Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a párommal...

Hogyan értessem meg a párommal, hogy nem más ember miatt lesz vége a kapcsolatunknak? Hogyan bizonyítsam be és mivel, hogy SOHA NEM VOLTAM EGYÜTT senkivel?

Figyelt kérdés

Hogyan értessem meg a párommal, hogy nem más ember miatt lesz vége a kapcsolatunknak?

Amikor párommal megismerkedtem jómenő vállalkozó voltam 2 lakással. Az egyiket nem lehetett kiadni, mert BP.-en volt és hétvégente oda jártunk. A másikban vidéken laktunk.

Az elmúlt 4 évben semmit nem lehetett megbeszélni párommal, anyagilag nem támogatott és kezdtük felélni a tartalékot. Gondoltam kiadom egy fiatal házaspárnak az egyik szobát.

A másikban ott voltam a lányunkkal közel 2 hétig, mert a fiam kórházba került BP.-en és ottan látogattuk.

Párom hétvégén velünk volt, aztán a következő hétvégén jött és kitalálta, hogy ugyanabban a szobában alszunk. Ez nem volt igaz.

Jól elvoltam az albérlőimmel. Ez nem tetszett a páromnak.

Aztán összevesztem párommal és a srác is összeveszett a feleségével, mert kimaradt éjszaka a feleség. Szóval átdumcsiztuk az éjszakát.

Párom mikor jött értünk meglátott egy búcsú szájra puszit. Azóta sem hiszi el, hogy nem volt több, pedig tényleg nem. Igazából a srác nem is az esetem. Párom szerint megfogta a srác hátul a popom, én ezt nem vettem észre.

Aztán meglátta amikor vidékre jött egyszer a srác édesanyámnak tortát hozott a szülinapjára, amit én rendeltem tőle, mert olyan helyen dolgozik és felajánlotta. Nem is gondoltam, hogy ebből is baj lesz. Ekkor úgy megsértődött párom, hogy anyumtól nem akart aznap hazavinni. Aztán rá pár napra együtt voltunk párommal, amikor sajnos teherbe is estem.

Azóta cseszegett, hogy nem az Övé a Baby és nem tudja velem együtt várni. Ha megszületik tudom, hogy a páromra fog hasonlítani!

SOHA NEM VOLTAM SZEXUÁLISAN EGYÜTT EZZEL A SRÁCCAL!!! Páromnak van nyomozó és főkapitány haverja, már mondtam, hogy szívesen alávetetem magamat egy hazugságvizsgáló alá!

Aztán párom ment el a volt nejéhez, Akinél ott is aludt, de állítólag nem ott. Mondtam a srácnak, hogy jöjjön el Hozzánk, mert visszaadnék Neki dolgokat. Erre pont szembetalálkoztak és párom nekiment, hogy megveri. De ekkor mégcsak el sem jutott hozzánk! Párom meg azt hitte, hogy velünk is éjszakázott.

Szóval hogyan és mivel tudok a páromnak bizonyítani???

Pedig párommal jó az ágyban és tiszteséges, becsületes nő vagyok, nem egy k., ahogy a párom azóta mondja rám!!!


2011. máj. 20. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pedig párommal jó az ágyban és tiszteséges, becsületes nő vagyok, nem egy k., ahogy a párom azóta mondja rám!!!


Ne haragudj, de ha nem vagy ilyen, akkor ne is csinálj úgy. Most mi szükség volt erre a szájrapuszira pl. Ennyire már nem tinin nem keleltt volna ilyen naívnak lenni igazán.

Ha ezek miatt nem bízik benned (valahol okot adtál rá egyébként szerintem) akkor igen lehet, hogy vége a kapcsolatotoknak. És nagyot tanultál remélem belőle !!

Kicsit félreérthető dolgokat se csináljon az aki már elvan kötelezve, mert bizony így járhat, mint te.

2011. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2011. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szájra puszi más ferfinak úgy hogy neked párodvan , te mit gondoltál hogy nem lesz belőle baj?, senkinek sem adunk szájra puszit ha nem vagyunk az illetővel párkapcsolatban, még szép hogy nem bízik ezek után benned . El kéne gondolkoznod néhány dolgon jó alaposan.
2021. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!