Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ennyire...

Mért van az, hogy ennyire pénzéhes vagyok?

Figyelt kérdés

Meg van mindenem, nem is vagyunk szegények, a szüleim ketten együtt 300 ezer körül keresnek. De nekem ez sem elég! Folyton csak követelek, ha vkinek több pénze van mint nekem egyből irigy leszek, rosszul leszek, kellemetlenül érzem magamat.. Ha vkinek több ruhája, vagy cucca van, akkor nekem másnap el kell mennem és még többet venni. Ha hónap végén alig van pénzünk, akkor sírok, hisztizek, boldogtalan vagyok. Az életbe egyedül a pénz boldogít, ha elkölthetem, vagy ha látom, hoyg az emberek összevesznek, engem jobban szeretnek vkinél, én vagyok a középpontban, a pasik megnéznek, vki nagyon elcseszte az életét.. kb ennyi boldogít engem. Azt hiszem nem szeretek senkit, csak anyukámat, aki mindig mindenbe támogat és nem csak anyagilag, meg 1 bnőmet, aki nagyon szép, és milliomos. Pedig rengeteg bnőm van, (20kb) és emellett sok haverom. De még se tudom szeretni őket. A mostani pasimmal is csak a pénzért vagyok, nem szeretem. 2 éve nagyon szerelmes voltam, és a mai napig is őt szeretem, pedig a srác nagyon durva volt velem, megalázott, vert, stb.. Szerintem én nem leszek soha boldog az életben. Szerintetek van esélyem a boldogságra? Miért lettem ilyen? Nem erre neveltek! Azt hiszem soha nem leszek boldog, csak ha káröröm ér, vagy dicsérnek, vagy rengeteg pénzem lesz.

15/L


2011. máj. 14. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
63%-os, te meg egy kis proli liba vagy:))
2011. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig a másik 13:37-es vagyok. A pénz boldoggá tesz? És ha majd egyedül leszel több millióval, se barátaid, se családod, csak a pia meg a drog meg minden pénzbe kerülő szenvedélybetegség, elvonókúra, attól te boldog leszel?
2011. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
100%

Neked egy bajod van, hogy csak az anyagiakkal pótoltàk azt amit pénzért nem lehet megvenni.

Es tudod, hogy mi az ???SZERETET!

Te még csak 15 éves vagy, de màr is nagyon kibirhatatlan a természeted. Mi lesz még ezutàn. Nagyon sajnàllak, hogy ilyen kislànnyà tettek a nevelõszüleid.

Tudod nagyon szomorù élet vàr ràd, ha nem ébredsz fel, egy üres lekü nõ leszel, akinek csak teste mozog, de a lelke halott.

2011. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
100%
bocs, most látom, hogy helyesírásilag elírtam néhány dolgot, de csak azért mert siettem. :)
2011. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom, ha nincs elég pénz, az bizony nagyon lehangoló érzés, de ha van, az még önmagában nem mindig elég a boldogsághoz.Én nem tagadom, hogy örülnék, ha tehetősebb lennék, de csak akkor, ha mindig lenne, akivel megoszthatom a jólétem (akit szeretek és megérdemli).Csak magam kedvéért minek halmoznék fel vagyonokat?


Egyébként bocs, de a stílusod borzalmas.Ha így nyilvánulsz meg a barátod előtt is, akkor nem csoda, ha eltángál időnként.

A méltóság, bölcsesség is nagy kincs ám, próbálj arra is törekedni, mert anélkül, hiába leszel jómódú, csak egy újgazdag pojáca maradsz, az meg remélem, nem célod.

2011. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
100%
Ez ne haragudj, de ocsmány dolog:( Kihasználsz másokat, más pénzére áhítozol. Ez nagyon csúnyán vissza tud ütni. Talál egy szebbet, hozzádvág egy kis pénzt és a szemedbe röhög,hogy most jobbért fizet. Hogy fogod érezni magad? Továbbra is fenntartom, hogy a pénzéhség egy jó tulajdonság, de csak ha nem mástól vársz pénzt, hanem magadtól. Szerintem másé nem is boldogít. Annak iszonyúan örülök, ha én magam a munkámért kapok, de ha csak úgy adnák nem kéne, mert az semmi. Én már csak ilyen karrierista vagyok.
2011. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 Vree ***** válasza:
93%
^Aki nem akar változni, azon nem lehet segíteni, ő pedig felvág rá...
2011. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vagy mint a volt feleségem. Majd megkapod a pofonokat az élettől, de akkor már késő lesz.

Ha időben elmennél egy pszichológushoz, akkor talán az tudna segíteni.

2011. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 Vree ***** válasza:
100%
(Pláne hogy nem is ő keresi meg)
2011. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz anyuka-apuka pénze nagyon sz@r lesz neked. Nem akarok rosszat,éljenek 100 évig,de igy lesz. De hátha kinövöd egyszer. Igen szegényes lelki világod lehet,de én nem hibáztatlak, elsősorban a szüleid rontottak el,másodjára a média.
2011. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!