Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a saját keresztneved?...

Tetszik a saját keresztneved? Eddigi tapasztalataim szerint nem sokan vannak akik elégedettek a nevükkel.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 21:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
73%
Én Zsuzsanna vagyok, alapjában véve szeretem a nevem, jól hangzik a vezetéknevemmel. Amit utálok, ha Zsuzsának szólítanak.
2011. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
61%
Én is Renáta vagyok, és kimondottan szeretem a nevemet :o)
2011. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
73%

Vivien vagyok:D Így alapjában véve hogy Vivien nem tetszik.Jobban szeretem ha becéznek Vivus,Viva. Csak senki ne szólítson Vivikének mert attól falra mászok:D

Amúgy gondom nincs vele:)

19L

2011. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
68%

Én Zsuzsanna vagyok és nagyon szeretem a nevem, a korombeliek között elég ritka már :) Komoly és szép név, a Zsuzsi becézés meg tök aranyos.


22/L

2011. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
Már írtam elöbb (Renáta) nekem is van jó pár Reni ismerősőm,ők is szeretik!Én nem tudok megbékélni vele!Olyan rideg a hangzása!
2011. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:
Pedig aranyos név a Franciska ,engem Ibolyának hívnak és én is utálom.
2011. jún. 8. 21:14
 17/70 anonim ***** válasza:
97%
Karina vagyok. Imádom a nevem. Talán ez az egyetlen tökéletes dolog az életemben.
2011. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim válasza:
100%
Én is Vivien vagyok. Nemigazán szeretem a nevem... Utálom ha Viviennek hívnak főleg ha mérgesek rám még az N-et is nagyon megynyomják. A Vivivel kicsit jobban elvagyok.
2011. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem tetszik a sajátom, Alexandra vagyok, becézve Szandi. Nem változtatnám meg, mert igazából gőzöm sincs, mi tetszene nekem saját névként, azt viszont már tudom, hogy a gyerekeimnek mi lesz a nevük :) Zoltán, András, István, Dóra, Júlia, Eszter. Ezek tetszenek a leginkább. Páromnak sincs velük baja, tehát ezt már meg is beszéltük rég. Gyerek majd 3-4 év múlva.
2011. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az Ibolya szép név!

Engem Aliznak hívnak, egészen szeretem.. Főleg mert maga az írásmód is általában eltérő a többi Alíztól(rövid i- hosszú í)... :) Nagyon tetszik, hogy nem sok ilyen nevű nő van, de azért nem is vagyok egyedüli 'kakukktojás'. Nektek tetszik az Aliz név?

2011. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!