Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derült ki, hogy megcsal...

Hogy derült ki, hogy megcsal a párod? Mit tettél, mit éreztél?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 22:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%
Engem sokan megcsaltak, volt aki csak próbálkozott más lányoknál,de a kapcsolat végén valaki bevallotta h. nála is próbálkozott.A fiú próbálta visszakönyörögni magát,de e miatt ejtettem teljesen.Aztán Utána akivel összejöttem 1 év után elment a haverjaival nyaralni(ilyen fiú nyaralás).Őt sose tudtam elérni telefonon és ő se hívott,de az egyik haverral aki nem bírta elmondta h. az ottani szomszéd lánnyal beszélget,de ő nem tud többet csak azt h. az összes haver megutálta.AMikor hazajöttek akkor a szemembe hazudta h. nem csalt meg,de a haverjai mondták h. vigyázzak vele,mert hazudik és megcsalt.Aztán végignéztem a telefonját ott volt egy angol szöveg h. hiányzol és jó volt megismerni stb.Ő ekkor is letagadta aztán amikor bejelentettem h.tudom h. megcsalt akkor már bevallotta de semmi megbánás nem volt benne.Ő úgy volt vele h. fogadjam el így.Az nehéz időszak volt mert megbocsájtottam neki,de ő szemét volt velem,mert még engem hibáztatott h. beleavartkoztam és írtam a csajnak h. van itthon egy barátnője és h. vigyázzon vele mert az ő fejét is átveri.6 évig voltunk együtt, életem legnagyobb baklövése.Most boldog párkapcsolatban élek.Remélem ő hűséges,mert neki is voltak gyanús pillanatai a kapcsolat elején.
2011. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
37%
:
2011. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%
Tudomásom szerint életemben összvissz egyszer csaltak meg, amikor még csak 19 éves voltam. Próbál egy srác figyelmeztetni, hogy látta a barátomat az "X" nevű csajjal a buszpályaudvaron, de lazán azt feleltem rá, hogy "ő csak Y barátnője (mert az is volt, tehát a barátját is megcsalta) és biztos egy busszal jöttek", mert egy faluban laktak, és onnan jártak be a városba. A srác ilyen "ahogy gondolod" pofával rámhagyta, később persze megtudtam (azaz a másik érintettel megtudtuk), hogy ezek kavarnak egy ideje a hátunk mögött. De addigra úgyis kiábrándultam a srácból a flegmasága miatt (ebből is gondolhattam volna), így kiraktam. Utána jártak, egészségükre.
2011. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
32%

Na most írok egy 0%-os kommentet. :)


Sosem értettem, hogy miért köpik be egymást az emberek. Biztosan unatkoznak, szünetel a Barátok Közt.


Senkinek semmi köze hozzá, hogy én kivel és mit csinálok. És hogy milyen titkaim vannak.

2011. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
78%

Amikor megtudtam hogy megcsal a párom, zsibbadt az agyam két órát, aztán a felszabadultság érzése lett úrrá rajtam.Egy buliban megkért, hogy nézzek meg a telójában egy sms-t,és ott találtam a terhelő bizit.(Pont felújítottuk a lakását, már bútort néztünk, s gyermeket terveztünk 6 év után)Az indoka az volt, hogy nem vagyok vékony agár alkat,s azt jobb nézni aktus közben.Ezek után azt mondtam, szabad mindenkinek azt nézni, ami jól esik, s kérése ellenére elköltöztem.

A legviccesebb, hogy hálás vagyok neki, és egyáltalán nem haragudtam, mert azt követően úgy éreztem, visszakaptam az életem, és megszépültem.

Most kismama vagyok, és egy hónap(nem hat év!) után tudtam, a páromtól vágyok utódra:-)

2011. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
65%

"Az indoka az volt, hogy nem vagyok vékony agár alkat,s azt jobb nézni aktus közben"


6 évig titkolta, hogy ekkora bunkó, illetve csak addig van veled, amíg nem talál az ízlésének megfelelőt? :S

2011. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%

"Kaptam egy emailt egy nőtől, hogy vele csal engem a férjem és egyúttal őt meg velem, ugyanis elfelejtette közölni, hogy házas. No komment..."

Ez tényleg gyönyörű.. És mi lett a folytatás??

2011. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
73%

14:27! Én a nem agár alkatú vagyok:-D

Igen, 6 évig kifejezetten állította, hogy tetszik neki, hogy formás vagyok.Bizonyos részeimet ki is emelte kedvencként.Amúgy gyermeket tőlem szeretett volna, csak nem monogám kapcsolatban.És igen, valóban nagy tuskó.Az utánam következő "hivatalos" bnőjéről akkor azt dicsekedte, hogy hányatja magát,de őt nem zavarja.Azóta örül, hogy a csaj hízott 10 kilót, mert kinőtt a melle.Amúgy őt azért csalta kb. másfél évig folyamatosan, mert nem elég okos, vicces, és tartalmas.Nem rossz fiú ő, csak sekélyes.Összehasonlíthatatlan, mennyivel jobb a mostani kapcsolatom:-)

2011. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
98%

Hát nyitva hagytam az ímélfiókom, hogy mikor hazajön munkából meglássa a levelet én meg kint mosogattam. Nem hittem el igazán, hogy megcsal. Kijött a konyhába, letérdelt és bocsánatot kért,mi(fia és én) vagyunk az élete,bocsássak meg. Köpni nyelni nem tudtam. Azóta elváltunk. A nő az egyik munkatársa volt...hát ha tudtam volna, hogy nem is a pénzért hanem a nőért túlórázik...hm.


Szóval ez lett utána.

2011. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
96%
Ja és azóta is vele van, tudomásom szerint a nő gyermeket is vár tőle, de mikor jön látogatni a kisfiát sokszor említi meg, hogy újra akarja kezdeni velünk. Szóval érdekes a fickó.
2011. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!