Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt páromtól születésnapomra...

Volt páromtól születésnapomra kapok egy ketté törhető szív medált belegravírozva hogy legjobb barátok. Ti hordanátok?

Figyelt kérdés
kb 28 ezer forint vot azt akarja hogy az egyik fele nála a másik nála mlegyen és hordjam de lassan egy éve van párom mit tegyek?
2011. febr. 7. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne kérdés, hogy NEM hordanám. El se fogadnám. Mégis, mi visz rá egy férfit arra, hogy az exének 30 ezer forintos ajándékot vegyen, SZÍVET?? Szerinted ez a párodnak hogy esne? Neked hogy esne? Ez nem kéne kérdés legyen. "Legjobb barátok"...szerelem után ilyen nincs szerintem, főleg ha ilyen ajándékokkal bombáz. Ez minden csak nem baráti.


Nem hordanám, visszaadnám.

2011. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Nem hordanám, elmondanám neki, hogy a szív nem a barátság szimbóluma. Ha a párom szeretem, akkor nem bántom meg ilyennel.

Az miért lényeges, hogy mennyibe került?

2011. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha csak az van beleírva, hogy "a legjobb barátok" akkor hordanám, hiszen nem az van beleírva, hogy "szeretlek" vagy hasonló. Ezért nem hinném, hogy féltékeny lenne a párod...
2011. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tetris ***** válasza:
100%

Én nem hordanám. EGyrészt ezzel megbántanám a mostani páromat, másrészt ha a volt társad nem képes elszakadni tőled, az az ő baja. Az a fél szivecske állandóan arra emlékeztetne, akitől kaptad, és tudat alatt egyfajta lelkiismeret furdalást gerjesztene benned, hogy szakítottatok, és hogy már mással vagy boldog, nem vele.


Vagy adja oda a következő barátnőjének, de ne neked.

2011. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ragaszkodik hozzá hogy hordjam mert csak velem tudja megbeszélni dolgait rám számíthat. de én csak barátságot érzek iránta pont azért lett vége mert túlságosan szeretett már szinte elviselhetetlenül
2011. febr. 7. 14:15
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Meg ha csak bartsagot ajanlasz neki, akkor sem fogsz tudnii megszabadulni tole. O meg most is tobbet akar. Teljesen el kell szakadnond tole, hogy tovabb tud elni eletedet. legalabb addig, mig nem talal valaki mast.
2011. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Meg kell neki mondanod,hogy te csak barátként kedveled és hogy nem fogadhatsz el tőle ilyet.És azt is mond meg neki,hogy te mást szeretsz igazán és nem akarod vele se elrontani miatta a kapcsolatotokat!
2011. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
szerdán randizik egy csajjal és a csajnak is elmondt hogy én milyen fontos vagyok neki meg bla bla és a csaj mondta hogy ezzel együtt fogadja el nem lesz féltékeny meg mittudom én
2011. febr. 7. 14:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene ebbe belemenned, rád fog nőni az ex és nem tudod majd levakarni. Tapasztalat.
2011. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordanám! Valami mást esetleg, de ez szív, ami a szerelem jelképe.
2011. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!