Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francot csináljak, h...

Mi a francot csináljak, h normalizálni tudjam a 'viszonyunkat'?

Figyelt kérdés

A sulinkban van egy 30 éves informatikus, aki 'kicsit' zárkózott. A barátnőimmel kicsit belebolondultunk, legalábbis én igen és szünetekben amikor találkoztunk Vele mindig vihorásztunk valamin, vagy röhögcséltünk és valószinüleg félreértette.Aztán kifejezetten azért kezdtünk az egik folyósón sétálgatni, h összefussunk Vele, de amikor láttuk, akkor mindig röhögnünk kellett, és hát ez elég zavarbaejtő helyzet volt mind2őnk részéről. Ezt már kábé fél éve csináljuk csak úgy poénból. De Ő soha nem vigyorgott vissza, mindig közömbös volt és csak az orra alatt mormogott. Elég hüjén éreztem magam, látszott rajta, h rohadtul zavarban van és valószínüleg utál minket. Megsajnáltam és mondtam a többieknek (barátnőimnek) h be kellene fejezni a 'zaklatását', ami hát nem csak abból állt, h a folyósón szembe járkáltunk vele... (ha vki kiváncsi lenne, elmondom, de az egy kicsit hosszú lenne most itt). Ugyhogy most figyelek/figyelünk rá, h Ő ne lásson minket és talán normálisabb lesz a jövőben a 'viszony' ha rájön h leszálltunk róla. Múltkor a boltba igyekeztünk a barátnőmmel és Ő ott cigizett a bolt előtt. Épp jött vissza és a barátnőmmel igyekeztünk nem nevetni és nem ránézni, meg ilyenek, tök normálisan viselkedtünk, beszélgettünk. De a szemem sarkából persze néztem és lázzam, h Ő egyenesen visszafelé tartott a járda felé aol mi voltunk és mi akaratlanul úgy mentünk el mellette, h tettünk egy hatalmas kanyart, h meglegyen a 10 m-es távolság (elég hüjén nézhetett ki). Erre ő megint mormogott vmit az orra alatt, ennyi.Aztán kedden sétálgattunk szünetben és Ő pont akkor jött be a suliba és közvetlenül Mellette kelett elmennünk. Eddig nem nagyon köszöntem/köszöntünk Neki, mert soha nem köszönt vissza, de most nagy pofátlanság lett volna nem köszönni Nekei. Teljesen nyugodtan, komoly hangnemmel odaköszöntem neki (a barátnőm nem szólt egy kukkot sem XD), de megint csak mormogott... és a szemeit is mindig lesüti. Amúgy én eddig soha nem mertem a szemébe nézni. Miért csinálja ezt ? Valyon mit gondolhat rólunk és hogyan tehetnénk jóvá a történteket ?

Már nagyon szégyenlem magam...


2011. ápr. 9. 19:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

ezt kicsit elszúrtad...

Ha valaki tetszik, másként kéne viselkedni. Szerintem folyton azt érezte, hogy kinevetitek, ezt nehéz lesz kimagyarázni. Azért próbáld meg, pl. hívd el egy kávéra...

2011. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Semmit, sztem simán hülyének néz téged is meg a barátnőidet is.

Csirkék vagytok még egy 30 éveshez, különben is tuti hogy nős!

Kétlem, hogy bármit is jelentene számára a "zaklatásotok"

Ennyi idős korukra az embereket többnyire már hidegen hagyja az ha pár fiatal röhög rajtuk.

Hidd el, ha nagyon meg akarná magát erőltetni már rég úgy leszerelt volna titeket, hogy belezöldültetek volna.

2011. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Egyébként még év elején Ő vigyorgott mindig ránk a folyosón...

2. válaszoló : Utánanéztem :D Nem nős, barátnője sincs, az anyjával él. És szinte senkivel nem beszélget, még azt is elküldi, aki a névnapja alkalmával fel akarja köszönteni. (nem mi voltunk azok, akik fel akarták)

2011. ápr. 9. 20:00
 4/25 anonim ***** válasza:

Amúgymeg azért csinálja ezt (márminta szemlesütést),

mert sok a pletykás jóindulatú ember a kollegái között is akik egy két félreérthető gesztust is képesek úgy felfújni és félremagyarázni unalmukban ami esetleg az ő állásába kerülhet ha a főnöke fülébe jut.

Vagy maga a kollegái rekeszti ki emiatt.


Hidd el semmi másért nem jár oda az a 30 éves csak a havi fizetéséért. Nem érdekled őt sem te sem a barátnőid.

A kávémeghívásod meg főleg nem.


Fel kéne már nőni, mert ezzel a viselkedéssel csak magad égeted, azért is érzed már cikinek az egész szitut.

2011. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem érdeklitek ezt a srácot, kis hülyének tart benneteket, azért nem reagál semmit.
2011. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

ha ki is akarsz vele kezdeni, azt semmiképp se az iskola falai között tedd, és titkold el méga barátnőid előtt is, de kétlem, hogy a srác erre vevő lesz, nyilván van így is elég baja ha még az anyjával kénytelen élni ennyi idősen.

Ez meg azt is megmagyarázza, hogy miért nincs nője.

Melyik nő dijjazza, ha anyóspajtás állandóan lesben áll mikor ki hol kivel hogyan..

2011. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs kikezdeni Vele :) 15 éves vagyok :)
2011. ápr. 9. 20:07
 8/25 anonim ***** válasza:

Akkor mit koketálsz vele, meg minek akarod kávézni hívni?

Egyáltalán minek mászkálsz utána ha egyébként semmi dolgod nem lenne ott amerre ő jár?

2011. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hidd el nem ő már nem szűz ellentétben veletek.
2011. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Az egyik kommentelő írta, h hívjam el egy kávére. Ki mondta h én ezt jóötletnek tartom ?

Amúgy meg egy épületben vagyunk egész nap és gyakran Neki vagy ott dolga, ahol mi vagyunk éppen.

2011. ápr. 9. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!