Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-22 éves lánynak/fiúnak...

20-22 éves lánynak/fiúnak felesleges ajándék egy thai masszázs?

Figyelt kérdés

A barátaim egyik fele azt mondja igen, hiszen ilyen fiatalon miben fáradnak el és "nem tud jó dolgában mit csinálni".


Egy másik tábor szerint pedig jó ajádék, hiszen már sajnos ilyen fiatalon el vannak gémberedve-pedig sportolnak-a fiatalok.


Egyébként 3000-4000 forintba kerül 60 perc.


Szerintetek kinek van igaza?


2011. febr. 6. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ez inkább egy olyan dolog, ha tudod hogy az illető szereti az ilyen dolgokat, akkor simán jó ajándék. én nem örülnék neki, mert nem szeretem ha masszíroznak.
2011. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon tuti ajándék!!
2011. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy masszás nem attól függ, hogy ki hogy van elgémberedve,vagy fáradva. Mindenkinek jól esik a masszás,kikapcsol is , relaxálhatsz közben, megújulhatsz mert jól esik. én pl örülnék neki.
2011. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a célszemélytől függ. Ha valaki még sose volt masszázson, és nem is az a típus, aki ilyesmikben utazik, akkor kellemetlenül is érezheti magát tőle.


Én viszont imádnám :))

2011. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy felesleges!

2 éve nem masszírozott meg senki, mindent megadnék akár egy sima 60 perces masszázsért, a thaiért meg főleg :D 22/L

2011. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:))
2011. febr. 6. 18:42
 7/12 BlackSword ***** válasza:
100%
Hát engem sem hatnál meg vele... De lehet sokan örülnének neki... Ez már szubjektív...
2011. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon is jól jönne. ennyiért 1 óra meg még jó is. ajándékozz csak nyugodtan. Thai Masszázs? az meg egyszerűen szuper. én voltam és akár hányszor csak tehetném vissza is mennék :)
2011. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi kaptunk karácsonyra 1-1 órát a párommal ajándékba. Megmondom őszintén, nem örültem neki. Járunk masszázsra egy megszokott helyre, gyógymasszázsra, feleennyiért. Pénzkidobásnak tartom, még úgy is, hogy ajándék volt, ráadásul írtózom a thaimasszázstól mint olyantól.

A masszázsnak egyébként semmi köze az elfáradáshoz.

2011. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

jelenleg minden vágyam 1 frissitő masszázs.

azért tudakold meg, hogy akit befizetsz mit szólna hozzá,sokan tényleg zavarba vannak tőle

2011. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!