Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normalis, hogy...

Szerintetek az normalis, hogy amelyik csaladba 2 lany gyermek van, egyforma a ruhameretuk es egymas ruhajaba jarnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 17:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Nincs önálló egyéniségük .
2011. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Maradj már a hülyeséggel. Teljesen normális hogy csereberélik a ruháikat.
2011. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
14%

Őszintén, véleményem szerint nem! Tudom nekem is hülye a gondolkodásmódom, de baromira rühellem, ha a húgom utánoz.

Ha lófarokban van a hajam, akkor neki is, ha fel van tűzve neki is.

Ha lila felsőt veszek, következő alkalommal ő is, ha sárgát, akkor ő is. Fúúú imádom szeretem nagyon nagyon, de kiakaszt az utánzás, és ráadásul nem is 12-13-14-15-16 éves lányról beszélünk. Lassan 18 lesz

2011. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%

3. vagyok

persze, ha kölcsönkér egy felsőt, általában egy évben egyszer esik meg, akkor minden további nélkül nagyon szívesen odaadom neki, de az utánzástól már a falnak megyek

2011. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
szerintem normális. az nem azt jelenti hogy nincs egyéniségük. én is így vagyok a tesómmal. fölvesszük egymás pólóit,nadrágjait. mégis van saját egyéniségem.
2011. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

nincs lánytesóm,de anyával 16 éves korom óta mellméreten kivül ugyanaz a méretünk mindenben


mivel fiatalon szült engem,igy most is fiatalosan öltözik,gyakorlatilag bármelyik ruháját felvehetem,igaz a felsőit szoktam csak

ő meg a fekete nadrágomat meg a kabátomat:)

(pedig van rengeteg ruhája mindkettőnknek)

2011. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen normális, én is kihasználom anyám szekrényét. Két ruhatárból könnyebb gazdálkodni, főleg, hogy nem vagyunk gazdagok, hogy állandóan új cuccokat vegyünk. Az utánzás sztem nincs ebben a kérdésben, anyám pl. egy elegáns nő, én sportosan laza, mégis van, amit le tok tőle nyúlni és beépíteni a szettembe totál más stílusban. (bocs, tesóm csak fiú van, de sztem ugyanaz a lényege, nem?)

Akkor cikibb, ha egy suliba, egy társaságba járnak, mert tuti vannak olyanok, akik beszólnak. :D

2011. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

Mármint hogy ha úgy tartja kedvük, kölcsönvesznek egymástól ruhákat?


Ez miért jelentené azt, hogy nincs önálló egyéniségük? Az, hogy az ízlésed több ponton egyezik valakiével (pl a tesódéval), az nem azt jelenti, hogy nincs egyéniséged. Testvérek, tehát még érthető is, hogy hasonlítanak ebben.

2011. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Bárcsak egy méretben gondolkozhatnék a húgommal! Akkor dupla annyi ruhánk lehetne, én nem sajnálom tőle, ő sem tőlem..
2011. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
97%

Nekem két lányom van, még csak elsős és másodikosok, de sokszor felveszik egymás cuccait. Illetve én rakom ki úgy reggelente, figyelembe véve hogy általában kinek melyik a kedvence. Vannak közös holmijuk (főleg pólók és hosszúujjas felsők) de vannak saját cuccaik is (a kicsi inkább rózsaszín csajos dolgokat szereti, a nagy gyűlöli a Hello kittis dolgokat, neki sokszor a fiúrészlegen kell vásárolnom kalózos figurával díszített ruhát).


Amúgy ha vannak az üzletben szép mintás felsők amik mind a kettőnek tetszenek, de 2-2 db drága lenne, akkor megmondom hogy kapnak 1-1 különbözőt, de közösen, hol egyik, hol másik veszi fel.

2011. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!