Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A menyországba kerülhet olyan...

A menyországba kerülhet olyan aki átesett már abortuszon? És miért bánja meg minden nő? Nekem már 10 éves lenne a lányom/fiam. De lehet éhezne.

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 18:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Honnan veszed hogy mindenki megbánja? Butaság ilyet állitani hisz nem ismersz mindenkit.
2011. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%
mennyország? senki nem kerül oda, nem léteznek ilyenek, illetve ha léteznek, akkor bizonyítsa be nekem valaki...
2011. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Pippike ***** válasza:
56%

Nem hiszem, hogy minden nő megbánja. Sőt. Nem véletlenül döntött úgy ahogy döntött.


Mennyország nincs.

2011. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%
Bizonyítsd be az ellenkezőjét kedves előző válaszoló
2011. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj meg, de ha hiszel a mennyországban akkor te vallásos vagy? Nyilván igen. Amikor a gyerek fogant, erre nem gondoltál? Én nem vagyok vallásos, de kiváncsi lennék rá, hogy a felelőtlen szexről Istennek mi a véleménye? Egyébként ha vallásos vagy, akkor tudnod kell, hogy van a bűnbocsánat, és akkor szabad a pálya a mennyország felé, ha már ott vagy, a szexet is gyónd meg, biztos ami biztos. A legjobb indulattal ajánlom neked az ateizmust, és az óvszert.
2011. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
ezotéri a jó kategória
2011. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%
"Bizonyítsd be hogy nincs" Utálom az ilyet,komolyan hihetetlen,ezt mondjátok vallási fanatisták amikor már semmit nem tudtok mindani?Mondok egy példát: Van előttem egy asztal,teljesen üres,látom hogy nincs rajta semmi,odajön valaki,és azt mondja,hogy van rajta egy alma,nem értem miért mondja,hisz üres,és amikor ezt közlöm vele,akkor azt mondja,hogy bizonyítsam be hogy nincs.Érzitek az összefüggést?
2011. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%

Hidd el, a legtöbben nem bánják meg, hanem megkönnyebbülnek. (főleg tinik, de bármely korosztályban akár) Nagy terhet vesz le a vállukról az abortusz, akár tiniről, akár egy 40 év körüli nő válláról, ha nem várt volt a gyerek.

Én nem ellenzem ezt, de nem is jó dolog. Tény, hogy a mai világba szülni meggondolandó dolog, mert olyan mértékű szennyezésben élünk, hogy egyre több a meddő nő, sőt egyre több a betegen született gyerek. Az anyagiakról nem is beszélve.... Nehéz döntés ez egy nő számára, rengeteg dolog fogja befolyásolni a döntést.

Mennyország pedig nincs, nem a középkorban élünk, ahol mindent elhisznek, tessék már reálisan gondolkozni. :D

2011. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%

Miért kell bántani? Mármint a kérdezőt!

Mindenki abban hisz, amiben akar. "Bizonyítsd be!" állítás a vallásban nincs! Bizonyítsd be Isten létezésé! Bizonyítsd be Éva és Ádám történetét! Ezzel az erővel bizonyítsd be, hogy a világűr végtelen!

Erről ennyit.

Ha a gyermeked tényleg éhezne/szenvedne, akkor talán jól döntöttél. Nem kell a mi lett volna ha... -n gondolkodni, megváltoztatni nem lehet a múltat.

Azt te érzed igazán, hogy jól döntöttél-e...

2011. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
47%

Ha nézel egy asztallapot, azt mondod, hogy üres és sima.

Ha megnézed mikroszkóppal, tele van mikrobákkal, porral, élőlényekkel és totál egyenetlen a felszíne. Ez csak nézőpont kérdése. A szemünk és az agyunk....

2011. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!