Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkileg sérült ember h...

Lelkileg sérült ember h rendezze be az életét?

Figyelt kérdés

ovis korom óta sehol nem fogadnak be, mindenhonnan kireksztenek. állandóan én vok a nyomi, a h*lye, akit még véletlenül se hívnának sehova. ha új helyre mek mindig megelőz a hírem, pár "kedves" ember nem sajnál időt, energiát arra, h megkeserítse az életem, neh találjak pár barátot.

én meg már annyira belefáradtam... nem nagyon beszélek senkivel, nem erőszakolom senkire a személyemet, m tom, h én mindig csak ilyen megtűrt ember vok. nem panaszkodok, nem utálatoskodok, és eget verően ronda sem vok - vmiben mégis más vok, amire eddig nem jöttem rá, pedig rengeteget gondolkoztam rajta. nem mindenki ellenséges, aki kirekeszt, sokan egyszerűen nem szólnak hozzám, nem vesznek észre, teljesen passzívan viselkednek.

igazából semmi értelme nincs az életemnek, ha nyerek is v.mi versenyt, v. jó dolgot teszek, az sem tűnik fel senkinek.

akik hasonló cipőben járnak, h rendezték be az életüket?

én a legvlsz-bbnek azt látom, h majd lesz v.mi munkám, ami kitölti a napjaimat, utána meg hazamek és alszok...és megpróbálom ezt így elfogadni, de néha elkeserít, h nem értem, nekem miért nem járt az, ami más áltaghalandónak igen.


2011. ápr. 15. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1.hány éves vagy??

2. ha nagykorú-és megteheted költözz másik városba(persze ez elég szélsőséges módszer)

3.nem hiszem el azt hogy bárkivel probálsz haverkodni, azok a bizonyos emberek már előre tudják és kitalálnak valamit..

2011. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egész csak hozzáállás kérdése. Miből gondolod, hogy másoknak könnyebb? Inkább mások magasról lesz@rják, mit mondanak, vagy gondolnak róla. Légy laza, vesztenivalód úgy sincs, mindjárt máshogy fognak rád nézni az emberek.


Miért nem lehet végig kiírni a szavakat?? A vok az egy kínai sütőedény, a v.mi is mi?? Hazamek?? Nem vagy kicsit lusta és flegma? Nem lehet, hogy ez a baj?

2011. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

próbáltál meg te nyitni? nyitottabb,magabiztosabb lenni? lesz*arni mások véleményét,esetleg te alázod meg őket? Vissza szólsz nekik ? Ne hagyd magad, ne hagyd h eltapossanak. Néha nekem is beszólnak, bár az én helyzetem nem olyan rossz....De nemrég jöttem arra rá h nem szabad nyuszinak lennem,meg "sarokba bújos, hallgatagnak"...

Ha gondolod írj privit beszélhetünk.

2011. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad-e már, hogy magadban nem mondtad ki 2 óra hosszat, hogy "én"? Na ezen dolgozz.

Szedjél magnéziumot, az kissé jobb kedvet segít gyártani.

Menj a napra.

2011. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

megértelek, hogy ezek mind rosszak neked...amit tehetsz, hogy megpróbálsz nem azokra az emberekre gondolni, akik kirekesztettek téged...

nem tudom mennyi idős vagy, de talán egy környezetváltás jól jönne...ahol nem ismernek, kivéve azok, akik szeretnek...pl. ha dolizol majd, az tényleg lehet, hogy jó lesz, mert ha sikerül kialakítanod pár emberrel kapcs.-ot, akkor már sokkal jobb lesz hidd el:)

amúgy az is jó ötlet lehet, ha elmész vmien képzésre, pl. egy pár napos vmire...és ott megpróbálsz ismerkedni...vagy ha vmi hobbid, azzal kapcsolatos helyre lemenni, és ott is sok embert ismerhetsz meg...:)

azok, akik eddig megakadályoztak ezekben, mindenhol nem fognak tudni belemártózni a dolgaidba...:)

ne add fel...nem szabad:)

tudod...lesznek majd emberek, akik így fognak szeretni téged, amilyen vagy...és akiknél nem fogsz a háttérbe kerülni, akik majd értékelnek téged:)

ezért se keseredj el...mert tuti biztos, hogy lesznek, akiket érdekel a te személyiséged:)

amúgy ha unatkozol, vagy csak bezsélgetni szeretnél, nekem is írhatsz nyugodtan:)

az is lehet, hogy csak most van ez nálad...és egy idő elteltével változni fog minden...mert ahogy halad az idő, te elvégzed a sulit ( ha suliba jársz ), majd elkerülsz egy másik suliba, vagy melózni, ahol már megint másak az emberek...érettebben, és nem csak a külsőségekkel foglalkoznak...és talán könnyebben megérted majd velük magad, és ők biztosan nem fognak megakadályozni abban, hogy vkivel barátkozz:)

gondolj erre...ez sokat segíthet:)

türelmesnek kell lenni...és addig is tűzz ki célokat...a jó dolgokra koncentrálj...ne gondolj azokra, akik piszkáltak, mert nem érdemlik meg...:) ezzel is tudsz nekik visszavágni nekik...:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*érettebbek...így a helyes:)
2011. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
mire elolvastam totál lefáradtam. miért nem írod ki a szavakat? lehet ezért néznek "nyominak" mert azt hiszik nem tudsz beszélni :S
2011. ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szereted magadat?

Amikor a tükörbe nézel mit látsz? a legjobb barátodat? egy helyes fiút - lányt? Egy phasza gyereket?


Először a sajat magaddal való kapcsolatodon kezdj el qrva gyorsan dolgozni. Utána foglalkozz azzal hogy mások hogy viszonyulnak hozzád.

Úgy tűnik az írásodból, hogy nagyon függsz attól, hgy mások mit gondolnak, mit mondanak rólad. Az ilyen ember az áldozat szerepét játsza. Lehet hogy ez most rosszul esik, de így van.

Amig nem vállalod a saját életedért a FELELŐSSÉGET, és hagyod hogy a környezeted befolyásolja a közérzetedet, a kapcsolataidat, a lelkivilágodat, addig te nem aktiv résztvevője vagy az életednek, hanem passzív elszenvedője.


Ne érts félre, a világért sem bántani akarlak, hanem arra szeretnélek rávenni, hogy szedd össze magad, növeszd ki végre a tökeidet * és végre ülj a nyeregbe és irányítsd a saját életedet!


* ez akkor is igaz, ha lány vagy... persze akkor képletesen :)


Tudod ilyen írásoknál mindig eszembe jut a két bolond a Dutyi Dili c. filmből:

Aki nem vagány, azzal kib*sznak! Szomorú, de ez van.

2011. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig én is hasonló cipőben jártam. Aztán meghoztam egy döntést, és pár száz km-el arrébb kerültem, ahol tiszta lappal újra tudtam kezdeni. Ehhez viszont egyfajta belső változásra is szükség volt. Fogadd meg a fenti tanácsokat - fogadd el magad, legyél magabiztosabb, egy pozitív kisugárzású ember jobban vonzza a társaságot, mint valaki, aki önsajnálatban fürdik -, és ha egyszer már a padlón vagy, vegyél fel onnan valamit!
2011. ápr. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ha gondolod dobj egy emailt, ennyire nem drasztikus de hasonló szituba járok, hátha jutunk közösen valamire
2011. ápr. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!