Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgyérzem túl sok nekem a...

Úgyérzem túl sok nekem a gyes, s elfutnék, másnál is van így? Hogy bírkóztok meg vele? Működik még a házaságom? Nincs ebből kiút?

Figyelt kérdés

Van egy 1.5éves fiunk aki annyira értelmes, ügyes, mindketten imádjuk s párom is mindig szeretgeti, foglalkozik vele, jó apa. Mindketten szeretjük egymást s megbízunk a másikban. De. én kikészültem s elég hárpia lettem már a gyes alatt. Hiányzik a mozgás, emberek, munka s helyette van a bezártság, háztartás -( jaj de jó volna vendég de az inkább ne mert ma is még felkéne mosni, teregetni, zajt ne csapjon ha már alszik baba stb.)

Van baba aki a szememfénye de idegőrlő a - (jaj buszozni kéne vele s megszólnak ha sír, keríteni ebarátokat neki, egy játszóteret egyáltalán (mert 20kmes körzetbe nincs itt) vagy hogy tuti elég gyerek biztos a lakás?!)

Meg az esti suli, hogy ne legyek végképp elrekesztve a külvilágtól s hát elég száraz anyag viszont hasznos.

Az orgazmusnak a szinét se láttam már (hisz lazítani se tudok, nem-e a gyerekszobából jött zaj?) de már élvezni se tudom. Mostmár inkább egy kötelesség, mit halogatnék este (már kéne hajat is mosni, szőrteleníteni, megmaszírozni a párom hátát, lista, hogy másnap az ő kedvence legyen) s mostmár inkább fizikailag fáj a szex.

Erősebben fog, nemkapok levegőt, kicsavarodik/görcsöl a lábam, lekarmolt alul mert nagy a körme. ÁHHH

Ő ügyetlen s én meg máshol járok agyilag. Pedig hetente habosfürdő, közös séta, filmnézés baba altatás után, meglepi reggelik egymásnak, apróságok mint virág, fánk, kedvenc csokija stb megvan. de jó kiírni magamból sajnálom, hogy hosszú, most is csapongok.

tényleg reménytelen? +még a külföldi munka is szóbakerült, hogy egyikünk ingázzon de én ehez (bár jó volna elmenni s a több pénz) nem érzem biztosnak a kapcsolatunk.


2011. jan. 28. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Ha túl sok a gyes, utalt vissza!
2011. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem érzem biztosnak a kapcsolatunk.Ez a probléma gyökere,meg hogy mindenkivel fogalkozol,csak magaddal nem...Ha fáj szex az meg már egy kicsit a kapcsolat romlását is muatatja...
2011. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Ne kényeztesd el a gyereket,akkor eltudod végezni a házimunkát és több időd lesz magadra is Éjjel pedig szoktasd rá,hogy átaludja az éjszakákat is.

Csinálj magadnak programot,akár egy-egy séta is megteszi a gyerek nélkül. Addig hagyd az apukára.

Ha így folytatod,akkor a házasságod is rámehet.

2011. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sok kismama van úgy szülés után, hogy fáj neki a szex. menj el orvoshoz, nehogy azért legyen, mer valami nem stimmel. sokaknak ilyenkor lelki bajai vannak, de ezen meg némi önismeret és önszeretet segít. lehet, h azért fáj, mert tudatalatt igy próbálod az újabb gyerekcsinálós-szexet elkerülni. hisz már egy gyerektől és a vele járó gondoktól a falnak mész.

menj vissza dolgozni! minden meg fog azzal oldódni. nem muszáj 3 évig otthon lenni!

és mindenképp keress fel szerintem egy nőgyógyászt. és néha pihenj, és törődj magaddal. nem kell tökéletesnek lenned és mindennek pöpecnek lennie körülötted. inkább szeresd magad. sok sikert.

2011. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valakinek sok a gyes és emberek között akar lenni akkor egy alternatíva munkát keresni és szépen lassan visszamenni, illetve amit előttem írtak :)
2011. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Hmm, és az emberek meg nem értik, miért nem akarok gyereket.

Hát EZÉRT.

2011. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Van valami ebben a gyerekcsinálós szex elkerülésben. mert több nem kell az tuti. Szeretem imádom de kettőnek már nemtudnám azt nyújtani amit megérdemelne. A fájdalom nem annyira hüvelyi inkább olyan jaja de béna csitrik vagyunk még kb mint mikor először csinálja az ember s a testhelyzetekkel, erősebb simivel van gond.

A nőgyógyászoktól meg már fóbiám van annyira félek, ezért is halogatom a sirált.

2011. jan. 28. 18:38
 8/11 A kérdező kommentje:
jaja első de vicces vagy. megölni nemfogom, időt vissza nem tudok pörgetni s az államra se hagyom a gyereket felnevelni valami ingerszegény embermenhelyen. enyém, válaltam, szeretem, én felelősségem. de attól még lehet gondja valakinek.
2011. jan. 28. 18:39
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs elkényeztetve annyira. Következetes vagyok s melette szeretem kimutatni mennyire szeretem, kell neki a lelkitörődés hisz én is azt hiányoltam gyerekoromban. olyan jó vele építeni, labdázni, tanítani puszit dobni vagy kanálhasználatra.
2011. jan. 28. 18:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Mar nagy a baba, tehat megvan a lehetoseged arra, hogy kezdjel el magaddal foglalkozni. A legtobb szulo ott rontja el, hogy "csend" legyen a hazban, mivel a pici alszik!

En pl. mindig radio mellett, vagy zene mellett altatattam a gyermekemet, igy mar megszokta a zajt pl., s igy mar amikor elaludt, akkor szabad volt a palya!

Amikor hazimunkat vegzel, akkor vond be a babadat is, hogy segitsen, igy lefoglalod Ot, s kozben mar farad is. Amikor fozol, akkor adj Neki feladatot, hiszen szivesen segit Neked, ezt tapasztalatbol tudom. Igy vidaman fogod elvegezni a hazimunkat, mivel a gyermekedet is lefoglaltad, s aztan amikor elalszik, kezdheted a szepitkezest!

Vagy valakire rabizod a gyermekedet, vagy pedig hazilag allsz Neki az apolasodnak.

Amikor igy allsz hozza ehhez a Mama szerephez, akkor nem fogsz lefaradni!

2011. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!