Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm nem mond...

A legjobb barátnőm nem mond igazat mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már nem az első eset hogy a barátnőm hazudott. Csak most nem tudom hogy mit kéne csinálnom. Tetszik egy fiú és ezt ő is tudja és beszélt vele ő is. És elolvastam egy levelet, amiben a fiúval beszélt. de az elejét nem láttam. ÉS az volt benne:

-én akarom neki elmondani ^^

és a pénteket ne felejtsd el.

-és mi lenne ha nem mondanád el neki.:D

-előbb utóbb úgyis megtudja.

-ahogy jónak látod :D

de vele óvatosan :)

légyszi :)

és nem értem hogy mit kéne elmondania. és beszéltem vele, de ő nem tudja hogy én ezt is elolvastam, csak a többit már nem lehetett vissza olvasni. És nem tudom hogy most mi legyen, mert nem mondott még semmit. De ha elmondom hogy ezt elolvastam akkor meg megharagszik rám. De ha meg közbe ők összejönnek.. Szóval nem tudom hogy mit kéne tennem. Az is lehet hogy jó hírt az amit el kell mondania, de már nemtudok bízni benne.


2011. máj. 15. 14:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Hol van itt a hazugság? Nem értem... Mondjuk azt sem, hogy minek olvasgatod más levelezését...
2011. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem összejöttek


Ha jó hír lenne, akkor gondolod nem mondaná el minél előbb? Szerintem ezen a héten készíti elő majd a talajt, hogy elmondja neked. Én alávágnék, és kifejezetten a tudomására hoznám, hogy ha elkezd járni a kiszemeltemmel, akkor a barátságunknak vége: kb úgy hogy képzeld a nővérem legjobb barátnője azzal a fiúval jött össze akit a nővérem kinézett magának. Én ha a helyében lennék, akkor többé nem lenne a barátnőm, az biztos (vagy valami hasonló sztorit lenyomni)


AMúgy rajtad áll: elviselnéd e a legjobb barátnődtől azt ha lecsap a kiszemeltedre, vagy sem?

2011. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
azért hazudik mert azt mondja hogy nincs semmi. és nagyon sokszor hazudik nekem. és megígérte hogy nem beszél a fiúval és beszélt vele. És azt is csak véletlenül mondta el. ÉS azért olvasom a levelezését, mert tudtam hogy beszélt vele. de nem másolta be a beszélgetés végét. ÉS azt mondta hogy menni-e kell, de nem ment el.. csak nem akarta bemásolni.
2011. máj. 15. 14:42
 4/29 anonim ***** válasza:
61%

1. Más levelezését olvasni szemétség.

2. Honnan tudod, hogy rólad van szó, neked kellene valamit elmondani?

3. Ebben hol a hazugság? Egyelöre csak legrosszabb esetben is valamit nem mondott el neked, de - mint irtam - egyáltalán nem biztos, hogy rólad beszétek.

2011. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
de biztos hogy rólam beszéltek és ezt onnan tudom, mert ott volt a nevem és mivel más nevű embert nem is ismernek és most beszéltek először ezért igen. rólam volt szó.. és nem tudod hogy ő mit csinált. ő nem csak elolvasta a beszélgetéseimet hanem még olyanokat írt embereknek amit én csak később tudtam meg. de azóta megváltoztattam a jelszómat.
2011. máj. 15. 14:47
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
-én akarom neki elmondani ^^ : szerintem ha valami nagy szemétség lenne akkor nem vitatkoznának arról hogy ki mondja el, mármint akkor esetleg az lenne, hogy "nem akarom elmondani, mondd el te"
2011. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Másrészről: Te mégis milyen alapon tiltod meg neki, hogy beszéljen valakivel?
2011. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
igen, csak mi az hogy de a pénteket ne felejtsd el? és hogy előbb utóbb úgyis megtudja? Egyszer beszéltek akkor sem hinném hogy találkoznak..
2011. máj. 15. 14:57
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Az eszedbe sem jut, hogy a te érdekedben beszélt vele? Egyébként miért tiltottad meg neki, hogy beszéljen vele?? Azért nem az anyja vagy. Ez pedig nem hazugság, a srác pedig nem a tulajdonod.
2011. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
nem tiltottam meg neki! csak megkértem hogy ne beszéljen vele. de ha mégis akkor ne rólam beszéljenek. Mert nemszeretem ha beleavatkoznak a dolgaimba. És megígérte, hogy nem fog. és mégis.. de nem az a lényeg hanem az hogy az előtte lévő fiúval miatta nem jöttem össze, mert beszélgetett a fiúval és hirtelen megváltozott a véleménye egyik percről a másik percre.
2011. máj. 15. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!