Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Au pair vagyok és tetszik a...

Au pair vagyok és tetszik a fogadó apuka öccse, lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Egy fiatal (29 éves) apuka öccséről van szó, nem tudom, hány éves a srác, de kb. korombeli lehet (én 22 vagyok). Egy hete jött el a nagycsalád látogatóba a gyerek első szülinapjára, akkor találkoztunk először, pedig amúgy itt lakik ebben a városban. Nem tudom, be merjek-e próbálkozni nála, félek, hogy hogy reagálna a fogadó családom, ha összejönnénk. Szerintetek megpróbáljam? Vagy várjak, amíg ő lép?


Ja, és annak az illetőnek, aki minden au paires kérdéshez odaírja, hogy "mi az az au pair?" megspórolok két kattintást :) [link]


2011. jún. 14. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%

köszi akkor én meg sem kérdezem mi az

mert én sem tudtam !

irány a link.

2011. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ

Ha van más család ahová mehetsz ha kitesznek mert nem jól sül el,akkor próbálkozz

egyébként megvárnám hogy probálkozzon az öccse

2011. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%
Próbálkozz,próba szerencse:D
2011. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
Nehéz helyzet. Én (!) bepróbálnám, de az én vagyok. Persze nagyon finoman. Attól, hogy Au-pair vagy, még ember...
2011. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Én biztos nem próbálkoznék be, ha nagyon kell a munka, ha nem akkor meg próba szerencse (: Lehet, hogy nem elleneznék,de elvileg babázni mentél ki oda nem hetyegni, ráadásul joggal arra gondolnának,hogy amíg ők nincsenek otthon nem a dolgoddal foglalkozol.

Úgyhogy mérlegelj, hogy szükséged van-e erre a munkára vagy nem.

Azt mondjuk nem írtad, hogy a srácnak bejössz-e, azért azt lehet látni, érezni.

2011. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%
Ha bályos és szép lány vagy, akkor próba cseresznye.
2011. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Inkább a férfinak kellene kezdeményeznie... Mindegy, hogy hol vagy, mi vagy, ki vagy....
2011. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy testvér még mindig jobb eset, mint az apa. Ettől függetlenül én nem mernék lépni, amíg náluk vagyok. Tapasztalatom szerint egyik au-pair-tartó sem szeret az au-pair-e szerelmi ügyeiről tudni.

Ez kicsit olyan dolog, mint a kórházi dolgozó elviekben nem jöhet össze beteggel. Ettől függetlenül ez mégis megtörténik. Nagyapám és nagyanyám így ismerkedett meg :)

2011. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem próbálkoznék,hanem várnék,hogy az öccs mit lép.Ha ő kezd el udvarolni akkor más a helyzet,mert tuti,hogy az öccs megkérdezte a bátyját,hogy zavaró lehet-e.

Azért sem próbálnám meg,mert félő hogy úgy járnál mint a barátnőm.

Mindketten külföldön élünk.A barátnőm au-pairként élt egy családnál.(én munkaközvetítő irodában dolgozom).Egy nap sírva hívott telefonon,hogy elvesztette az állását,mert összejött a háziasszony bátyjával.Nem tetszett a családnak,és megkérték,hogy rövid időn belül keressen magának szállást/munkát.A szomorú az egészben,hogy a viszony akár folytatódhatott is volna,hiszen már nem dolgozott a családnál,de a pasas ejtette. Szegénykém két szék közé esett.Se pasas,se munka.

Szóval én tanácsom az,hogy ne próbálkozz..

üdv

2011. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
egyetértek a 14:54 -el... valószínű ha szimpatikus vagy neki látszódnia kellett rajta, akár egy kicsit is. De ez függ a családtól is, hogy milyenek. Nem hiszem, hogy sok gond lenne, hiszen azért te is emberből vagy :) Meg biztos vagy benne, hogy nincs valakije?
2011. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!