Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem létezik hosszan...

Tényleg nem létezik hosszan tartó párkapcsolat 1 főiskolát végzett és 1 12 osztályt végzett között?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 10:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne létezne???????????????????????????????????????
2011. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne létezne? Nem értem, hogy mi a baj... a kor? Mert az abszolút tökéletes szerintem.

Ha meg az iskolai végzettséget nézzük, akkor is mi lenne a baj? Hány olyan kapcsolat van ahol vagy a nő vagy a férfi tanultabb.... és???

Nem értem, hogy mire gondoltál konkrétan, így ami eszembe jutott arról írtam.

2011. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
78%
hát ezt én sem értem...mi a gond?? most pár év iskola miatt, miért ne lehetne jó a párkapcsolatuk?
2011. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Létezhet, bár tapasztalatom szerint igen nagy különbségeket okoz az iskolázottság két ember között. Persze vannak kivételek.
2011. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
85%

Miért ne létezne? Nem egy ilyet ismerek, ahol működik.

Érettségivel is lehet valaki értelmes és diplomával is egy idióta. Nem ezen múlik...

2011. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%

Heeeee????


Nekem egyetemi diplomám van, több nyelven beszélek, páromnak szakmunkás végzettsége és egy érettségije. 7 éve együtt vagyunk, imádjuk egymást. És tudod, azt kell mondjam, hogy sokszor észreveszem, hogy a páromnak ezerszer több sütnivalója van mint sok diplomás barátunknak.


25/N

2011. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
Az észt nem diplomával osztják.
2011. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
69%
Létezhet, ha az iskolázottságbeli különbség nem jelent később nagy kereseti különbségeket, ami a viták forrása lehet, és így a kapcsolat halálához vezethet.
2011. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Most miért kell szegény kérdezőt egyből leoltani. Lehet, hogy ő is úgy gondolja, hogy létezik, de valaki szerint nem, és kíváncsi mások véleményére is. Nem hiszem el, mennyi rosszindulatú, fröcsögő ember jár mostanában ide.

Kérdésedre a válasz, szerintem létezik. Egy papír nem ruház fel senkit intelligenciával. Láttam én már olyan OKOS embert 10 osztállyal, hogy leesett az állam mikor kiderült.

2011. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%
Ha diplomás fél érezteti a szakmunkással a felsőbbrendűségét, akkor nem ;)
2011. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!