Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy zárjam le a kapcsolatomat...

Hogy zárjam le a kapcsolatomat mégis?

Figyelt kérdés

Van egy pasim 3 éve járunk, de sajnos nálam már lecsengőben van és beleszerettem a legjobb barátjába. A barátjának is tetszem, teszünk gesztusokat egymás felé, de addig nem akarunk semmit, sem ő sem én, amíg ki nem lépek a kapcsolatból.


A pasim sajnos még mindig úgyanúgy imád, és rajong mint mikor megismert, ezért nem lesz könnyű, másrészt nagyon érzékeny, régebben öngyilkosságot kísérelt meg egy lány miatt vagy jó tíz éve. Ezért féltem. Rendezni már nem hiszem hogy tudnánk, mert én már nem vagyok szerelmes belé, de szeretem. És nem akarom hogy miattam romoljon meg a barátsága, ez a fiú az egyetlen barátja gyerekkorától. Én a másik fiúval szeretnék járni és ő is velem.


Ez a 3 év mintha 30 lett volna, színes volt és szép. Jó lenne ha továbbra is barátok lehetnénk a pasimmal, és elfogadná ezt a helyzetet. Vagy csak szakítsak úgy és a barátjával járjak titokban?


Szeretői kapcsolatot nem akarok.


2011. márc. 7. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Te ezzel a szakítással nem csak a ti kapcsolatotokat teszed tönkre hanem a barátságukat is, ha összejössz a sráccal.

Szemétség, ne haragudj hogy ezt mondom.

Viszont a másik oldal meg, hogy jobb szakítani azzal akit már nem szeretünk, nem szabad becsapni őt, tehát jobb ha szakítasz.

Viszont ezt a következő kapcsolatot jól gondold át. Mivan ha a sráccal mégsem jön össze, ott maradsz hoppon, ráadásul eldobtál egy olyan embert aki nagyon szeretett és még tönkre is tetted a barátságukat...

Nehéz döntés, de jól gondold át.

2011. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt remélemm tudod, hogy mindenképp te leszel a büdös ribi ebben a dologban. Én nem tennám a helyedben, mert egyrészt szereted (a szerelem átalakul, nem mindig ég egyformán), másrészt a legjobb bartájával összejönni rettentő gusztustalan dolog.
2011. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátoddal minél előbb!!! Undorító egyébként az amit csinálsz, hogy a legjobb barátjával kavarsz! Majd te is visszakapod ezt az élettől..
2011. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kavarok, hanem beleszerettem. Próbáltam visszatartani, de nem sikerült, érzem hogy szeretem. Szerelemmel. De most akkor fojtsam el az érzelmeimet örökéletembe? Eddig sikerült, a barátjával nem történt semmi: se tali ,se csók, se telefon, se sms, se szex..Azért egész jól tartom magam nem? Csak ő látja rajtam hogy bejön nekem, árad belőlem..


Nagyon szomorú vagyok. Én sem úgy áltam neki hogy na most a barátjába leszek szerelmes!

Tudom, hogy összetörne lelkileg és ezért nem járhatok a másik fiúval.

Ráadásul őt is szeretem emberileg, barátilag.


Teljesen megtébolyodom. Nem tudom, hogyan lehetne kivitelezni. Már a szakítás önmagába nehéz, hát még megfejelni egy ilyennel.


A titokba tartás- az új kapcsolat titokban tartása a szakítás után szóba sem jöhet én senkit nem akarok szégyellni, titkolni, engem se szégyeljen senki!

2011. márc. 7. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem volt se tali, se telefon, se sms... Vagyis semmi olyasmi ami által beleszerethet az ember valakibe... Hogy lehetsz te szerelmes?

Nem lehet hogy csak tetszik az új, a más?

Azért szerelemhez általába szükséges valami kapcsolat tartás, hogy megszerethesd.... nem?

Első voltam.

2011. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Társaságban, bulikon beszéltünk, hármasban. A pasim is ott volt. Volt hogy odacsapódott. Nyaralás is volt így.
2011. márc. 7. 21:20
 7/7 anonim válasza:

Üdv!

Én a másik oldalról tudnék mondani érzéseket,véleményt,tapasztalatot.

Velem szakított egy év után a barátom,én még mindig oda voltam érte.Beleszeretett abba a lányba akivel jóban voltam és aki közös osztálytársunk.Próbálták eltitkolni,de nem ment.Hogy mit éreztem én?(és még most is érzem,mert nap mint nap látnom kell őket együtt szerelmesen édes-mézes szerelemben,de már nem sokáig)Úgy érzem minden nap meg vagyok alázva,akkor egy világ omlott össze bennem,még ma sem találom teljesen a helyemet,az embert nagyon tönkre tudja tenni egy ilyesmi,gyakran nekik rohannék.

Szóval nehéz döntés,de én annak ellenére,hogy éltem át ilyet,azt mondom tedd meg,ne légy gyáva az ember úgy szerez magának önbizalmat,ha belemegy olyan dolgokba amik "mély víznek " számítanak.Az,hogy ő mit kezd magával(régi barátod) már nem rajtad múlik,ő dönti el,hogy besüpped vagy igyekszik túllépni.

Az igazság fáj,de megerősít.

2011. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!