Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért különböztetik meg az...

Miért különböztetik meg az ikertesómat itthon és az iskolában is? 13/L

Figyelt kérdés

Van egy ikertesóm, ő 10 perccel idősebb nálam, és 5-ös tanuló,nekem vmikor becsúzsik egy 4-es és mindenki hasonlít a tesómhoz, hogy én miért nem írok 5-öst és én kapom a leszidást a tanároktól, nincsen egyetlen barátom sem, szünetekben csak lemegyek a büfébe veszek valamit felmegyek a terembe és elvagyok egyedül.Ellenem van mindig és mindig mondják, hogy ő sokkal szebb, nem érdekel, mert tudom, hogy csúnya vagyok.Itthon neki van nem tudom hány pár márkás cipője, és nekem nincs már kb. 13 éve egy márkás, mert nekem elég az olcsó, nem vagyok egy divatmajom, persze szeretem az olyan cuccokat, meg szeretném, de inkább nem kell...Igen,gyenge sportoló is vagyok, és állandóan csak fiú barátaim voltak, nekik legalább érek vmit.Ő az osztály középpontja(a tesóm)

miért különböztetik meg?

Köszönöm a válaszokat:)


2011. ápr. 20. 16:31
 1/4 anonim válasza:
100%
Lehet pont azért mert Ő teljesen más... de téged ne zavarjon, te ez vagy és kész.Nem is kötelező h egy iker pár tökéletesen egyforma legyen(ezt a viselkedésre értem meg az életszinvolnara).És ne gondold magadról azt h te csunnya vagy, biztos vagyok benne h nem.
2011. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,hát pedig eléggé csúnya vagyok:(
2011. ápr. 20. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el megértelek.Nekem is van egy fiú ikertesóm és m,ár oviba nem egy csoportba és osztályba jártunk.De így is alsóba mindig össze hasonlítottak vele, hogy én sokkal rosszabb és hülyébb vagyok mert nem vagyok kitűnő és mert társasági ember vagyok ő meg csak tanul és tanul.

Nagyon szeretjük egymást meg minden de van amikor megőrjít

:) Szerintem beszéld meg vele.

Amugy az ikertesóm egy csomószor mondja, hogy nekem annyi ruhám és cipőm van és neki meg alig van.

És most miközben ezt olvastam akkor jöttem rá, hogy télleg lehet, hogy igaza van..És én soha nem hallgattam meg.

Amúgy neki is van cucca bőven..De ..bár nem tudom:)

Én is majd meg beszélem vele:)

De minden estere nagyon nehéz ha van vkinek egy ikertesója:)

13/l

2011. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont emiatt az összehasonlítás miatt szokták azt tanácsolni a szülőknek, hogy ne egy osztályba írassák be a testvéreket. Igaz, van, ahol működik, de a ti esetetekben jobb lett volna külön. Egyébként sok ikerpárt ismerek, és (talán egy kivételével) mindegyikük ég és föld külsőleg- belsőleg egyaránt.
2011. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!