Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban / házasságban...

Párkapcsolatban / házasságban élők : hogyan oldjátok meg, hogy ne érezzétek egymás szájszagát napközben, ha pl. csókolóztok?

Figyelt kérdés

Vagy nem is csókolóztok ?

Vagy rágóztok egész nap ?


Nem a reggeli felkelésre gondolok most, hanem ha napközben együtt vagytok, hogy oldjátok meg.


2011. febr. 28. 23:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyok a párommal, de a reggeli szájszag, ami mindenkinél van, azon kívül nem találom büdösnek a száját. Maximum annak az ételnek a szagát, illatát érzem amit utoljára evett. Ha valakinek konkrétan büdi a szája, akkor vagy a fogaival van gond, vagy a gyomra nem zár rendesen.
2011. febr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak a cigitől büdös a szája. Cigiszagú. Vagy fogat mos, vagy bevesz egy rágót, és kész. :-) De mi sem vagyunk finnyásak.
2011. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak azért olyanok akik nem érzik valahogy , ezáltal nem tudják, hogy tenni kellene ellene. Azokkal mit lehet tenni ? Csak szólni kell valahogy tudom, de oly ciki nem ? Bár inkább ciki legyen, de hátha lesz változás ? Vagy csak venni kell neki rágót, hátha veszi az adást. Vagy rákérdezni, hogy ejnye éreztem valami szagot, nem zár jól a gyomrod, vagy rossz fogad van ? Valahogy így ?

Én nem vagyok ilyen helyzetben, csak a témához tartoznak e gondolataim.

2011. márc. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

reggel nem egymás szájába mászva cserélünk nyálat,hanem szájrapuszi sok...

napközben pedig nem tudom miről beszélsz,max a kaját érezni amit utoljára ettünk,azzal nem tudom mi a baj


amugysem ugy csókolózunk mint mostanában buszon szoktam látni 13 éveseket,hogy a homlokáig nyálas,és bekapja az egyik a másik orráig a száját:D

2011. márc. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Néha előfordul, hogy a másiknak nem éppen friss, hanem mondjuk kicsit "áporodott" a szája. Ebben az esetben mondom a páromnak, hogy "hééé büdös a szád" (van ezzel egy vicc, nem tudom ki ismeri) ilyenkor minden szégyen, hiszti nélkül elmegy fogat mosni. Egyébként naponta többször mosunk fogat...nem nagyon fordul elő...
2011. márc. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

szerintem egészséges embernek nincs napközben szájszaga.

reggel, ébredéskor van, az erős, de a napközbeni íz az természetes szerintem...


oké lehet pl cigaretta ízű ha valaki rágyújt, sör ízű ha valaki sörözik, étel ízű, de ha egyszerre esznek úgyis, akkor ez sem gond.

2011. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a reggeli szájszag okoz problémát,de ilyenkor is van csók,max nem veszünk levegőt, vagy megmondjuk a másiknak h. mosson fogat vagy egyen valamit, h. helyre rázódjon a ph érték.Én pl csak azt nem szeretemn ha a párom sőrt iszik,mert annak számomra nem jó az illete.Amúgy szerintem megoldható,de ha nagyon nem múlik el akkor ott lehet betegség is,mert általában nem kellene semmijen szagnak lennie.De nem tudom, lehet nekem is egész nap büdös a szám,de én nem érzem, a párom csak reggel szokott panaszkodni,de csak mióta én megmondtam neki h. zavar az övé :-)
2011. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem okoz problémát, mert nagyjából ugyanazt és ugyanakkor kajálunk, egyszerre cigizünk, kávézunk stb. Ezért hasonló lehet a ''szájízünk'' és nem tűnik fel.

De ha meccs közben lecsúszik 1-2 doboz sör, már tolja a képembe az orbitot. :D

2011. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi nem is cigizünk, nem is kávézunk, 9 éve együtt is dolgozunk, csókolózunk is rendszeresen, de én még nem éreztem szájszagot napközben a páromnál.Reggel sem büdös, csak olyan, mint amikor órákig zárva van a szád.Inkább kellemetlen.De arra figyelünk, ha valamelyikünk hamarabb ébred, akkor első a fogmosás.
2011. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

szerintem nem igen van olyan ember akinek soha nem volt még büdös a szája az életben...

és olykor ha érzem a férjemen, egyáltalán nem zavar...mert SZERETEM... bizony, bizony....adott esetben a szájszagával együtt.

2011. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!