Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házaspárok/élettársak, akik...

Házaspárok/élettársak, akik együtt élnek a szülökkel! A szobátok ajtaja éjjel-nappal csukva van?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakadtam tegnap! Anyám utasította húgomat, hogy csukja ránk az ajtót, mert nem akarja, hogy mi rálássunk a nappalira, mert mindent látunk és hallunk. Tisztára olyan, mint egy kémszoba. KÉMSZOBA!!! Mintha nekünk más dolgunk sem lenne, minthogy utánuk vagy bárki után kémkedjünk! Röhejes.... Viszont én nem szeretem ha be van csukva, mert bezártságérzetem van, és rosszul leszek. Természetesen ha magán jellegü dolgot csinálunk, becsukom. De tv nézéshez meg beszélgetéshez is?

És mondta még, hogy addig nem megy sem fürdeni, sem hajat mosni amíg mi itthon vagyunk.

Normális dolog ez? Nálatok is csukva van az ajtó éjjel-nappal?


2011. máj. 26. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem unatkozik és ezt azért csinálja, hogy legyen kibe belekötni.
2011. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerintem is unatkozik. Csak gondoltam egy kívülálló jobban meg tudja ítélni. Másba is beleköt igazából, de eddig ez viszi a pálmát!
2011. máj. 26. 16:37
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem megy fürdeni, amig itthon vagytok?? Hát idegenek vagytok ti??? Fogadni mernék, hogyha csukva lenne az ajtó akkor meg az lenne a baj, hogy miért zárjátok ki őket!
2011. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem akarsz leskelôdni, akkor mit zavar a bezárt ajtó? Költözz el, aztán sarkig kivághatsz minden nyílászárót.
2011. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha ha ha! Én nyitva hagynám az ajtót és szugernálnám is ráadásul feltűnően! S megnézném 1 hónap múlva, hogy milyen büdös lesz. :D
2011. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan mondom abba nem köt bele, hogy hány percig mossátok a fogatokat? Gyűjtögessetek és el kell onnan menni. Addig pedig csukjátok az ajtót had örüljön. Remélem azért fürödni fog ha mondjuk egy hétig is otthon vagytok!
2011. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk most is nyitva van, én a nappaliban vagyok, Férjem kint barkácsol, anyu kertészkedik. Hány szobátok van? Nincs kert? Bezárva mindenkiből kitör az "5perc". Mozduljatok ki gyakrabban :S
2011. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi csak 4 hónapig laktunk anyukáméknál, de nem volt ilyen... sőt férjem apukám gatyáját is felvette véletlenül....

Szerintem nem normális amit anyukád csinál.

2011. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy kicsit megértem anyukádat.Engem is zavarna,ha a férjemen kívül más férfi is látna esetleg törölközőbe bugyolálva vagy köntösben,és ha nincs zár a fürdőn és a wc-n akkor zavarna,hogy bármikor rám nyithat.

Téged nem zavar,hisz apukád előtt nem vagy szégyelős,meg ő igen közeli rokon,a férjed előtt pedig főleg nem vagy az,de anyukádnak a te férjed már kívülálló aki előtt az ember nem szívesen mutatkozik egy szál semmiben.

Ha van a nappalin ajtó,akkor kérd meg,hogy csukják be ők,de a folyosót így sem lehet szeparálni.

2011. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna a nyitott ajtó nem mert leskelödtök hanem mert az ajtó biztositja a privát szférát nektek épp úgy mint a családnak, a tv meg a beszélgetés még zavaró is lehet.
2011. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!