Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok. Illik...

15 éves lány vagyok. Illik ajándékot adni a barátomnak szalagavatója alkalmából?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Felénk szokás az ez alkalomból történő ajándékozás, így én adnék neki valamit. Persze csak egy kis apróságot (bár attól is függ, mióta vagytok együtt), plüssmacit, csokit, ilyesmit. :)
2011. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felénk nem szokás, még a szülők sem ajándékoznak. Nem a szalagavató az ünnep, hanem a ballagás.
2011. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk szalagavatóra nme szokás adni. biztos van, akivel jóban vagy az évfolyamáról, kérdezősködj, h szoktak-e adni vmit...:)
2011. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barát mint pasid?Szerintem valami kis aproságot simán.Nem kell tőlzásokba esni de biztos jolesne valaminek,bár ez azért nem karácsony h mondjuk vehetsz neki egy pulcsit,de tuti vannak jo dolgok amik ilyen alkalmakra vannak.Mondjuk ha szereti a csokit akkor egy jo minöségüvel nem lősz félre,ez az ami minde ünnepre jo,de valami személyesebb is jöhet ha van rá keret,de szerintem ilyen korba még nem az a fontos h mekkora ajcsit adsz neki.Mondjuk még szóba jöhet valami alkohol,persze olyan amilyet szeret de azért mutatos is.Olvastam olyat is h óra.Én szerintem tuti az ital vagy csoki mellet döntenék.
2011. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem adtam senkinek ajándékot, és ahogy láttam mások se nagyon. Páran kaptak virágot, de ennyi.
2011. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nagy hagyománya van az ajándékozásnak.

Amikor én voltam 12-es, a barátnőimtől, családtól, páromtól is kaptam ajándékot, sőt, a szalagtűzős táncos partneremmel is megajándékoztuk egymást.

Amikor 16 voltam, akkor volt a barátom szalagavatója, én megajándékoztam.

2011. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A szalagavatóra nem szoktak ajándékozni úgy, mint mondjuk a ballagásra. Te ettől függetlenül meglepheted valamivel, akár olyan ajándékkal, mint egy ballagásra, vagy süss neki tortát és lepd meg egy szép estével, nézzetek meg egy filmet.
2011. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!