Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már túlzás? Nem vagyok...

Ez már túlzás? Nem vagyok 10éves rég. (bővebb lenn)

Figyelt kérdés
Barátommal nyaralni készülünk, ő az 1. olyan barátom, akivel elmegyek kettesben több napra valahová. De a szüleim szerintem nem nézik túl jó szemmel: habár folyton mondják, hogy csak viccelnek velem, folyton azt mondják, nehogy babával a hasamban térjek haza...könyörgööm: lassan 23 leszek... Azóta kínosnak érzem, hogy nyaralni készülünk. NYARALNI!
2011. jún. 10. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 10 éves lennél, nem aggódnának, hogy terhes leszel.


NYARALNI mentek, OK, de gondolom ez nem azt jelenti, hogy esténként egymáshoz se értek. Főleg úgy, hogy ha nem laktok együtt, most éltek át először olyat, hogy minden este egymás mellett fekszetek, minden reggel egymás mellett keltek.

Kicsit olyan, mint a nászút... :D


Csak cukkolnak, mert fura a gondolat, hogy egy pár napig ... khm... kettesben lesztek, felügyelet nélkül. :P

2011. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Biztos lesz olyan orgia hogy még a konyhapulton is szétrakod a lábad ;)
2011. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nah igen:D Elhamarkodott volt a kérdéskiírásom idegességemben:D De volt már rá példa valahol, h 11 volt a kislány:D


Tudom, hogy cukkolnak, de nem mindig vicces ez a történet. És nem vagyok már felelőtlen tizenéves sem, ezt már százszor elmondtam nekik.

2011. jún. 10. 18:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Cukkolni akartak és bejött nekik. Most ezen miért töröd a fejed? Nekem is mond ilyeneket apám, nem épp nyaralás kapcsán, amúgy. Elég, ha fáj a hasam, vagy ilyesmi, már jön, hogy terhes vagyok...

22l

2011. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

:D tavaly én is voltam a párommal nyaralni (mondjuk mi 3 éve voltunk akkor már együtt, és többször alszom nála albérletben)

Na nem lényeg, mikor indultunk nyaralni anyukám azzal jött, hogy együtt fogunk-e aludni???:-S :-O

A párom vallásos anyukája meg természetesnek vette...vannak csodák:D

2011. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy tisztában vannak vele, hogy ebbe már nincs beleszólásuk, de attól még izgulnak, idegeskednek, hátha mégis terhes leszel.


Faramuci helyzet, de ezt majd akkor fogod átérezni igazán, ha terhes leszel, és gyereked lesz:):):)

2011. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tök ciki ez az egész. De miután hazajöttünk, akkor is gáz lesz. Túlságosan szégyellős típus vagyok amúgy is, de így meg pláne:D Jó, ők is tudják, hogy nem csak úszkálni megyünk, de akkor is. Első reakciójuk nem az volt, hogy meg ne fulladjak, vagy nehogy vmi bajom legyen, hanem ez...Pedig rettenetesen féltenek mind a mai napig...:s
2011. jún. 10. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Féltenek persze, most is, csakhogy ilyen a buta módon nyilvánítják ki!
2011. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát,akkor itt csak az én szüleim viszonyulnak jól a témához?

16! voltam,amikor "barátnőmmel buliztam". Reggel mikor haza mentem,akkor Anyám annyit mondott,hogy míg nem megyek férjhez,addig eszembe ne jusson a dolog. Apám meg csak ennyit fűzött a dologhoz: felőlem csinálhatod lányom,de vigyázz,közép időben ne csináld!

Ezzel le is rendezték. Bármikor elmehettem bárhova,19 voltam,amikor az egyik munkatársamhoz mentem hétvégén-nem mondtam meg a szülőknek,hogy tetkót csináltatni- végül össze jöttünk- de nem úgy! Soha nem voltak megjegyzések.

19 voltam,amikor a jelenlegi párommal megismerkedtem,sokat voltunk együtt,elfogatdák,hogy néha nála vagyok,és azt is,hogy ő van nálunk,majd még abban az évben össze költöztünk. Egyszer anyám rákérdezett a telefonban,hogy nem tán terhes vagyok? Bizony akkor már az voltam :) persze tervezett volt!


Azért 23 évesen már tényleg nem 10 éves az ember! Én is nehezen viselem,ha bárhogy próbál bárki is cukkolni!


Ha már nagyon kilennék a helyedben,akkor felmutatnék a legközelebbi megjegyzéskor egy gumit,vagy egy levél gyógyszert :)


Jó nyaralást!!

2011. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ők is tudják, mennyi tervem van még, mielőtt családot alapítanék, és nem férne bele a jelenlegi életembe egy gyerek. Épp ezért teszünk ellene még:) Hjaj, nekik sem lehet könnyű felfogni, hogy kezdek felnőni (22éves fejjel:D)
2011. jún. 10. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!