Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit CSináljak ezzel a majom...

Mit CSináljak ezzel a majom gonosz anyóssal?

Figyelt kérdés
hello :D 13 éves vagyok és az anyukámék elválltak ... van egy tesóm anyukámmal élek az apám nagyon gáz. anyumat imádom. van egy 18 éves tesóm . anya a vállás után 3 évvel összejött egy pasival(Laci).ő is rendes nagyon . kiköltöztünk külföldre . az egyetlen gond hogy az a gond Laci anyja is kiköltözött ide . ebbe a hátba nagyon gáz 76 éves és gonosz aljas és szánalmas mindenbe beleköt.és beleszol. anyamindig kiosztja . mert anya olyan hogy először mindenkivel kedves és megadja az esélyt minden embernek akit nem ismer hogy megismerje . de miután az az ember átveri vagy épp gonosz vele vagy velem és a tesómmal mert mi vagyunk amindene. akkor nagyon be tud rágni . a vén banya folyton hazudik . engem az első perctől ki nem állhat és van egy olyan érzésem hogy szerelmes a saját fiába.és anya is ezt látja .laci is meg van iLyedve de laci számtalaszor beszélt már vele arról hogy fogjon vissza magábol.de nem hat rá semmi. ezt az embert senki nem birná olyanokat talál ki hogy azért érzi rosszul magát mert biztos hogy én megmérgeztem . és folyton azt tetteti hogy ő beteg . de ennek már laci se dől be . már lacit is próbáluk rávenni hpogy költöztesse el . de elfogadtuk hogy nerm fogja mert az anyja belenevelte azt hogy ő mellettekellhogy legyen ameddig meg enm hal . rühellem ezt a nyanyát. szeretném tudni mit tennétek a helyemben.
2011. ápr. 30. 00:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Előszöris. Attól függetlenül, hogy nem szereted a minimális tiszteletet meg kéne adni, szerintem. Ami megfogott, hogy azt írod szerelmes a saját fiába. Ez mekkora baromság, ne haragudj? Meg hogy 76 évesen tetteti hogy beteg? Erre sem sok esélyt látok! :) Egyébként mivel a helyzet adott, el kell viselnetek egymást, más választás nincs, ezért én a helyedben megpróbálnék kedves lenni hozzá. Az öregebbek nehezebben viselik a változásokat, és ha te ennyi idős leszel, nem biztos, hogy szívesen viselnéd egy 13 éves kislány (valljuk be, még az vagy) nyavajáit. Szóval. Legyél hozzá sokkal kedvesebb,segíts neki, mintha a nagymamád lenne és könnyen lehet, hogy ez az egész helyzet teljesen megváltozik. Én drukkolok. :)
2011. ápr. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Ha anyud és Laci semmit sem tesz,akkor sajnos neked

ezt így kell elfogadnod!Te sem tehetsz sokat...

2011. ápr. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Elsővel egyetértek. Tudod, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten is. Próbáld meg, hogy kedves vagy a nénivel, és figyeld a reakcióit. Olyan embert még nem láttam, hogy valakivel kedvesek, szeretetteljesek, és visszafelé utálkozik az illető.
2011. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

Én is osztom az első író véleményét..

Ahogy írtál,ahogy fogalmaztál,te sem lehetsz egy angyal..Mondjuk mérgelődés helyett tanulhatnál egy kicsit,mert a fogalmazásod,helyesírásod borzalmas..

Arról nem is beszélve,hogy 13 évesen nem kéne belekotnyeleskedned a felnőttek dolgába..Azért mégiscsak 76 éves,idős,beteg emberről beszélsz..Ha majd ennyi idős leszel,és veled nem lesz akkor panasz(és hidd el hogy te sem leszel különb) akkor majd szidhatod..Addig neked nincs más dolgod csak annyi hogy befogod a kicsi szádat és tanulsz..(nem te dolgozol,nem te fizeted az albérletet a számlákat,szóval.....

2011. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ezen a szinten már túl vagyunk . 1 én dolgozom mert itt vannak ilyen kis házak és megyek mindig takaritani . 2 pedig lehet nehéz elhinni de tényleg iylen .én igen nem vagyok egy angyal , de ezen a kedveskedős szinten már túlvagyunk . annak az eredménye az lett hogy megpróbált mindent a nyakamba varni . és amúgy meg minden nap reggel 5-kor kelek . és este 7-re érek haza a suliból. és a jegyeim is jók . minden szombaton főzök és mosok . és marad a vasárnapom meg a suli szünetek.. és mondom ez az asszony beteg . úy értem agyilag és ezzel mindenki egyet ért. anyukám is próbál tenni az ügyben ,és nem lehet nem beleszólni hiszen vele kell élnem .anyukámmal mindent megbeszélünk. és az egyik nap azt mesélték hogy egyik este a laci anyja . ott állt az ajtajuk előtt. leskelődött hogy mit csinálnak . és úgy kiabáltak ki neki hogy szeretne valamit ? . és nekem nincs valami jó természetem . miután a szüleim elválltak .. nem valami szép ügy volt. és kikészültem lacit istelljesen nehezen engedem be az életünkbe. mert annyira ehéz ez . és ha a nővérem akivel telljesen jó a a kapcsolatom itt lenne minden könnyeb lenne mert ahoz képest hogy 13 vagyok rengeteg mindenen mentem keresztül amin valószinüleg egy 30 éves sem élt még át . én már ccsak arra vágyom hogy valami nyugodt életem legyen és ez mindent felkavar . és ez a dolog hogy szerelmes a fiába ...nem hülyeség először én is csak röhögtem ezen de mikror láttamhogy telljesen féltékeny anyára . és anya is észrevette hogy kezt úgy öltözni mint anya . a haját ugyan úgy akarja megcsinálni . ha Laci kér valamit anyutól akkor az ő anyja rögtön elkezdi csinálni és mondani hogy ezt ő is meg tudja csinálni. mert van egy olyan szint hoyg ezt úgy veszed hogy segiteni akar de mikor már mindent . az elég idegesitő . és ez csak egy idegesitő dologvolsz de mi van a sok gonoszsággal amiket csinál ?? a saját unokái nem akartak vele találkozni és bemenni hozzámert nem birták ki annyira idegesitő.
2011. ápr. 30. 01:23
 6/18 A kérdező kommentje:
és tényleg nem tudok vele kedves lenni .. tudom.. ez nagy baj . de annyira nem megy . nem tudok neki megnyilni . egyszerűen még elviiselni is nehéz. nekem nagyon rossz természetem van ... de tudni szerettem volna ki mit tenne egy ilyen helyzetben . jóóóóóó... nem nekem kell tennem ez ügyben , és nem is akarok és csak azt akarom tudni hogy reagáljak . azthiszem a legjobb módszer az lesz ha elengedem a fülem mellett amikor hülyeségeket ebszél ha kérdez válaszolok és asszem ez be fog vállni..
2011. ápr. 30. 01:30
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Én abszolút elhiszem amit a kérdező írt...ugyanis én is élvezem egy ilyen remek ember társaságát:) Nekem anyósom csinálja ezt, állandóan megjátssza hogy beteg, befekszik a kórházba kivizsgálásra (közben persze mindenkit ugráltat maga körül és egyből hívja a férjem ha valami nem úgy megy ahogy ő akarja, árulkodik:)) az orvosok már hazakergették párszor, hogy semmi baja, de ő megy lelkesen minden hónapban. A férjem fülébe mindig beleülteti a bogarat, hogy nem illünk össze (20 éve vagyunk házasok) és a mai napig szét akar választani minket.


Úgyhogy kedves kérdező, én a helyetekben nem finomkodnék, kor ide vagy oda úgy helyretenném hogy a műfogsora kiessen. Attól még hogy idősebb valaki, nincs megengedve hogy mindenkit eltaposson maga körül és megnyomorítsa az életüket... Persze, annak megadom a tiszteletet aki megérdemli (sokszor még annak is aki annyira nem) de ez azért nem az a helyzet szerintem:)

Úgyhogy kérdező szerintem igazad van, és véleményem szerint azzal lehetne lezárni ezt a dolgot ha a fia nem beszélne vele. Ugyanis ahogy írtad "szerelmes" a fiába. Ez részben igaz azoknál az anyukáknál akiknek fiuk van. Ne tényleges szerelemre gondolj, hanem olyan erős érzelmi ragaszkodásra, amibe az anyósnak nem fér bele egy feleség és annak gyerekei:)

2011. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na igen Nállunk folyton ez megy , mert ha anyumat nem készitené ki teljesen akkor nagy nehezen el is fogadnám.. a tiszteletről meg ne is beszéljünk.. mert először megadtam aztán mikor úgy viselkedik mint egy 8 éves akkor mit tiszteljek benne? azt hogy ráakaszkodik a fiára hogy véletlenűl se menjenek a dolkok anyikám meg közte..én anyás vagyok nagyon mert a vállás után nekem csak anya meg brigi a tesóm maradt mert a mamaámék nem valami jófejek . és szeretném ha boldog lenne és az is lacival .. látom rajta de a laci anyjától teljesen kikészül .. meg folyton olyanokat hazudozik hogy 220 volt a vérnyomása :D a vérnyomásmérőn visszsanézzük és ilyen tök normélis vérnyomása volt .és az egészet azért csinálja hogy laci rá figyeljen ne anyuval. és nem leszek egy olyan emberrel kedves aki miatt az anyám 2 xanaxal tud lenyugodniesténként és már 2 alkalom volt hogy majdnem szétmentek lacival ezt mind az anyja miatt . és már 2 éve vannak együtt . de még mindig kibirhatatlan
2011. ápr. 30. 12:09
 9/18 anonim ***** válasza:
de látom ha valaki nem a te pártodon van azt gyorsan letudod pontozni..
2011. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
igen mert azzal hogy engem szidnak nem segitenek.. csak annyira kéne válaszolni hogy mit csináljak .. ne foglalkozzak vele vagy igen.vagy hogy tapasztalte ezt más is ? és ezért pontoztam le . meg ..hát mint mondtam nagyon rossz természetem van :( nem is vagyok rá büszke
2011. ápr. 30. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!