Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire idegesek otthon a...

Mennyire idegesek otthon a családtagok az érettségi időszakban?

Figyelt kérdés

Drukkolósak vagy aggódósak, túl nagy a nebulóba vetett bizalmuk vagy féltősek ?


Nálatok áll a bál otthon ?


2011. máj. 2. 07:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy visszaemlékszem apu nem vitte túlzásba az izgulást, ami nem is baj, anyu viszont mindig magasra rakta a mércét, nincs ez másképp most sem.
2011. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha tisztességgel tanultál, mindent megtettél azért, hogy a benned rejlő maximumot tudd nyújtani, akkor sem neked, sem a családtagoknak nincs okuk az idegeskedésre.
2011. máj. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi nagyon izgulunk itthon! Egyébként melyik oldalon lehet majd megnézni hogy milyen kérdéseket kaptak?
2011. máj. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk senkit nem érdekelt amikor érettségiztem. Azt mondták, hogy csak sikerüljön aztán ennyivel le is volt tudva a dolog..
2011. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon izgultam, rajtam kívűl mindenki megvolt győződve hogy sikerülni fog és jól, mert végigtanultam a 4 évet. És igazuk lett.Úgyhogy véletlenül sem állt a bál.
2011. máj. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hatalmas volt a nyugalom. Én se voltam extrán ideges. Már az bosszantott fel, hogy láttam szüleimen, hogy mennyire nyugodtak. Mintha csak egy röpdogát írtunk volna a suliban. Igaz, mindig magamnak tanultam. Sose kérdezték, meg, hogy kész van-e a lecke vagy tanultam-e. Tudták, hogy úgyis megtanulom.
2011. máj. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár jó néhány év eltelt azóta, még mindig tisztán emlékszem az összes napra :)

Egyedül a matektól féltem, és a szüleim is csak attól féltettek. Próbáltam lenyugodni, ezért egész reggel, még a buszon is Linkin Parkot hallgattam :)

Egyébként nem féltettek, jó volt, hogy nem aggódták túl a dolgot, így én sem paráztam (annyira) Aztán lehet, hogy titokban tövig rágták a körmüket, csak nem mondták :D

2011. máj. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 napietus ***** válasza:

én jobban izgultam amikor a hugom érettségizett, mint amikor én magam. pedig ő is jó tanuló volt, csak nem tudom, olyan tehetetlen érzés volt.


29/N

2011. máj. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Érettségi idejére szerencsére már különköltöztem, tehát tök nyugodt volt mindenki. Én is úgy osztottam be az időmet, ahogy akartam és ők se látták, amikor éppen nem tanultam. Jó volt.
2011. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem németből. Hiába tanultam rá, borzasztó izgulós vagyok, folyamatosan azt mondtam, hogy nemfogsikerülni, nemfogsikerülni. Anyum folyamatosan azt mondta erre, hogy dehogynem, mert okos vagy és tudod. Néha már ez is idegesített, hogy folyton ezt hallom. :) Egyébként nem állt a bál, én izgultam, ők nyugtattak. :DD
2011. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!