Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi és női megcsalás közt...

A férfi és női megcsalás közt mi a különbség? Melyik nem hogy éli meg vajon és mi motiválja őket?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert én férfi vagyok és mindig engem csaltak meg és én tudom milyen férfiként ezt átélni!Kiváncsi vagyok hogy a nők ezt hogy élik meg és egy nőt mi vezérel amikor megcsalja a párját,mert szerintem mind a két nemet más motiválja!Vélemény?
2011. máj. 24. 13:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
56%

szerintem ez mindkét nemnek nehéz, ha szereti azt a másikat:) egy férfinek ha megcsalják gondolom olyan érzés, hogy nem volt elég jó a nőnek, nem elég jó férfi...a nőknek pedig megalázó ha a férfi megcsalja...

a nőket is és a férfiakat is a kiváncsiság vezérelheti...:)

2011. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy gondolom, hogy ha egy nő csalja meg a párját, akkor az komoly "elhatározás", mert ált. érzelmi indítatása is van, nem csak szexuális. Vagyis akkor az előző kapcsolatában valamit nem kapott meg...vagy testileg, vagy lelkileg.


Üdv!

2011. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
46%
Igaz még nem vagyok férjnél meg semmi, 13 éves vagyok, de szerintem mind a kettő fél épp olyan rosszul éli meg. Azt én sem tudom hogy mi motívál egy embert arra hogy megcsalja a párját.. Ilyenben nem volt részem :- )
2011. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon érdekes felvetés! Én szerencsére nem tudok hozzászólni, mert egyik tábort sem képviselem, de szerintem ebből a kérdésből még nagy hepaj lesz itt. Pusztán azért, mert tabukat feszegetsz. Én annyit tudok mondani (nő vagyok), hogy mind a kettőt elítélem, különbséget sem látok köztük pont azért, mert mindkettő aljas, gyáva dolog. Sokkal egyszerűbb megcsalni, mint megpróbálni megoldani a helyzetet.
2011. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
6%

én nő vagyok, és nem feltétlen azért csalják meg a nők a párjukat mert nem kaptak meg valamit, és az sem biztos, hogy érzelmi indítatása van a dolognak. A szex az szex, és a kíváncsiság hajtja a nőket is.

Hogy hogy éljük meg ha megcsalnak minket? Biztos szarul esne ha kiderülne, de első kérdésem az lenne, hogy szerelmes -e belé, mert ha nem, akkor nem érdekelne, mert tudom, hogy csak egy új élménynek fogta fel. Az egér sem szeret mindig ugyanabba a lyukba járni :)

Ennyi, de ezért nem szakítanék ha csak megcsalt, de engem szeret

2011. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a megcsalás az egyfajta játék. Bizonyítás önmagunknak, hogy még mindig szépek vagyunk és hódítani tudunk. Nemtől függetlenül. Ha engem megcsalnának, akkor biztos azt érezném, hogy nem voltam elég jó és nem teljesítettem rendesen.


26 L

2011. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
76%
Engem még szerencsére nem csaltak meg, de a férjemet az előttem lévő menyasszonya 3 hónappal az eljegyzés után csalta meg. Ő ilyen típus volt, a legjobb barátjával tette. Párom szólt ennek az embernek milyen nő, de az nem hitte. 3 hónap múlva ezt a barátot is megcsalta. Állítólag egésznap folyamatosan tudott volna szexelni, munka mellett is 8x-10x. Mi megegyeztünk, hogy sem én sem ő nem alázzuk meg egymást, ha mégis késztetést érzünk rá előtte szakítunk, eddig működött. Én bízom benne és ő is bennem. Több mint 7 éve vagyunk együtt. 35 nő
2011. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
74%

13:53 véleményét abszolúte osztom.


A azelőtti válaszolóvan viszont nem biztos, hogy egyetértek.

Szerintem, az sokkal rosszabb, ha valakit azért csalnak meg, mert az "egér se szeret ugyanabba a lyukba járni". Váleményem szerint ez a megalázó. Akkor én inkább azt mondanám, hogy szeressen bele valakibe és azért csinálja, amit csinál. Később persze rövid időn belül valljabe, hogy "bocsánat, válnunk kell, mert szerelmes vagyok". De ha azt mondaná, hogy "bocs, részeg voltam és csak megtetszett", akkor úgy szájba vágnám, hogy elrepülne Kínáig. Mert ezzel leépíti az önbecsülésem. Az, hogy beleszeretett valakibe viszont nem jelenti azt, hogy én rossz lennék, csak annyit, hogy mégsem illünk egymáshoz.

Szerintem.

2011. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
77%

Meg nem csaltam es engem sem csaltak,de akarmelyikunk megtenne ott lenne a kapcsolatunknak vege.

A baratnom csalta meg a parjat,semmi erzelmi kotodes nem volt csak kivancsi volt milyen egy masik ferfival,neki elotte nem volt senki csak a parja.nem derult ki azota is egyutt vannak es tobbet nem csalta meg a parjat.

2011. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
15%
na ugye? az a fránya kíváncsiság
2011. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!