglenesen, mert 1 hét múlva kiderült, onnan menniük kell.

A férfi - akiről időközben kiderült, hogy nem 49 évs, hanem 65 - felvitte barátnőmet Pestre, de nem a luxuskérójába, hanem szó szerint sehova.Egy bokorban aludtak kb. egy hétig, a kunyhóból elhozott dunyhákkal takaróztak, aztán egy hét után még képes volt a pasi kirúgni és hazaküldeni a barátnőmet.

Azóta tiszta letargiában van, azt mondja szerelmes, bármikor visszamenne ehhez a senkiházi "emberhez".

Mit tegyek, hogy segítsek kiverni a fejéből?


2011. jan. 28. 07:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ha a rábeszélés nem segít, akkor semmit nem tudsz tenni :( sőt, én inkább menekülnék ebből a barátságból, bármennyire is fáj (már ha a rábeszélés nem segít), mert ő pont ugyanolyanná fog válni, mint egy hajléktalan. És ki fog használni :(

Persze lehet ez a te kis mentőakciód, vagy személyes jótékonykodásod, hogy hagyod, h kihasználjon... de én nem engedném :( érdekes igényei lehetnek a bnődnek, ha képes volt egy hajléktalannal összeállni és vele együtt hajléktalanná válni :( az emberek ezt igyekeznek mindenáron elkerülni. És ő sem fog tudni segíteni a pasin, ha netán ebben reménykedik.

2011. jan. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jo eg! Hany eves a baratnod, hogy ilyen befolyasolhato? De jo, hogy hazakuldte a hapsi...remeljuk, hogy ezentul is ki fogja rugni es ettol eszhez ter a baratnod.
2011. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a barátnödnek hiányzik egy kerekek!!!De komolyan....

Akármilyen rossz kapcsolatban élt,nem váltana 1 hétig az utcán alvásra.Ilyet szerelemböl egy normális ember sem tesz.....

2011. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ez most komoly? és most hol él a a barátnőd?
2011. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnos az előző pasija is kihasználta, kizsigerelte, 3 évig éltek együtt, a hapsit körülrajongta, mivel egy nagyigényű úrigyerek volt, még kölcsönt is képes volt felvenni miatta, mert albérletbe költöztek és a barátnőmnek adtak csak hitelt, így ő vette fel.

Amúgy nagyon rosszak a családi körülményei, mondhatni putriban laknak vidéken ( nem cigányok!), az anyja-tesója munkanélküli, ha hazakerül - mint ahogy hazakerült - neki kell elmennie dolgoznia, hogy legyen mit enni a "kedves családnak".Ezért ő foggal - körömmmel menekül ebből a lehetetlen élethelyzetből, csak vhogy mindig megszívja, szegénykém...

2011. jan. 28. 08:43
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy 28 éves, és túl van már jónéhány sz-r kapcsolaton.
2011. jan. 28. 08:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de akinek ennyi esze van megérdemli a sorsát.

Most erre mit lehet mondani szerinted????

Sosem sajnáltam az ilyeneket.

Mindenki a saját sorsának a kovácsa!!!!

2011. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de ha tényleg ki akar szabadulni otthonról és függetlenedni, ennél akkor is minden lehetőség jobb!

Miért nem keres munkát és lakótársakat mondjuk Budapesten? Vagy miért nem bérel egy szobát? Nem lehet kényelmetlenebb, mint egy csövessel osztani meg a hálóbokrot..

2011. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy neki kell dolgoznia, stb. 28 évesen miért olyan nagy baj ez, hogy dolgoznia kell? Bocs, ha félreértettem, de nekem ez így jött le.

Van szakmája egyébként? Miből tartja fenn magát?

2011. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Remélem, visszanézel még ide. Írj nekem privátot légyszíves.
2011. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!