Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom megérteni, hogy...

Nem tudom megérteni, hogy miért ilyen. Ez olyan nagy kérés?

Figyelt kérdés

Azért írok ide, hogy segítsetek megérteni párom viselkedését, mert én nem tudom.


Párom mostanában megismert egy lányt. Ismerősének, ismerőse odacsapódott a baráti társaságukhoz egy buliba. (Külön is járunk szórakozni és mindent elmesélünk egymásnak, bízunk egymásban pontosabban ő bízik bennem én pedig próbálkozom megbízni benne.)

Nos ez a lány azt írta facebookon üzenőfalára, hogy "szerelmesek vagyunk egymásba, amióta megláttuk egymást"

Én ezért nagyon összevesztem párommal, hogy mégis milyan nő az aki ilyeneket ír ki üzenőfalára, meg nem tudja hogy van barátnője... ő csak lerendezte annyival, hogy csak biztos viccel a lány, és én se foglalkozzak vele. Persze nem tudok nem foglalkozni vele, azóta ezen veszekedem. Sőt azóta már újra írt, hogy milyen boldogok lennének együtt. (Szintén üzenőfalra)

Kértem páromat, hogy írjon valamit mert ez nagyon kellemetlen az én szempontomból. Azt mondta írjak én, hogy én vagyok a barátnője és belém szerelmes, de persze én nem fogok egy idegennel veszekedni üzenőfalon, nem az én stílusom. (Meg privátba se, elvárnám hogy ezt a párom elintézze)

Már ott tartok hogy lassan 1 hete ezen veszekszem, kértem hogy törlöje a kommentet és megvan oldva az a válasz hogy majd majd majd törli azóta se törölte. Ha már szóba kerül a téma egyből témát próbál váltani vagy lezárja a beszélgetést.

Azt gondolja, hogy felfújom és majd ugyis elfelejtem és nem fogok veszekedni.


Kérlek tekintsetek el tőle, hogy ez gyerekes probléma, mert tudom és nekem a legrosszabb hogy ilyenekkel kell foglalkoznom. Illetve hogy tulajdonképp a páromnak a laptopjával(facebookjával) van kapcsolata nem is velem ...26 éves létére rendkívül gyerekes dolgai vannak, amiket képtelen vagyok megérteni, de (sajnos) szeretem.


De az, hogy veszekszem már számtalanszor kértem tőle, hogy törölje le és elvan intézve és még erre sem képes azt nem tudom felfogni. Ez olyan nagy kérés? Én túlzom el?


Azt még megemlíteném, hogy van önbizalma, pontosabban túl sok önbizalma van de mégis Úgyérzem hogy ezekből a facebookos kommentekből meg képeit lájkolják kiírásait stb. hogy buliba megrohamozzák ebből szerzi az önbizalmát, (de lehet tévedek) És igazából ez neki nem jelent semmit, csak egy eszköz ami növeli az egoját.

De, hogy a kedvemért ennyit nem tesz meg értem...ezt nem tudom hova rakni.

Mindig mondogatja, hogy ő nem lesz papucs, már lehet azért se törli mert annyiszor kértem? De ez sem indok.


Ha hozzátudtok szólni a kérdésemhez kérlek osszátok meg velem, ha lehet kíméljetek a beszologatós válaszoktól. (Bár igazság szerint azokat is megtudom érteni, nem gondoltam volna hogy valaha ilyen kérdést fogok feltenni...)


2011. jún. 8. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Na, ha az én férjem, mikor még csak jártunk, ilyen lazán vette volna (igaz, akkor még nem volt face), akkor én sem nyugodtam volna. Nekem mondjuk ma már belépésem van a páromhoz, mivel ő lusta, és nekem kell helyette vezetnem (megkért) és ha van hasonló- egyszer volt- akkor röhögött egyet, adott egy puszit, és azt mondta, töröljem ezt a mocskot az üzifaláról.
2011. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is volt ilyen, csak az én párom 28 éves, de ugyanez, facebook vagy sem, nem ez a lényeg, nem ott élünk, ahogy sokan írnák. De ha egy ilyet megenged magának, akkor élőben is azt hiszi bármit szabad. Nagyon felkaptam a vizet, azonnal törölte, ha nem törölte volna, hatalmas balhé lett volna. De én már azt se szeretem, ha "új", tehát addig nem ismert lányokat igazol vissza. Szerintem ez nem hisztérika, így van rendjén, ettől még nem lesz papucs. Őszintén megtudlak érteni, gondolom próbáltad megbeszélni már vele, de valahogy tudatosítsd, hogy ezzel gyakorlatilag megaláz téged.
2011. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Miért nincs képe rólad, amiről egyértelműen kiderül, hogy te vagy neki?
2011. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Rendkívül toleráns vagyok a párommal szemben mindenféle téren, de ez még nálam is kib@szná a biztosítékot. Mi az hogy szerelmesek vagyunk egymásba mióta megláttuk egymást? Porig aláznám a csajt is, meg a barátomat is elküldeném a fenébe. Nem reagálod túl, ez tényleg sok kicsit. Szerintem írj oda annyit, hogy "tévedsz kicsikém, BELÉM szerelmes mióta meglátott ;)" és a további válaszokra ne reagálj. A párodnak meg mondd meg, hogy ha ennyire odavan a csajért, akkor legyen vele. Kicsit felidegesített ez most, nagyon durva!
2011. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

odaírnám kommentnek a "szerelmesek vagyunk egymásba, amióta megláttuk egymást"-hoz, hogy "képzeld, mi is !"


tudja egyébként a csajszi, hogy te már ott vagy a barátodnak ? mert azért az nemmindegy. viszont a párod egóját egy kicsit lejjebb kellene vinni, mert ez igazán apróság, hogy kitöröl két bejegyzést. menj el velük bulizni egyszer, hátha jófej a csaj és tényleg csak viccelt.

17/L

2011. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Szia! Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy mi a reakciója a Párodnak a lány facebookos kommentjeire? Lájkolja őket? A lány adatlapján lájkolt valamit fényképeket, vagy bejegyzéseket? Mert, ha a Párod nem igazán foglalkozik a lánnyal, akkor szerintem nincs nagy probléma, csak élvezi, hogy körülrajongják. Viszont, ha Ő is "vevő" ezekre a dolgokra, Ő is közeledik a lány felé, akkor ott nagy gondok lehetnek sajnos. :(

Remélem, hogy megoldódik a problémátok!

2011. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Én is kiakadnék.

Én egy foglalt haveromat becézgetem néha üzifalán, meg ő is, ami még sztem nem gáz...főleg h csaja is tudja h nem is talizunk szinte, meg vele él. Bár lehet én ezen is kiuknék, de ezen még látszik h poén....Na de ez nem..pánikba esnék én is...

2011. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22.44-es vagyok, valaki írta, hogy lehet csak "vicc". Sokan mondják ezt neten kívül is, de ezt megtudná nekem valaki magyarázni? Ebben mi a vicc, a becézgetés még talán vicces, bár nekem már az is sok, de oké, lehet vicc, de ebben mi a vicc? Mert szerintem rohadtul nem vicces. Elnézést, de már én is kiakadtam....Ebben semmi vicc nincs.
2011. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

Alapban nem az, de mivel én totál szerelmes vagyok vkbe..másba..és ezt talán srác is elmondta a csajnak....nem gáz...gondolom azért megbeszélte ő is, mielőtt ő is ilyet kiírt nekem h ne vegye komolyan.

Egy komoly kapcsolatban ez nemlehet sztem gond...mmint a becézés..pláne ilyen körülméynek között mint enyém.

2011. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A csaj nem tudja, hogy van barátnője a párodnak, ezt te írtad kérdező, akkor meg mi a kérdés? Egyértelmű...bár ha tudná, akkor is, ne legyünk ennyire naivak.
2011. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!