Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem külföldi munkavállalá...

A férjem külföldi munkavállalásra készül, én itthon maradnék két kisgyerekkel. Hasonló helyzetben lévők mesélnétek?

Figyelt kérdés
Miként hat ez a helyzet az apa gyerekekkel való kapcsolatára, az anyukára akire ráhárul itthon minden és a párkapcsolatra a szülők között?Építkezünk és ezért dönött úgy a férjem ,hogy legalább átmenetileg külföldi munkát vállal,mert az itthoni fizetésből alig jövünk ki. :-(
2011. márc. 21. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudtok mindannyian menni vele ?

Attól függ mennyi időről van szó. Ha imádjátok egymást, semmi gond nem lesz. A gyerekek mekkorák ? Ha kicsik még, szerintem elég jól viselik. Én azt tudom csak, hogy mi nyaranta 2 hónapra hazamegyünk, de voltunk már 6-ot is télen, és jól bírták. Látják apukát számítógépen, beszélünk róla és kész. Nálunk megcsalás ilyesmi gondolatig sem jut el, ettől én nem izgulok és férjem sem. Bizalom kell ! Munka több nekem, de ettől még ki lehet bírni. Főleg ha látjátok az értelmét a kint létének a jövőre nézve.

2011. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az apukám ki ment dolgozni külföldre először még rendszeresen keresett minket, és amikor tudott haza látogatott. Aztán megismerkedett egy nővel, anyuval elváltak és elvette a másik nőt. Nem is igazán jövök ki vele jól. Csak olyan mégis az apám azért szóba állok vele szinten.

De nem törvényszerű hogy veletek is ez történik.

2011. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Két gyerek van,egy 4,5 éves és egy fél éves.

Attól tartok,hogy ha belemegyünk ebeb a megoldásba,akkor az akár a családunk végét is jelentheti,annyi ilyen esetet hallani,hogy külföldön új kapcsolata lett.

2011. márc. 21. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha új kapcsolatot akar,azt megteszi itthon is,nem kell külföldre mennie érte.Az meg hogy rád hárul minden,nem lennél egyedül vele.Nekem is két gyermekem van,a férjem reggeltől estig dolgozik,az én nyakamba szakad minden.De nem ilyedek meg ha kiég a villanykörte,vagy ha eldugul a lefolyó,neki esek és megcsinálom!
2011. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok, mint te. A ferjemmel evek ota igy elunk es nagyon sokan igy is elnek korulottunk (kulfoldon elunk). En azt latom, hogy ket fele ember van: akinek a kapcsolatat tonkreteszi es akinek megerositi. Mindkettore rengeteg peldat latok es a ket fel szemelyisegen mulik az, hogy mukodik-e. Ha mar egyik fel nem alkalmas erre, tonkremegy a hazassag. Nem tudom, hogy ti meddig csinalnatok. Ha atmeneti es ugy erzitek, hogy birnatok, szerintem probaljatok meg! Foleg, ha a ferjed ott tudna hagyni, ha muszaj lenne. Az en ferjem sok eve csinalja es meg sok evig is fogja (1-1,5 evet van velunk, aztan 1-1,5 evet kulfoldon es ez igy megy felvaltva, nem mehetunk vele, nem is johet haza). Mi jol meg vagyunk es szerintem sokkal jobban ertekeljuk egymast es alap dolgokat az eletben, mint barmelyik mas par, akit ismerunk. Ha atmeneti, akkor nem hinnem, hogy ez olyan veszes hatassal lenne a gyerekekre meg rad. Nekem jott tett, hogy minden ram harult, mert felnottem es buszke vagyok ra, hogy 100%-osan el tudok mindent latni. Sokat tanultam, mialatt a ferjem tavol volt. Az embernek meg kell tanulnia lekotnie magat, a gondolatait kontrollalni. Rengeteget tanul az, aki erre elszanja magat.
2011. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Es maximalisan egyet ertek az elozovel. Ha vki olyan, annak otthon is van kapcsolata, max. nem tud rola a feleseg. Ez ember fuggo. Ha nem akar megcsalni, kulfoldon sem fog. Ha meg akar, arra otthon is talal modot, ha olyan tipus. Ha nincs meg az alapveto bizalom, az egesz kapcsolatnak annyi. Nincs ertelme.
2011. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!