Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és fiúk! Ti mit csinált...

Lányok és fiúk! Ti mit csináltok ha nem a barátnőtökkel/haverotokkal vagytok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Itthon ülök és gépezek,vagy tévézek vagy egyszerre mindkettőt.Takarítani is szoktam,meg zenét hallgatni meg a szennyest kivinni meg kiteregetni.

Meg hajat mosok 3 naponta.Ezenfelül fürdök is minden nap,sokszor reggel inkább,mint hogy este.

Néha tornázok is..nagyon néhaxd

2011. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bírom nagyon, hogy mostanában egyre több helyen olvasom a hajmosást mint programot :)


Én gépezek, olvasok, DVD-t nézek, főzőcskézek a családnak.

2011. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A hajmosás,mint program azért lényeges elfoglaltság számomra,mert legalább eltöltök vele itthon egy kis időt xD
2011. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Értem én, no problem :)
2011. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tanulok, zenét hallgatok, netezem, tévézem, olvasok, scrapbookozom, blogot írok, írok... néha elmegyek egyedül sétálni, moziba, színházba (én nem tartom cikinek :D... főleg ha vmit nagyon meg szeretnék nézni, de senki nem ér rá/senkit nem érdekel az ismeretségi körömből)... nagy ritkán konditerembe is megyek :P.
2011. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hokizok, Gépezek, Félszemmel TV-t nézem ha van benne vmi érdekes, meg szól a zene. Motorozni szoktam nap hosszakat
2011. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jesszusom, a színház mióta ciki??:D Én moziba nem járok, azt a pénzt inkább koncertre vagy színházra költöm, mozifilmek nem nagyon érnek semmit, és hát van már egyéb módja is látni őket..:)

Akinek hosszú a haja, elég időigényes elfoglaltság lehet mosni+ápolni+szárítani. Ezt úgysem érthetik a két centis kopaszok..:P

Mellesleg ha itthon vagyok egyedül, akkor nagyjából minden időm a számítógép előtt töltöm (sajnos), zenét hallgatok, írok, tanulok, dolgozok rajta. Néha megmozdul bennem valami, és tornázok.. Másik napirendi pont a macskám, teljes mértékben elkényeztetem, ő is elég sok időt elvesz a napomból. Vagy csak egyszerűen kiülök a kertbe, nézem a madarakat és a felhőket..:) Jó is, hogy eszembe jutott!:D

2011. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem nem nagyon vannak barátaim. azt hittem, hogy igen, de elfordultak:S

egyébként verset írok, zenét hallgatok, zenélek, filmet nézek, házimunka, tanulás.. szal elvagyok:)

2011. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

verset/novellát/blogot írok, kisplasztikát próbálok készíteni, makettezek, főzök, zenét hallgatok és zenélek, kazettát másolok, bütykölöm az egyetemi csoport honlapját, játszok valamit a gépen, tanulok, novellát fordítok (próbálkozom), elmegyek egy ingyenes jazz/blues-koncertre vagy olcsóbb színházjegyet szerzek, könyvalapú egyszemélyes szerepjátékot játszom, varrogatok ruhát (live szerepjátékra és cosplayre), olvasok, könyvtárba járok (alszok a Szabóervinben), újságot olvasok,...

változó! :)

2011. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyelvet tanulok (magamtól, nem azért, mert muszáj, csak így vizsgaidőszakban valahogy ezerszer érdekesebb, mint amikor ráérek), ezen kívül olvasok, neten recepteket gyűjtögetek, telefonon cseverészek (de jó, hogy ingyen van a vonalas), filmet nézek, sudokuzok.
2011. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!