Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belül szájra puszi...

Családon belül szájra puszi (nem a szülők között)?

Figyelt kérdés
Filmekben már sokszor láttam, hogy a családtagok pl szülő-gyerek, szájra puszival köszönnek egymásnak. Ez Magyarországon is megszokott?
2011. febr. 7. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Itt is nagy divat,főleg,amíg pici a gyerek. Én nem szimpatizálok vele, de nem vagyunk egyformák. Szerintem amíg pici a gyerek(3-4 éves) addig nem olyan vészes.
2011. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem megszokott. Én nem ítélem ezt el, ameddig kicsi a gyerek, mert azért egy kamaszkorban lévőnél már elég fura, de nálunk ez sosem volt divat, nekem egy kicsit hogy is mondjam, visszataszító, de nem undorító vagy ilyesmi, ha kisgyereket szájon puszilnak, csak nekem a szájrapusziról nem egy anyuka vagy apuka ugrik be, hanem egy szerelmespár, ezért furcsa.
2011. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
46%
Én sokszor szájon puszilom a 1,5 éves kislányomat. A férjem eleinte furcsállta de ma már megszokta. A kereszt szüleim családjában ez normális. Ott a szülők és nagyszülők is szájon puszilták a gyereket, unokát. Bár ők nem magyar nemzetiségűek.
2011. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Otthon csak kevés embernél láttam,kint vagyok jelenleg Németo.-ban és itt nem csak családon belül van hanem a barátnők is gyakran szájra puszival köszönnek egymásnak az iskolában.Eléggé meglepő volt úgy elsőre :D


16/L

2011. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk is szájra puszi van, de csak egymás közt :) Nagymamákkal és egyéb családtagokkal nem. De ahogy nőnek a gyerekek, sztem el fogjuk hagyni és sima arcra puszi lesz belőle. Én tudom, hogy nem higiénikus de egyszerűen nem bírom megállni, úgy imádom őket.
2011. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

nincs szájrapuszi,az kellene még...


szájon puszilja a férj a feleséget,az anyós az apóst,a nagypapa a nagymamát, a fiúgyerek a barátnőjét,az ovis a kis társát próbálkozásképp...


de egyébként...áhh,nem,fujj

23/N

2011. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Nlunk nincs igazábol,de a tesom gyerekének oda adok,mert ő is(2 éves)és a másik tesom gyereke is egy ideig oda adta,de leszoktundk róla,meg anyunak is egy darabig,de az is ugy elmaradt.Mondjuk visszagondolva a piciknek még oké...
2011. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Akármit mondtok, szerintem nagyon nem normális, rossz nézni és a gyerek pár év múlva ha megtudja hogy állandóan szájra puszit kapott az anyjától rosszul lesz
2011. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
ismerek egy 14 éves lányt egyedüli gyerek. nem elvont meg semmi, apukája elég idős már az előző kapcsolatából is van már gyereke. egyszer ott voltam nála, azt mondta neki az apukája, hogy csak akkor engedi el, ha ad neki puszit. szegény lány elvörösödött, odament az apukájához és arconpuszilta. ha ez nem lenne még elég az apuka szájra kérte, mondván, hogy anélkül nem fogja elengedni. a lány már szinte feladta, hogy eljöjjön annyira besült szegény. próbáltam úgy tenni, mintha nem érdekelne, nem figyelnék és észre se venném mert nem akartam kínos helyzetbe hozni, de őszintén ha az én apám ilyet csinálna gyakorlatilag megijednék tőle.
2011. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
Velem apukám csinálta ezt, mikor kicsi voltam, nem emlékszem rá. :) Saját gyerekemmel nem tudom, hogy fogom-e csinálni, tengerimalacommal művelem. :)
2011. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!