Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan huszonévesek...

Vannak itt olyan huszonévesek és harmincévesek akik az anyósukkal és apósukkal egy lakásban laknak, mióta, hogy élitek meg az anyóssal, apóssal való együttélést?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Bocsi h írok mert nem élek velük együtt de leírom sztem milyen lenne.:) Borzalmas. Sztem fejvesztve menekülnék nem kéne egy hét. Ugyanis a drágáim annyira ráérnek h már rólam minden nem létező dolgot kitaláltak. Miszerint én lenézem őket meg h ne játszam meg magam előttük, meg h majd elhagyom a fiukat egy gazdagabbért. Ez mind ostobaság. Meg akarok Vele házasodni akkor h hagynám el? Megadom a tiszteletet az miért megjátszás? Már csak arra várok mikor találják ki h van v 5 gyerekem 5 különböző apától és mindegyiket az apja neveli. Erre még várok. Természetesen még egy gyermekem sincs. De a Párommal tervezzük a trónörököst. Csak anyósékra ne üssön:S
2011. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Már szerencsére nem lakom anyóssal együtt,de 5 évig együtt éltünk. Az elején minden rendben volt, majd kb. fél év után elkezdett leépülni a betegsége miatt. A vége felé már nagyon durván viselkedett, nem tudta, hogy ki ő,hol van stb...Sokszor nem ismerte meg az embereket,volt,hogy minket se. Egyszer itt volt a barátnőm,dajkálta az akkor 3 hónapos kisfiamat,mire a mama bejött a nappaliba,s közölte a barátnőmmel,hogy milyen szép kisbabája van, nekünk is van egy ilyen.

Nem tudott már egyedül felöltözni,segítenem kellett sokszor,s ilyenkor többször előfordult,hogy rám támadt,amiért "kukkolom." Aztán elvittük őt egy speciális idősek otthonába, ott jól el van,de már egyáltalán nem ismer meg senkit. Sajnálom őt,de nem hiányzik...

2011. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
hát én elmondom történetem. 8 éve vagyunk (én 25) együtt férjemmel(31éves), már a harmadik hónaptól együtt élünk, a szüleinél. esküszöm nagyon jó anyósom van és apósom. vannak néha nézet eltérések de ilyet kívánnék mindenkinek. próbál beleszólni az életünkbe a maga módján de nem bántóan, inkább nevelő céllal. nagyom sokat segítenek.
2011. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Első perctől magunk urai vagyunk.Nem voltam hajlandó egyikünk szüleihez sem menni.Áldom az esze.Először volt albi, aztán rengeteg meló, ma már van nagy saját házunk, hitel nincsen, senki nem segített egy vassal sem, de összehoztuk, és erre büszkék vagyunk.Nem kellett közösködni, egymást kerülgetni, akkor és olyan hangosan szexelünk, ahogy akarunk, ha van kedvem akkor bugyiban tornázom, és még sorolhatnám.Aki tud, az minél hamarabb önállósodjon, mert szerintem anyósékkal együtt élni nem egészséges.
2011. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Mi anyámmal és húgommal élünk 1 éve. A férjem nagyon jól elvan velük, én viszont idegileg kivagyok! A belemet is kihajtaná mind a kettö (pedig húgom egész nap semmit nem csinál csak gépezik)ha megtehetnék, így marad a szimpla csesztetés, ha valami nekik nem tetszik. Már alig várom, hogy elköltözzünk innen, csak ez lebeg a szemem elött!!!!!
2011. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!