Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csaltad meg a párodat?

Miért csaltad meg a párodat?

Figyelt kérdés

Elmondtad neki?

Megtudta mástól?

Nem tudja azóta sem?


2011. ápr. 21. 23:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
27%

Az ex barátomat csaltam meg egy párszor.Tudott 2-3 ról.

És hogy miért? mert már nem éreztem úgy iránta semmit,akkor fontos volt nagyon a szex, neki nem...így máshogy megoldottam,később ott is hagytam. a végén kiderült hogy az utolsó pár hónapba bejött neki egy csaj,tehát ő is hibás volt ebben

2011. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
19%

Mert nem adta meg amire vágytam (nem kértem sokat, csak hogy ne kéthetente legyünk együtt 1x) továbbá amikor szóvátettem a dolgokat már sokadszorra is akkor szó szerint elküldött, azt mondta akkor keressek mást aki többet ér rá.


Én meg kerestem.


2 nap után ágybavittem, és 3 hétig raktam halomra.


De természetesen megbántam és már újra együtt vagyunk...

2011. ápr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy én mondtam el neki, úgyis kiderült volna előbb utóbb.. 0:00 voltam.
2011. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
19%

dehogy mondanám, ez magánügy:) mástól meg kitől tudná meg, ha te se mondod el? Nem kell hogy mindenki tudja h másik pasid is van

Legyél profi! ha meg akarod csalni akkor tedd meg, és ne a gyerek meg munka melett tedd.

Am ilyen téren nagyon buták a pasik, eszükbe se jut hogy megcsalnád.

Pl az én volt pasim és az akkori "másik pasim" egyszerre jöttek ki elém, be is mutattam őket, lekezeltek, dumáltak pár szót, és elmentem a rendes pasimmal. Nagyon vicces szitu volt.

A pasik nem veszik észre ha megcsalod, ehhez csak a nőknek van jó orruk:)

2011. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
26%
te is csalod és ost bűntudatod van?korod?nemed?
2011. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%
Undorítónak tartom amegcsalósdit.Már 3 férjem volt,deegyiket sem szarvaztam fel,szerintem gerinctelen undorító dolog.Ha valaki már nem akar valakit akkor fejezze be azt a szakaszát az éltének,és kezdjen újat,ha nem akarja vele befejezni,akkor maradjon nyugodtan. Lelkiismereti kérdés is,akinek nincs az képes rá simán,akinek van az nem!
2011. ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
5%

ma 00:06



Sokan le sem szrják, pl engem sem érdekel, mert úgyis hozzám jön haza.

2011. ápr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
81%

Nem mondtam el neki :)

Nemtudta meg :)

Azóta már szakitottam vele ...

-hogy miért csaltam meg ?!

Megcsókolni meg akart se semmi ha mentünk valahova a kezemet se fogta meg elegem lett.....

2011. ápr. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%
Mert ő is megcsalt. És én voltam olyan hülye, hogy visszafogadtam. Aztán persze egy idő után rájöttem, hogy hülye voltam. Megcsaltam én is, és ki is dobtam másnap. Utána könyörgött vagy fél évig, de már nem hatott meg.
2011. ápr. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi az offért, de akik úgy vannak vele, hogy nem érdekli hogy megy félre a párja mert "úgyis hozzá megy haza" az nem érzi, hogy kihasználják és szétalázzák? Szerintem aki így áll hozzá az meg is érdemli. Aztán megtartják mert "ez" legalább mindent elnéz, nem kell balhézni és tök kényelmes. Úristen valami tartása legyen már az embernek, legalább magát becsülje ennyire!
2011. ápr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!