Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon szerelmes vagyok egy pasiba a férjem mellett?

Figyelt kérdés
Több éve élek a férjemmel, két közös gyermekünk van. A közelmúltban bele szerettem a férjem ismerősébe, mondhatni hogy a csaldunk barátjába. Férjemmel jól élünk, igaz egy kicsit el laposodott a házasságunk, de szépen neveljük szeretetbe a két fiunkat. Úgy érzem, minden áron nekem az a pasi kell.
2011. máj. 2. 13:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem, minden áron nekem az a pasi kell"


Erre szerinted mit lehet mondani? Ha itt pár internetező,akiket nem is ismersz azt mondja,hogy felejtsd el és maradj a férjeddel,akkor holnaptól nem gondolsz rá és minden megy a régiben? Ez a te döntésed,hogy mennyire vagy képes a bugyidban tartani magad és szereted-e annyira a férjed,hogy inkább őt válaszd.

2011. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%

Akkor mégsem éltek olyan jól a férjeddel:(

Ebben az esetben inkább a józan eszedre hallgass, a családodról van szó, egy férfi sem lehet fontosabb a gyerekeidnél.

2011. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Neked kell dönteni. De első körben azért megpróbálnám a férjemmel rendbe hozni a dolgot. Elvégre azért mentél hozzá, és szültél neki két gyereket, mert szereted, vagy tévedek?
2011. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Igazatok van de ez az ember olyan szépen tud udvarolni és nagyon megértjuk egymást. A férjemet viszont nyolc év után már egy kicsit meguntam, olyan egyhangú. Úgy érzem jogom van a boldogsághoz, megvalósítsam önmagamat.
2011. máj. 2. 13:42
 5/42 anonim ***** válasza:
95%

Szépen tud udvarolni? :D

Te erre akarod építeni a jövődet és ezért rúgod fel a házasságod? Vicces vagy. Ez a rész hamar elmúlik,gondolom a férjed is udvarolt és most mégis meguntad.Így nem lehet hozzáállni egy kapcsolathoz,hogy addig jó,amíg megvan az izgalom és a gyomorgörcs meg a szép szavak.Kár volt gyereket szülnöd,mert így csak kicsesztél két olyan emberrel,akik megérdemelték volna,hogy teljes családban nőjjenek fel.

2011. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Udvarolni? Már ne megbocsáss, de minden pasi szépen tud udvarolni, amíg szét nem teszed nekik a lábad!

Igaza van az előttem szólónak: csak a gyerekeiddel szúrsz ki! Igen, neked is jár a boldogság, de ezen az előtt kellett volna gondolkodnod, hogy szültél két gyereket!

2011. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom nem vagy már kamasz hogy úgy viselkedj. A szerelem szép dolog de vannak annál fontosabb dolgok is. Mint pl a család amit szerintem nem lenne szabad felrúgni egy futó kaland egy hirtelen lobbant szerelem miatt. Főleg akkor nem ha egyébként minden rendben van és a férjed szeret megbecsül. Valamint ha a másik fél nem gondolja 10000%-ban úgy mint te. Veszélyes terep és ha rálépsz mindent elveszíthetsz örökre.
2011. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%

Ez a pasi is jó barát lehet ha neked udvarol!

Igen jogod van boldognak lenni.

De a gyerekeidnek is!!

A szenvedély el múlik hidd el.Mindenki életében vagy ilyen időszak amikor úgy érzed változás kell,de ha megbeszéled a férjeddel és együtt új dolgokat fedeztek fel hidd el az a másik már nem is lesz izgalmas:):)

Ne legyél butus!Boldogságot nem csak egy férfiban lehet megtalálni!A gyerekeid nagyon sokat fognak még adni, na meg a család:)amibe a férjed is beletartozik!

2011. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

8 év után még a legnagyobb szerelem is alábbhagy, nem vibrál már úgy egy kapcsolat sem, viszont ez még nem ok arra, hogy megcsaljuk a férjünket.Inkább arra törekedj, hogy újra közelebb kerüljetek a pároddal egymáshoz, ha szerettétek egymást, újra lángra lehet a tüzet lobbantani.

Nem értem mi a célod? Titokban szeretőt tartani? Vagy édes hármasban nevelni a gyerekeket? Vagy elhagyod a családodat?

2011. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
33%
Nekem meg valakinek a férje kellene. Azért nem minden áron... Röviden: sz*rügy :(
2011. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!