Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtt fel valaki elcseszett...

Nőtt fel valaki elcseszett családban? Ha igen, mi lett belőletek?

Figyelt kérdés

Az enyém is el van cseszve nagyon,de semmiféle részletet nem adok,privátban sem,csak a tiétekre vagyok kíváncsi,illetve a következményekre.

A hülye és kioktató kommenteket pedig kéretik megtartani!


2011. ápr. 11. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
A gyorskocsi utcából írok... Gondlom nem kell tovább ecsetelni.
2011. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

En ilyen csaladban nottem fel. Nemi eroszak, verfolyas, orditozas, verekedes egesz gyerekkoromban, alkoholizmus, ehezes, iskolazatlansag, hajlektalansag, koltozes allando jelleggel stb.. Sok mindent megkellett koran tanulnom ezek miatt.

Most 23 eves vagyok es Irorszagban elek 4 eve, van egy kozepesen jo allasom, imadom a ferjem. Boldog ember vagyok.

2011. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kinek mit jelent az elcseszett.

Ismerek olyat, aki részeges, agresszív apa és nemtörődöm anya mellett nőtt fel. Egy intelligens, rendes, jóindulatú, becsületes ember lett belőle, ugyanakkor visszahúzódó és bátortalan, mindenre biztatni kell.

2011. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És egy nagy nulla lett az életem.
2011. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

2 pl:

1 alkoholista apa üti-veri a fiát.Felnő a fiú és van családja dolgozik , jó élete van(a férjem!!! :-)))) )Persze hagy némi nyomot rajta, de pl. még csak a fenekére sem csapott a fiunknak.

2Ő egy osztálytársam volt nem részletezte, de tudtam, hogy nagy a gáz otthon.Orvos lett belőle :)

2011. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Szegény családban nőttem fel, állandóak voltak a veszekedések a pénz miatt. Ma már egy nagyon gazdag vállalkozó vagyok, 25 évesen több mint 500 milliót nyertem egy szerencsejátékon, és így a szüleim, akik egyébként nem lettek volna alapból rossz emberek, most már békességben élnek egymás mellett az én segítségemnek köszönhetően. Most 35 vagyok, van két fiam és egy nagyszerű feleségem, és egy nagyon boldog és gondtalan életem. Az élethez nem mindig elég a tudás és a munka sajnos, néha nem árt a szerencse sem. Szerencs nélkül is ki lehet ugyan törni, de sokkal nehezebb.
2011. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
63%
Elcseszett gyerek
2011. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egész gyerekorom ellett cseszve,jégkorszakos esték aztán közlekedő edények,verések,üvöltés,rendőrség,költözések,túléltem,erős lettem,a helyzet jobb lett,de a lelki sebek még megvannak...

Most bántalmazot gyermekekkel, nőkkel foglalkozom,vajon miért?


28N

2011. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Anyám, apám orvos, minden este veszekedés, ordítozás, apám rengeteget ivott én ugrottam rá, hogy ne bántsa anyámat (engem nem bántott volna). Felnőttem, én is orvos vagyok. Nem mondanám elcseszettnek az életem.
2011. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Innen is látszik, hogy nem 8 ált. / érettségi / diploma / phd függvénye, hogy ki milyen ember. Ahogy egy ismerősöm szokta mondani, a diplomás is ugyanúgy verheti a feleségét, mint a szakmuki. Az sem törvényszerű, hogy az alkoholista, erőszakos szülők mintáját fogja követni a gyerek, ha felnő.
2011. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!