Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik-e diplomaosztóra nagyobb...

Illik-e diplomaosztóra nagyobb összegű ajándékot adni akkor is, ha csupán egy kedves ismerősről van szó?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
A kérdés inkább az, hogy megteheted-e... :)
2011. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Ha nem hozod ezzel kellemetlen helyzetbe, akkor nem gond!


Megkérdezhetem, hogy mire gondoltál?

2011. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hmmm... volt egy toll(elég minőségi, 10000HUF), amit korábban kinézett magának. Arra gondoltam, hogy mivel abban a hónapban tartja a születésnapját is, esetleg megkaphatná ilyen 'összevont'-módon.
2011. máj. 8. 16:47
 5/9 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem okozna túl nagy gondot! Gravíroztass bele valamit és akkor személyesebb ajándék lenne.


Azt hittem már, hogy több tízezer forintos ajándékra gondoltál.

2011. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

IIIgen... :D gondolatolvasó vagy... :D a gravíroztatás stimmel, azt mindenképpen szeretnék.

úgy számoltam hogy ez így együtt 14000HUF esetleg mellé egy üveg ital.

2011. máj. 8. 16:55
 7/9 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó így! :)
2011. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors segítséget... :)
2011. máj. 8. 17:10
 9/9 anonim válasza:

Semmiféle ajándékot nem kell vinni. Amúgy nem értem, mi ez a marha nagy igyekezet, hogy az ember jó sokat költsön azért, mert a naptárban valami aktuális ünnep van, vagy éppen valaki meghal vagy diplomás lesz stb.

Odamész és viszel kedvenc csokiját vagy italt, akármit. Miért kéne nagyértékű? A lényeg, hogy odamész, jelenléteddel megytiszteled.

Engem pl kifejezetten zavar, amikor nekem ajándékokat vesznek, ha valaki szeret, akkor szakítson rám IDŐT, jöjjön oda, ne siessen el, akármilyen buliról vagy mindegymiről van szó. De sok pénzt ne költsön rám, az zavarba hoz.

2011. máj. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!