Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 év után már elég hullámzó a...

5 év után már elég hullámzó a kapcsolat. Normális?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt barátommal. Ő 29 én 22.

Azt kell hogy mondjam, hogy nagyon rossza, hogy egyik héten szeretem, vele képzelem el a jövőmet, és alig várom hogy elinduljon a közös életünk. Aztán tesz valami rosszat, vagy épp ellenkezőleg nem tesz semmit (pl este 9re átjön, és fél 10 kor már alszik, és ez megy napokon át) akkor úgy érzem hogy már nem is szeret. Van hogy napokig se egy puszit nem kapok, se egy ölelést. Egész nap fel sem hív. Ha én hívom visszahív, mert épp dolgozik. Egy nap 12-14 órát dolgozik, otthonánhoz közel. Aztán mikor kipiheni magát, és van egy kis időnk, akkor normálisan tudunk beszélgetni, és olyankor szívesen ad puszit, megölel. A közös programok az ő elfoglaltsága miatt teljesen éltűntek. Legalábbis nagyon ritkák, kb negyed évente jut 1 napunk egymásra. de akkor is ott van a telefon, amin félóránként csörög. Nincs már meg a szerelem, az a nagy hiányérzés, hogy hiányzik a másik, megszoktam már ezt az állapotot hogy keveset találkozunk, és ha találkozunk akkor is csak aludni látom. Szeretem, meg ragaszkodom hozzá. Egyenlőre el sem tudnám képzelni, hogy nekem más valakim legyen, és nem is érdekel senki más, egyáltalán nem. És az is nagyon fájna ha neki más valakije lenne. De tudom hogy az embernek muszály dolgoznia, és ugye több pénzt csak több munkával lehet keresni. Normálisak az érzéseim??


2011. ápr. 11. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisak az érzéseid, de munka mellett is lehet együtt lenni, pl ha a meló tartana reggel 8-tól 4-ig, utána még tietek lenne az egész nap, de hát Magyarországon olyan nagyon nem tudod megválogatni hogy mennyit akarsz dolgozni és hogy hol, csak ahova felvesznek és kb örülj ha van munkád szar fizetésért :) Na ezért húznak el az ismerőseim egymás után innen.
2011. ápr. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, hiszen nem töltötök együtt minőségi időt, és ritkán érzed, hogy szeret. Ki tudja, talán nem is, csak a megszokás tart együtt. Azért 5 év nem kevés idő, és ha nincsenek élmények, a szerelem alábbhagy, megszűnik. Ezen kellene változtatni, de úgy tűnik, neki fontosabb a munkája, mint te. Azért negyedévente 1 program az katasztrófa, ennél még a kutyámmal is több időt töltök. Ehhez képest nagyon türelmes vagy, de kérdem én: megéri? Ha már nem érzed a szerelmet, és ő sem hajlandó változtatni, akkor miért dobnád el a fiatalságod? 22 éves vagy, túl fiatal ahhoz, hogy egy megszokásból összeragadt kapcsolatra pazarold az időd. Most még nem hiszed, de vannak más férfiak a világon, akiknek rendes munkarendjük van, nem munkamániások, és nálunk te lennél a #1. Ezen gondolkodj el.

Az nem tudja megválogatni a munkáit, akinek nincsenek ambíciói, élhetetlen. A többiek nagyon jól keresnek itthon is, és nem kell szolgának menniük.

2011. ápr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van csak mi eggyütt lakunk szülőknél,de nálam(szerintem nála is)ugyenez az érzés, hogy egyszer vele képzelem el a jövőt,(26/F)máskor meg úgy érzem jobb lenne külön.Pedig szeretjük egymást.

24/L

2011. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!