Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldajam meg ezt a...

Hogyan oldajam meg ezt a helyzetet vele? Hogyan segitenétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

sziasztok!

előre is elnézést ha hosszú lesz de igyekszem csak a lényeget leírni.

Szóval az ex bartáommal aug.-ban szakítottunk. Okotbertől beszélő viszonyba kerültünk felmerült az ujra kezdés is de végül én nem mentem bele mert nagyon sok volt a veszekedés. ez egy se veled se nélküled kapcsolat. Ő azt állítja szeret stb de közben ha ideges olyanokat mond h pofon vág meg hülye r*banc holott sosem csaltam meg. 3évig jártunk. nekem is vannak hibáim de beláttam nem mükszik a mi kapcsolatunk.

Azota volt 1 buli ahol az exem meglátott 1ik fiu ismerösömmel táncolni (azota egy pár vagyunk a sráccal) és ez az exemet nagyon dühitette és majdnem egymásnak estek! mert ugye féltékeny volt. megharagudtam rá és tisztáztam vele h mi már nem fogunk ujra összejönni. nem is beszéltünk valentin napig. mivel az ex bartom "olyan jo fej" volt h ugy gondolta visszaküldi az összes emlékétt rolam (fényképtarto, ruhák aproságok, táskák..stb) persze rosszul esett. felhivtam, h ugyan a fényképemet miér nem küldte d ekinyomta a telefon másodjára az anyukája vette fel aki leoszott h hagyjam a fiát stb..mondom semmi rossz szándék csak mondom itt a csomag de nem hagyott szohoz jutni végül leraktam. utána volt 1 buli ahol ott volt az exem és sikerült tisztáznom vele a dolgokat h rosszul eset stb és megbeszéltük h békén hagyjuk 1mást meg se probálunk barátok lenni mert nem tud elfelejtnei. tisztában tartottam h visszaküldte cuccokat okéé.

Na de a kérdésem lényege az h tengap rengeteg visszahivot küldött kb 50dbt én nem reagáltam 1: mert az anyja is mondta h ne hivjam 2. meg megbeszéltük h nem reagálunk. utána irt 1 smst h a nagy bátyja eszméletlen most jött a korházbol haza élet halál közt van. (nagyon szerette öt és teljsen megértem h ki van borulva mert sokat köszönhet neki) felhivtam h számithat rám és nyugtattam mert telejsen kiborult ami érthetö.

Ma reggel telefonált az exem, hogy meghalt a nagybátyja..:(én is ismertem öt. exem telejsen kivan csak töle nem bucsuzott el, de irt neki 1 bucsolevelet 1-2mondatos volt. Sajnálom szegényt és szeretnék segiteni, viszont azt nem akarom h azt érezze h ezért mi ujra járhatunk.

Segitenétek, adnátok vmi tanácsot, hogy mit tegyek?

Persze 100%osan támogatom de csak is barátilag!

Köszönöm


2011. febr. 18. 14:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ne pátyolgasd. Meg fogod erősíteni abban, hogy még próbálkozhat nálad. Van barátod, vele foglalkozz. Az exednek vannak barátai, családja, az ő "dolguk" mellette állni.
2011. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok vele, de a barátai helyett is engem hiv. nekem is volt h segitett.

Csak ez egy elég kényes helyzet és ha nem állok mellette akkor jön a hátam mögötti fikázás stb:S

2011. febr. 18. 15:08
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Totális, maximális elkülönülés kell, ehhez tartsd magad. Ha ennyit zaklatna, én még a számom is lecserélném, vagy kikapcsolva hagynám a mobilom, ha tovább zaklatna, szólnék az anyjának, hogy abba lehet hagyni a dolgot. Ti már szakítottatok, hát viselkedjetek is úgy. Nincs halott nagybácsi, vagy karácsonyi sms, vagy szülinapi jókivánság, ne kommunikáljatok.
2011. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nem vall érett gondolkodásra, hogy te " jön a hátam mögötti fikázás" -sal foglalkozol.

Ha nem beszélsz vele, miért is érdekel?

2011. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Le "hülye riba@ncoz" és te még ezek után szóba állsz vele? Ne hagyd már hogy kapcarongynak nézzen, akit akkor szed elő amikor neki kényelmes.

Az életbe nem állnék szóba egy ekkora barommal, nemhogy vigasztaljam ha baja van.

2011. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Meg kell vele szakítanod minden kontaktust,max.köszönni!

Még ugyan abba a buliba sem mennék jó ideig a helyedben, ahova Ő is megy!

Nem bírom az ilyen embereket!

2011. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

21 vagyok.

Nem tudom nekem rosszul esik hogy járok vkivel 3évet utána meg csak rám háritja a dolgokat és én leszek a szemét.

Van sok közös ismerösünk és nekem nem kell az hogy minösitsenek. én senkinke semmit nem mondtam azért sem h direkt rossz szinben tüntessem öt fel, de forditva igaz lehet már a bosszú miatt is.-gondolom én-

egyszer segitett nekem, ezért ugy gondolja h én tartozik neki ennyivel...

2011. febr. 18. 15:47
 8/28 A kérdező kommentje:

a buli meg azért fordult elö mert itt kevés szorakozo hely van ahol lakok 2-3.

Egyébként meg mikor a buli volt és látott az uj pasimmal az azért fordult elö mert ö elötte bejárta az összes szorakozohelyet, mert tudta h bulizni fogok csak azt nem hogy hol.:S

2011. febr. 18. 15:49
 9/28 anonim ***** válasza:

Erre akkor ennyit tudok mondani:


Élj úgy, hogy másoknak felelj meg. -.-

2011. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
kösz a biztató szavakat:S
2011. febr. 18. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!