Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne lehetne lehetséges...

Miért ne lehetne lehetséges az, hogy az ember akár 21 éves korában találja meg azt az illetőt, akivel egész életében együtt van?

Figyelt kérdés

Igen, tény és való, első barátom, hat év van köztünk, most vagyok 22. Sokan mondják, hogy ez úgysem lesz sírig tartó szerelem. Nem is értem, hogy miért ennyire pesszimisták az emberek? Kijelenthetem, hogy nem vagyunk ilyen téren bonyolultak. Mind a ketten ugyanazt szeretnénk: a másikkal leélni az életünket, babát, lakást.

Sokan mondják nekem, hogy nincsen tapasztalatom. Hogy úgyis félre fogok menni (egyik családtag). Tudom, nem vagyok idős, de eddigi kis életem alatt megtanultam becsülni a szeretetet, hogy mellettem van valaki. S mellette érzem magamat teljes embernek. Ez a megcsalásos dolog is... erről is megvan a véleményem.

Ti is így gondoljátok? Hiszek benne, hogy együtt maradunk életünk végéig, Őt szeretném a gyermekem apjának.


2011. febr. 6. 16:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
22%

jaj persze, minden csaj ezt mondja az első barátjára azért.

Örülsz neki h van végre valaki aki elviseli a társaságod.

22 év magány után persze, h igy érzel.

De ha már lett volna pár, akkor tudnád, h na hát izé...

2011. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Tinker Bell ***** válasza:
83%
Ugyanezt hallgatom én is. Amikor összejöttünk én voltam 15, ő 18. 5 éve vagyunk együtt, két éve együtt is élünk. Takarékoskodunk és gyerkőcökről álmodunk, nagyon jól megvagyunk. Tudjuk mindketten, hogy együtt fogunk megöregedni, mondhat bárki bármit.
2011. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
80%

én 17 éves vagyok,és 14,5 éves korom óta együtt vagyok a barátommal.ő most 21.

jelenleg 120 km-re van tőlem az egyetem miatt.és sokan hozávágják a fejemhez,h úgyis ott megcsal,meg h nem tudom mi megy egy ilyen helyen.csak abba nem gondolnak bele,h 2 évet eltöltöttünk együtt úgy,hogy szinte minden nap találkoztunk.megbízunk egymásban és tudom,h nem lesz baj és már csak 1,5 és újra megint minden 200%-os lesz.

én hiszek benne és ő is,h életünk végéig együtt leszünk.

arról meg nem tehetek,h nagyon sok ismerősöm,barátom újabban hozzámvágja h miért nem meek el velük pénteken bulizni.hát nem megyek el,max. 1-2 havonta,mert csak pénteken este és szombaton tudunk együtt lenni,bulizni meg lehet máskor is.

ne foglalkozz az ilyen emberekkel,nekik nem jött össze,mert gyengék voltak és ezért úgy gondolják,h csoda és minden 10000000000.... emberrel történhet csak meg,h élete első szerelmével marad.pedig ha jobban belegondolunk nem csoda,csak ügyesen kell formálni a dolgokat.

legyetek boldogok és kívánom h sikerüljenek a terveitek :)

2011. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Olyan volt előtte az életem, hogy inkább hagyjuk. Több, mint fél éve mi is együtt élünk. S egy év alatt elég sok mindent megéltünk, egymás mellett vagyunk jóban-rosszban. Az első kommentelőnek, hiszem, hogy vannak kivételek. Nagyon kevés a rendes srác, és Ő ilyen. Azért tisztán látok (nem úgy a korombeliek nagy százaléka).
2011. febr. 6. 16:40
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Első,ez nem igaz, 21 vagyok, volt már 4 barátom, a jelenlegi már a vőlegényem, nem az első fiú az életemben mégis, úgy érzem, hogy vele szeretnék megöregedni, az elsővel nem is gondoltam ilyenre, sőt szájra puszinál se többre, na de a többivel sem, kérdező,nem tudom mióta vagytok együtt, ettől függetlenül lehetséges, hogy vele maradj, tudod az emberek, önzőek, irigyek, féltékenyek, és mindig azt hiszik "ők" jól tudják,tudod bármit csinálsz bele kötnek, hallgass rám csak azzal foglalkozz aki fontos neked, a többivel nem érdemes még foglalkozni sem, csak csupa rossz indulat, nagyon kevés kivétellel, az emberek többsége!
2011. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Teljesen jól írtad, formálni kell a dolgokat, odafigyelni a másikra, megbeszélni akár a kis dolgokat is. Ehhez főleg érettség kell, s látom, hogy tényleg így van :) Már csak másfél év :) Kitartás, hip-hop el fog menni :)
2011. febr. 6. 16:42
 7/38 A kérdező kommentje:
Ahogy írtad, sajnos sok ember irigy. Itt van az egyik "barátnőm" (már nem tartom vele a kapcsolatot). Ő vágta a fejemhez pár hete, hogy nekem olyan jó, hogy itt vagyok a jóban (van párom, aki szeret és jól megvagyunk), Ő pedig a rosszban. Hiába mondtam neki, hogy segítek neki bármiben, szóljon, helyette nem tudok lépni. Viszont az a mondat, hogy nekem jobb... Teljesen megrendült a barátságom az irányába.
2011. febr. 6. 16:46
 8/38 anonim ***** válasza:
13%

Nem kell pesszimistának lenni de azért ne rohanjatok rögtön összeházasodni.Több év együtt élés stb.Akkor derülnek ki jobban a dolgok ha hosszú évek óta együtt vagy vele akkor is ha vmi kínja baja van.

Szeretni szép dolog de sokan esnek illúziókba

Az idősebb családtagok tudják mert megéltek egyet s mást de tudják sok olyan élethelyzet van ami megpróbálja az emberek.Ami nem azt jelenti h mindenképp szétmennek az emberek idővel de kevés az aki valóban kitart a másik mellett mindenkor,áldozatokat hoz stb.Én kívánom h neked sikerüljön. :)

2011. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
80%
Én 21 évesen ismerkedtem meg a feleségemmel, 10 éve vagyunk együtt, ebből 5 év házasság. De az első komolyabb kacsolat ritkán szokott bejönni, ez azért statisztikai tény. Az embernek azért meg kell tanulni párkapcsolatban élni, és az nem mindig egyszerű, erre néhány kapcs. a többségnek rá szokott menni. De ha engem kérdezel, akkor 21 évesen sokkal könnyebb megtalálni életed párját, mint 31 évesen: most még sokkal könnyebben alkalmazkodtok egymáshoz, később már az ember olyan sok mindent vár el, hogy nem talál megfelelő embert. Rengeted szinglit ismerek, mind ezzel küzd.
2011. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
61%

teljes mértékben egyetértek veled nem tudom mért kell irigykedni és bántani a másikat.

nekem is a mostani párom az első komoly kapcsolatom és soha nem is kell más.ő volt az első akivel lefeküdtem,nagyon boldogok vagyunk együtt akárki akármit mond.

én 18 vagyok ő 33 és egyiptomi.emiatt is nagyon sok megszólást kaptam,de nem érdekel.csak az számít,hogy mi szeretjük egymást és együtt akarunk maradni.

2011. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!