Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiányzott az otthonotok,...

Nem hiányzott az otthonotok, miután elköltöztetek a szüleitektől?

Figyelt kérdés

Pár hónapja a barátomhoz költöztem, olyan hirtelen jött az egész, nem is volt időm felfogni. Nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást, de néha még belekönnyezek úgy hiányzik a régi lakás, környék, a szobám, az ágyam, az ahogy régen töltöttem a napjaimat, és persze a szüleim. Főleg anyukám. Pedig megyünk haza elég sokat, hetente 2-3szor, de az mégse olyan. Néha sokaig sírok emiatt, tudom, hogy gyerekes, meg hülyeség, de elég nehezen viselem, hiába jó itt, és erre vágytam. Nektek nem volt nehéz?

22/L


2011. jún. 14. 09:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem:)
2011. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nagyon,egy hétig sirtam.imadom anyuekat,a hazat mindent.10perc alatt otthon vagyok ha arra vagyom.Mostmar ez az otthonom de nagyon sokaig haza vagytam,pedig imadom a paromat ezzel nem volt gond.
2011. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem.

13 éves koromig Miskolcon laktunk anyukámmal és a dédimmel, ott nőttem fel, sokáig nem akartam eljönni onnan. Aztán jött a szerelem, anyukámnak és nekem is, így felköltöztünk Bp-re. 15 voltam, mikor odaköltöztem a barátomhoz (azóta a férjem), és ha visszamegyünk Miskolcra, kifejezetten rosszul érzem magam ott.

2011. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Dehogy :)

A szüleimet továbbra is nagyon szeretem, és bármikor szívesen megyek haza, de pont azért költöztem el otthonról, mert szerettem volna egy egész lakást a magaménak tudni, ahelyett, hogy csak egy félszoba a "birodalmam", ahol még a holmijaim sem fértek el, nem ám még az, hogy esetleg vendéget hívjak.

2011. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én sajnos, ahoz túl messze vagyok, hogy gyalog menjek, csak kocsival tudunk menni együtt.
2011. jún. 14. 09:42
 16/20 anonim ***** válasza:

heh. hiányzott a fenének.

mondjuk hozzá kell tenni, h inkább a környék zavart, és az, h kinn van a halál faxán, nekem meg folyton a belvárosban volt dolgom.

meg az a sok proli és cigány, akik az utóbbi években beköltöztek oda...


mondjuk az inkább szülői lakás volt, mert anyum már jóval korábban lelépett onnan.


persze, mikor eladtuk, akkor kicsit megsirattam, h oda már soha többet nem mehetek vissza, és valaki más fog abban a szobában élni, ahol felnőttem.


a mostani lakásomat imádom, ha lehet, akkor soha nem fogom eladni, annyira jó adottságai vannak.

2011. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én egyszer 20évesen összeköltöztem az akkori barátommal,hiányzott anyukám...de mivel egy helyen dolgoztunk nem volt olyan vészes,plusz vagy én mentem haza,vagy őjött hozzánk:)aztán hazaköltöztem a barátommal egy kis iső után...otthon jobban éreztem magam:D

Aztán nemsokára szétmentünk az akkori barátommal...

A mostani párommal is nálunk laktunk már régóta.

Dolgozott külföldön,jelenleg Hollandiában,mindig azt szerette volna ha kimegyek,de anyumat nem akartam otthon hagyni!

Aztán hirtelen eldöntöttem,hogy mégis kijövök...mostmár 6hete nem láttam anyukámat,csak skypon...telón beszélünk...de nagyon hiányzik,megölelném már,meg minden...és nem tehetem,mert nem 10percre vagyok:(

Majd csak megszokom...de tudom,hogy ő is igy érez,mint én...:(

25.N

2011. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én 2 hétig sírtam, mikor elköltöztem. én is erre vágytam, de féltettem mamámat és apumat. apu türelmetlen, mamám sajnos már kicsit szenilis volt. aput sajnáltam, hogy egyedül maradt ezzel a "teherrel" és én is féltem, ha valami baj lesz, nem leszek ott, és hiányoztak is. a mai napig így van, mamám sajnos azóta már nem él, öcsém is elköltözött, így apukám egyedül maradt, de 3 és fél éve elköltöztem. ez az élet rendje. majd megszokod. én havonta 3 hetente megyek, de hetente kétszer hívom aput. így én is megnyugodtam:)
2011. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem, mert igazán el akartam már költözni.

3 éve volt, azóta talán egyszer aludtam otthon, pedig egy városban lakunk.

Szerintem Te azért sírsz gyakran, mert nem is igazán akartad ezt, csak belesodródtál a költözésbe.

Akkor én is sírnék, úgyhogy megértelek.

2011. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is így van. Ez nem azt jelenti, hogy nem akarok a barátommal lakni, mert akarok, és jobb is így, mint külön. Egyszer egy estét otthon aludtam, mert sok volt a tanulnivalóm és úgy éreztem, otthon, nyugiban jobban tudok tanulni. Fenét. Úgy éjfelig siránkoztunk, hogy mennyire hiányzunk egymásnak, aztán átjött és nálam aludt. Nem bírjuk ki külön, de ez a költözés tényleg hirtelen jött. Az is biztos bekavar, hogy most nem dolgozok, így mindent ő fizet. Emiatt is hülyén érzem magam. Otthon le volt tárgyalva, hogy míg be nem fejezem a sulit ne dolgozzak, nem költöttem annyit, amennyit ne tudtak volni adni anyámék és ösztöndíjas is voltam. Gondolom emiatt sem érzem igazán otthon magam, a lakás az övé, a rezsit, kaját ő állja, néha még midnig vendégnek érzem inkább magam. De most, hogy vége a sulinak elkezdek melózni és akkor lehet jobb lesz:) Remélem.
2011. jún. 14. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!