Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől van? Hasonló helyzet?

Ez mitől van? Hasonló helyzet?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülye kérdés és nem is jó helyre írom de szerintem ez a legjobb hely neki.

Szóval van egy 3 éves fiam és valamelyik nap gondolkoztam. Érdekes dolgok jutottak eszembe. Többször is volt h ugyanazt álmodtuk, ha nekem fáj valahol akkor nyűgös lesz, ha neki fáj akkor én is érzek valamit egy kicsit. Erre valamelyik nap jöttem rá. Az apja vagyok


2011. ápr. 13. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Öröklött szervi rendellenesség?
2011. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Lelki társak vagytok.
2011. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

ne haragudj, hogy párhuzamot vonok, de nekem az angol tanárnőm meséli mindig, hogy a kutyája és közte van ugyanez.. ha neki fáj valami, akkor a kutya se bír magával..

szerintem csak vannak az életben megmagyarázhatatlan dolgok, ez is ilyen, bizonyára nagyon közel álltok egymáshoz :)

2011. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi ezen a megmagyarázhatatlan? Veszitek egymásról a jeleket, ami sok minden lehet, mozgás, mimika, elszólt mondatok, ezek egésze - ha valaki figyel rád - már hatással lehet az ő közérzetére is.
2011. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Vannak elméletek, amik szerint egymáshoz nagyon közel álló családtagok (vagy éppen ember és háziállata) között létezhet egy bizonyos "kapocs", és képesek megérezni ezt-azt a másikkal kapcsolatban.

Nem tudom, hogy létezik-e ilyen, de ha a ti esetetek pusztán pszichológiai jellegű, akkor is azt jelenti, hogy nagyon közel álltok egymáshoz:)

2011. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:03

azért írtam, hogy megmagyarázhatatlan, mert van két külön ember, két teljesen külön test, akik ugyanabban az időben ugyanazt érzik, nekem egy megmagyarázhatatlannak tűnik :)

2011. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én meg azért kérdeztem mert szokatlan..nem találkoztam még ilyennel
2011. ápr. 15. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
persze, az szerintem is. Pszicho triller regényekben / filmekben egyébként jóval burkoltabban, de valamennyire összefoglalja néhány ezeket a dolgokat.. szóval kell, hogy legyen valami alapja, nem fiktív az egész :)
2011. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon közel álltok egymáshoz, ezért nagyon egymásra vagytok hangolva.Egyfajta állandó telepatikus, empatikus kapcsolat van köztetek.Próbáld megfigyelni és fejleszteni esetleg ezt az adottságot, talán sikerül hasznotokra fordítani.Jobban megértheted általa a fiad.
2011. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!