Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyjam? Vagy maradjunk...

Elhagyjam? Vagy maradjunk együtt? De szeretem. és Ő is engem, csak már elég sok minden történt, és van, hogy már nincs türelme/münk a másikhoz.

Figyelt kérdés

Nem kioktatást kérek, hanem tanácsot.2éve vagyunk együtt.

Hol jobb, hol rosszabb.Én ráadásul Pco-s vagyok, és clostyt is szadek, aminek a mellékhatásai szörnyen kihatnak rám.Sokat sírok, hangulat ingadozások, stb..

Ezt már néha nem tudja tolerálni, mert nincs türelme azt mondja.

Tegnap is azon vesztünk össze, hogy ő elég hülye jeleket adott arra, h sexelne, én sem úgy reagáltam, aztán elvesztettem a türelmem, mert mintha semmi nem történt volna, el kezdett tévézni, anélkül, h megbeszéltük volna, mi, és miért is történt.Mondtam, h velem Ő nem fog szórakozni, stb..ő meg h elege van, szakítsunk..van, h nálunk ez a szakítás csak "szavak" mert elszakadni egymástól nem tudunk.Este úgy feküdtünk le, h "szakítottunk", külön is aludtunk(én kértem rá).Reggel meg egy puszival ébresztett, mintha mi sem történt volna.

Írtam neki sms-t, h "megbántad a tegnapit"?, de nem jött válasz.

Mikor ő mondja ki a "szakítás szót" tudom, h csak mondja, mert akkor úgy gondolja, de nem ezt akarja.

De nekem ez baromira fáj!

Mit csináljak?Együtt is élünk, babát is terveztünk, de az utóbbi időben javarészt az én hisztijeim miatt katasztrófális a dolog.

Költözzek el?

Nem fogja kibírni, h ne keressen..Annak meg semmi értelme, h külön megyünk x időre, aztán megint együtt.

Azért írtam le mindent őszintén, h én is milyen vagyok, mert objektív választ szeretnék kívülállóktól.


2009. febr. 20. 12:47
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
52%
Mi a Pco? A closty egy pszichátriai gyógyszer?
2009. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én 7 évig voltam együtt párommal az utolsó 3 évbe szinte minden napos volt a szakítás kibékülés eléggé hirtelen haragúak voltunk mind2-en és a végén már nem is nagyon mentünk együtt sehova mert semmi kedvem nem volt közönség előtt veszekedni nagyon szerettem volna babát de nem egy ilyen családba így hát léptem végleg kiraktam az első idők nehezek voltak néha rendesen hiányzott a veszekedés megismerkedtem egy másik pasival 1,5 éve vagyunk együtt ő nagyon türelmes és nagyon szeretjük egymást még egy kicsi vitánk se volt 32 hetes terhes vagyok és talán még nálam is jobban várja a babát :) És látom hogy mindent megtesz azért hogy én is és a baba is boldogok legyünk és ennél jobb érzés nincs

2009. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim válasza:
100%
Szia! Ha a gyógyszer okozza a problémáid nagy részét, azt talán meg kéne értenie. Jó lenne, ha többet beszélgetnétek erről a problémáról, mert szerintem teljesen felőröl titeket. Nyilván a párod csak dühében dobálózik a szakítással, de ez nem helyes. Mondd meg neki, hogy ez neked rosszul esik és ne mondjon ilyeneket. Abban, hogy együtt maradjatok-e vagy sem nehéz tanácsot adni. Ha szeretitek eygmást, próbáljátok a problémáitokat megoldani, megbeszélni, ha nem megy, akkor talán jobb külön, mint az állandó vita.
2009. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

Az utolsónak garatula!:)

Elsőnek! A PCO, az polycystás ovarium szindróma, ami egy nőgyógyászati betegség, ami azt jelenti, hogy a petefészek teli van cisztával!!!

A closty pedig egy peteérést serkentő( vagyis HORMON gyógyszer).

2009. febr. 20. 13:15
 5/58 A kérdező kommentje:

Tehát a 2nak gratula.

A 3 nak pedig köszönöm a tanácsot, én is ezt szeretném, h beszéljük meg.

Ő már nem bírja látni, amikor sírok, mert azt mondja ideges lesz, mert tehetetlen, nem tud mit csinálni akkor velem.

De hogy beszélgessek vele többet erről???

Tudja h gyógyszert szedek, tudja, h nem jó kedvemből, kettőnkért szedem.

Ő dolgozik is, meg tanul is (estin), és estére elhiszem, h fáradt, és semmi kedve az én hisztijeimre.

Mondtam már neki, h ilyenkor az nem teljesen én vagyok, hanem a hormonjaim, és nem értem, h akkor ezt miért nem tudja figyelembe venni, mikor ilyeneket mondd...

A válasz: akkor nem ez jut az eszébe, hanem h megint összevesztünk, én sírok, ő ettől kiakad, és kezdődik az ördögi kör...:(

2009. febr. 20. 13:20
 6/58 anonim válasza:
91%

Szegénykém....Gyógyteákkal csökkenthető ugyan a gyógyszerek mellékhatása(Pl.:citromfű-levendula keverék)de nem hinném,hogy ennek a kapcsolatnak van jövője.Ha kimondja,hogy nincs türelme HOZZÁD,akkor hogyan tolerálná a gyereksírást...?!!

Légy erős és lépj tovább,a hölgy is azt írta,hogy váltott,és most boldog kismama.

2009. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
98%

Ezt nem a pároddal, hanem az orvossal kell megoldanod. Ha nem tud segíteni, keress másik orvost. Akármennyire szeret a párod, joga van nyugodt élethez, vidám feleséghez.


Nem kell ebbe belenyugodnod.


Szólj neki már most, hogy keresel orvosi megoldást, addig még áljon melléd - pl 1hónap, de addig ne emlegesse a szakítást!


A lélek nyelve: a betegség - Dahlke Rüdiger könyve, lehet, hogy ebben is találsz segítséget.

Szerintem netes könyvtárban is megtallható.

2009. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

Megosztom Veled a tapasztalataimat, mert én is beteg vagyok, - bár az én betegségem más jellegű (de ugyanúgy testi, nem lelki) -, és én is sokáig abban a tudatban voltam, hogy milyen jó lenne nem csak az életem, de a kapcsolatom szempontjából is, ha nem lennék beteg.

Pont amikor rosszabbodott az állapotom, megismerkedtem egy pasival, akivel össze is jöttem. De ahogy romlottam, már 1 hónap után egyre kevesebbet találkoztunk, és sokat veszekedtünk, azt hittem, azért, mert "közénk telepszik" a betegség, és hogy az állapotom miatt nagyon ritkán tudok csak elmenni itthonról, illetve szexelni.

Rontotta a helyzetet, hogy ez egy ritka betegség, illetve nem halálos, de gyakorlatilag gyógyíthatatlan, és tönkrevágja az életminőséget.

Mostanában kezdek csak arra gondolni, felesleges azon keseregni, mi lenne, vagy mi lett volna, ha nem lennék beteg. Mindig azt hittem, mad megoldom, ha meggyógyulok, de most már látom, nem gyógyulok meg mostanában...... Természetben, érdeklődésben, felfogásban akkor is különbözünk, és vannak szokásai, amiket én nem tudok tolerálni, ő meg ezt nem érti meg, hogy mi bajom van ezzel. A betegség sajna nem egy átmeneti időszak, hanem (most) az életünk része, remélem, csak ideiglenesen de ezek a napok is az életünkhöz tartoznak, és ekkor is szükségünk van társra, szeretetre olyan körülmények között, amit az állapotunk lehetővé tesz. A személyiségünk, a lelkünk ettől még ugyanaz!!!! Ha testileg mondjuk nem vagyunk képesek szexre, vagy elutazni, stb. És ha a párunk azon sóhajtozik, hogy ó ha nem lennél beteg stb. - amikor Te se tehetsz arról hogy ez van - az nem túl felemelő.

MOndd el neki, hogy sajnálod, hogy ez van, de ezt a huzavonát nem bírod (gyógyulásodnak se tesz jót) - most vagy legyen melletted 100 százalékosan, zokszó, sóhajtozás nélkül, -mert nem te tehetsz a dolgok jelen állásáról, és a szenvedőalany elsősorban mégiscsak Te vagy, nem ő!!! - vagy szakítsatok.

Válasszátok az egyenes kommunikációt: ha a másik nem érti a célzást azon nem megsértődni kell, hanem értelmesebben kifejezni a szándékunkat.

2009. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem az előző hozzászólót, hisz azt írják, szeretik egymást!Minden kapcsolatban vannak nehéz korszakok, nem csak mindig a rózsaszín köd. Nem véletlen, hogy manapság már ilyen könnyen mennek a válások is sajnos. Nekem is vannak rossz napjaim a szülés utáni hormonális változások miatt, de azt sem várhatom el a férjemtől, hogy minden hisztimet elviselje, és birkatürelemmel viseltessen irántam. Kölcsönösen változtatni kell és megpróbálni megoldani a problémákat, hisz ezek még nem olyan óriásiak, hogy ne lehetne javítani, ha tényleg szeretik egymást.
2009. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
97%
a 13.22est értettem előző hozzászólón
2009. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!