Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, a feleségem megcsal...

Úgy érzem, a feleségem megcsal, hogyan tudnék utána nyomozni?

Figyelt kérdés
Konkrét személy van, akire gyanakszom. Feleségemmel 5 éve vagyunk házasok, közös gyerekünk is van. Sokat dolgozom, ezért nem tudom, hogy mit csinál egész nap, csak este találkozunk. Az utóbbi pár hónapban nagyon ellenséges velem, mindenért beszól, gúnyos. Gondoltam, ingerült, sok gondja van. De folytatta, és egyre több gyanús dolgon akadt meg a szemem pl. azt hazudta a telefonban, hogy a gyereket vitte óvodába, holott aznap a gyerek a szüleinél volt. Van egy pasas, aki a munkatársa, és a feleségemet mindig dicséri összejöveteleken, konkrétan rá gyanakszom. A feleségem gyönyörű nő, és nagyon okos, ha akarna, ki tudna játszani. Nincs időm nyomozni utána, követni, ezért szeretnék más módszerhez folyamodni, a magánnyomozótól sem riadok vissza, a pénz nem akadály.
2011. máj. 26. 21:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Akkor fogadj egyet! Üsd fel a telefonkönyvet, biztos van benne!
2011. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

szerintem vannak ilyen magánnyomozók, biztos nem olcsón dolgoznak.


egy telefont megér, ha ennyire akarod:

[link]

2011. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
22%

Sehogy.

Ha igazad van és megcsal - válóok.

Ha tévedtél és nem csak meg = nem bíztál benne - válóok.

Mi a különbség?

2011. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet, hogy egy őszinte beszélgetés megoldaná a problémát? Lehet, hogy alaptalan a gyanúd, s azzal, hogy magán nyomozót fogadsz, csak rontasz a helyzeten, ami egyébként még menthető lenne. Próbálj meg előbb vele beszélni.
2011. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

Ne kapkod el ezt a nyomozasi ugyet, inkabb gondolkozz elotte!

Az erzelmekre figyelj! Onkontroll!

A Nejed is lehet attol is ingerult, hogy hianyzol Neki talan, hiszen hazamesz es faradt vagy, talan nem foglalkozol Vele annyit, nincs kozos programotok....

A parod dolgozik, de gyermeket is nevel es htb-i munkat is vegez, tehat tobbet dolgozik, mint Te. Egyutterzessel gondolj ra, talan igy jobban megfogod erteni Ot.

Mielott figyeltetned, inkabb gondolkozz el, kezdjel el kedveskedni, probalj meg udvarolni, meglepetest szerezni Neki, s aztan meglatod azt, hogyan reagal.

2011. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%

Miért rontana a magánnyomozó a helyzeten?

Ha lebukik a feleség, akkor úgyis vége. És ne neki álljon még feljebb!

Ha meg alaptalan a gyanú, akkor úgysem fog tudni a nyomozásról, mert ez titokban történik.


Azt pedig könnyű mondani, hogy ha nem bukik le, akkor maga a bizalmatlanság is válóok. Ha már gyerek van, akkor az ember nem válik olyan könnyen!

2011. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
37%

Ne hulyeskedj, ez csak kamu lehet!:D:D

"Sokat dolgozom, ezért nem tudom, hogy mit csinál egész nap, csak este találkozunk."

AZERT nem tudod, mit csinal egesz nap, mert dolgozol?

Én barkirol tudom, mit csinal egesz nap, nem mert a sajat szememmel latom, ahnem mert nagyon szivesen elmondja nekem!!:)

Pont a felesegeddel nem vagyok beszelo viszonyban? Hogy lett a feleseged? Elso latasra ennyire tok kozombosek lettetek egymasnak, es gondoltad, hogy na, akkor jo lenne osszehazasodni, ha mar talaltal valakit, akivel ennyire szartok egymasra?? :D:D:D:D

(35/L)

2011. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Már beszélgettem vele, de úgy érzem, hülyének néz, és egy kedves szava nincs hozzám. Legutóbb egy veszekedésnél azt mondta, hogy nem szeret, egy egoista barom vagyok, és becsüljem meg, mert nála jobbat sosem találnék. Ezek után nem bízom benne, és ki akarom deríteni, megcsal-e. Nálunk nem működik a lelkizés, tettek kellenek. Ha kiderül, hogy megcsal, a pasassal bánok el, a feleségemet pedig visszaterelem magamhoz, ugyanis elhagyni nem fog, ebben biztos vagyok.
2011. máj. 26. 21:51
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi az érdekes abban, ha késő este érek haza és mikor napközben felhívom, akkor meg hazudik arról, hogy mit csinál, ezért már nem vagyok biztos abban, hogy igazat mond-e legtöbbször.
2011. máj. 26. 21:54
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

Az érzéseid mérvadók. Ha ugy erzed, átver, akkor átver.

Én 14 eves koromban hallottam a mondatot a Daráló c. rádiójátékben : "ha ugy erzed, átvernek, akkor átvernek". Nagyon megtetszett, megjegyeztem, bar addig még sosem volt az az erzesem. És 26 evesen meg hatarozottan az volt az erzesem, és akkor eszembe jutott ez a mondat.


"nem szeret, egy egoista barom vagyok, és becsüljem meg, mert nála jobbat sosem találnék"

Höö?! Hát ez durva.

Magyarul az önbizalmadat aláássa, hogy nehogy elhagyd őt minden megalaztatas és kapcsolatdevalválódás ellenére sem, mert félj attol, hoyg nem fogsz jobb kapcsolatot talalni, mert olyan kis izé vagy, hoyg kulon kegyben reszesit avval, hoyg Veled van. Hát ez valoban nem szeretet. Mivel nem tudod, mit csinal egesz nap, gondolom, nincs egy szenvedelyes hivatasa, (pl. nem próbál egy balettkarral az Operaban napi 10-12 órát, vgy nem ügyel 36 órákat egy kórházban), és ő nem tudná (nem akarná önerőből) biztositani magának azt a szinvonalat, amin Te eltartod... (??) Innen fúj a szél... Nem szeret, de meg akar tartani...

(35/L)

2011. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!